Anasayfa / Püf Noktası / Çok Amaçlı Sabunlar
ÇOK AMAÇLI SABUNLAR

Çok Amaçlı Sabunlar

Mis gibi kokusu ve rengârenk görselliği ile temizliğin simgesi sabunları sadece hijyende değil, birçok alanda kullanabiliriz. Sabunları temizliğin dışında, hangi alanlarda değerlendirebileceğiniz fiskosta.com’da.

İstediğiniz renkteki sabunları rendeleyin, cam objelerin içerisine yerleştirin; hem dekoratif olarak kullanabilirsiniz hem de yaydığı kokuyu odanızda sürekli hissedebilirsiniz.

Benmari usulü erittiğiniz artan sabunları istediğiniz kalıba dökerek yeniden kazanabilirsiniz. Farklı renklerin karışımını elde edebileceğiniz gibi, kalıplar sayesinde de isteğiniz şekillerdeki sabunlara sahip olabilirsiniz.

Yine artan sabun parçalarını yün kazak ve battaniyelerin arasına koyun; böylece, yün eşyalarınızın güvelenmesine mâni olursunuz.

Sevdiğiniz kokudaki sabunları çekmecelerinize, kıyafetlerinizin arasına yerleştirin; hiçbir parfümden alamayacağınız temizlik kokusu, kıyafetlerinizi saracak ve çevrenizden olumlu tepkiler alacaksınız.

Doğal sabun nasıl anlaşılır?

Yazar Tuba KARADAĞ

Tuba KARADAĞ
Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Beni de oku :)

Portakal kabuğu ne işe yarar?

Portakal Kabuğu Neye Yarar, Nasıl Kullanılır?

Sürekli çöpe atıyoruz.  Portakal kabuklarından neler neler yapmışlar da haberimiz yokmuş. 🙂 Derledim, topladım ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir