Anasayfa / Güzellik / Katran Sabunu Kullananlar ve Yorumları – Cilde ve Saça Etkisi | 9 Ayrı Deneyim
Katran sabunu kullananlar yorumları
Katran sabunu kullananlar

Katran Sabunu Kullananlar ve Yorumları – Cilde ve Saça Etkisi | 9 Ayrı Deneyim

Katran sabunu kullananlar neler demiş? Gerçekten katran sabunu birçok cilt hastalığında bir mucize mi? Ardıç sabunu kullananlar kendileri anlatsın mı?

Katran sabunu kullananlar ve yorumları

Doğal ardıç katranı sabunu kullananların yorumlarını sizin için bir araya getirdik. Cilt bakımından saç bakımına kadar kullanılabilen bu sabun hangi sorunlarda nasıl bir etki yapmış?

Katran sabunu egzama için kullanımı Ebru Hanım’dan

“Saç diplerimde başlayan egzama burun kenarlarımda da oluşmaya başlamıştı. Kabuk kabuk soyuluyor ve kızarıyordu. Saçlarım banyodan çıkar çıkmaz yağ içinde kalıyordu. Bu durum beni çok rahatsız ediyordu. Ardıç katranı sabunu kullananlar çok olumlu yorumlar yapmışlardı. Ben de katranlı sabun kullanmaya başladım. Artık saçlarım 3 gün dayanıyor. Burun kenarlarındaki kızarıklık ve hassasiyet gitti. Katranlı sabunu kullanmaya devam edeceğim.”

Egzama için ardıç katranı sabunu kullananların yorumlarını öğrenmek için Egzamaya Ardıç Katranı Sabunu yazımızı okuyun.

Katran sabunu saç dökülmesi için kullanan Ferhat Bey’den

Katran sabunu saça kullananlar

“Saçlarımı hemen her gün yıkamak zorunda kalıyordum. Çok fazla yağlanıyor ve kepekleniyordu. Denemediğim sabun ve şampuan kalmamıştı.

Aktarda bana simsiyah bir sabun önerdiler. Kokusu da hiç güzel değildi. Katran sabunu saça kullananlar genellikle memnun kalıyormuş. Öylesine satın aldım. İnternetten de ardıç katranlı sabun kullananlar ve yorumlarına göz attım. Çok faydalandım. Herkese tavsiye ediyorum. Artık saçlarım 3 günden fazla dayanabiliyor.

Tuba Hanım, ardıç katranı sabunu kullanıcı yorumları arasına beni de eklerseniz sevinirim. 🙂 ”

Katran sabunu sedef için etkileri Nilüfer Hanım’dan

“Saç diplerimde ve dirseklerinde sedef vardı. Her tarafıma yayılmaya başladı. Denemediğim bir şey kalmadı. Son çareyi katranda buldum. Saf katrandan oluşan katran sabunu kullanıyorum. Bir de günde 2 kere katran kremi sürüyorum.

Aranızda ardıç katranı sabunu kullananlar var mı bilmiyorum ama sedef hastaları mutlaka denesinler.”

Katran sabunu sivilce-akne etkisi Dilara Hanım’dan

“Katran sabunu yorumları hep olumlu yöndeydi. Ben de sivilcelerim için kullanmaya karar verdim. Deri altından uçları iltihaplı sivilcelerim çıkıyordu. Yediklerime dikkat etmeme rağmen suratımın her yeri kırmızı noktacıklar haline geliyordu.

Katran sabununun köpüğünü yüzüme masaj yaparak sürüyorum. 5 dakika bekletip yıkıyorum. Sivilcelerim yok denecek kadar azaldı ama hala tek tük çıkıyor. En azından sivilcelerin lekeleri kalmıyor. Çam katranlı sabun kullananlar ve fayda görmedim diyenler, doğal katran sabunu bulun. Ben çok memnunum.”

Sivilceye Ardıç Katranı yazımızı okuyup Çiğdem Hanım sivilcelerinden ve lekelerinden nasıl kurtulmuş öğrenebilirsiniz.

Katran sabunu cilt lekeleri azaltma yöntemi Sevil Hanım’dan

Ardıç katranlı kükürtlü sabun kullananlar

“Ardıç katranlı kükürtlü sabun kullananlar arasında ben de varım. Yüzümdeki sivilce izleri için kullanıyorum. Her akşam cildimi katranlı kükürtlü sabunla yıkıyorum. Üzerine çinko barındıran bir krem sürüyorum. 3 aydır lekelerim yüzde 60 civarında azaldı. Kullanmaya devam ediyorum.

Katran damlası sabunu kullananlar önerdiler; bir de onu denemek istiyorum.”

Çam katranı sabunu kullananların yorumları sonrasında katran şampuanı yorumlarına da yer verelim mi?

Ardıç katranı şampuanı kullananlar ve yorumları

Leyla Hanım’dan

“Saç diplerimde mantar-kepek vardı ve sürekli dökülüyordu. Ardıç katranı şampuanı kullanmaya başladım ve saçlarım çok parladı, canlandı. Bir de kansızlık sorunum varmış. Demir hapıyla birlikte katranlı şampuan bana çok iyi geldi. Saçlarım gürleşti.”

Ersin Bey’den

“Saçlarım çok yağlı ve dökülüyordu. Ardıç katranı şampuanını 3 aydır kullanıyorum. Yağlanması azaldı. Dökülmesi de azaldı. Demek ki saçlarım yağlandıkça daha çok dökülüyordu.

Ardıç katranı şampuanı yorumları genellikle olumluydu ve şampuan bende de iyi sonuç verdi.”

Evettt, katran sabunu kullananlar arasında hiç olumsuz yorum yok mu diyenler için de bize gelen 2 olumsuz yorumu paylaşalım.

Emre Bey’den

“Saç derimde kuru egzama var. Banyodan hemen sonra kuruyup kabuk kabuk soyuluyor. Katranlı sabun bana hiç iyi gelmedi. Saç derim daha da kurudu ve günlerce kepekten arındıramadım. Sabuna verdiğim para boşuna gitti. İkinci kere kullanmadım.”

Sabiha Hanım’dan

“Kuru ve hassas bir cildim var. Cildimi temizlemek, hassasiyetini gidermek için katranlı sabun kullandım. Çok yanlış bir seçim yapmışım. Cildim daha da kurudu ve gerginleşti. Sanırım yağlı-karma cilt için uygun bir ürünmüş.”

Katran sabunu kullananlar, yorumlarınızı aşağıdaki yorum kutusundan paylaşın. Sizde nasıl bir etkisi olduğunu merak ediyoruz. 🙂

Yazar Tuba KARADAĞ

Tuba KARADAĞ
Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Beni de oku :)

Ayva çekirdeği jeli maskesi nasıl yapılır?

Ayva Çekirdeği Jeli Maskesi Göz Altına Sürülür mü? Suna Dumankaya Kürü

Ayva çekirdeği jeli maskesi nasıl yapılır? Ayva çekirdeği kremi ne işe yarar? Ayva çekirdeği jeli ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir