Anasayfa / Beslenme&Diyet / Meyve-Sebze Sularına Zeytinyağı Damlatın
ZEYTİNYAĞINI MEYVE SEBZE

Meyve-Sebze Sularına Zeytinyağı Damlatın

Havuç, elma, brokoli gibi meyve ve sebzelerin suyunu çıkardıktan sonra, neden zeytinyağı eklenmelidir? Yanıtı fiskosta.com’da.

Vitamin ve mineral değerlerinden faydalanabilmek için, sebzelerin çiğ olarak tüketilmesi gerekiyor. Mutfağınızda bulunan birçok sebze ve meyveyi blenderdan geçirerek çok besleyici, harika lezzetlerde içecekler yapabilirsiniz. Bu uygulamayla çocuklarınızın doğru ve düzenli beslenmesine katkı sağlarken, onlara sebze ve meyve tüketme alışkanlığı da kazandırabilirsiniz.

Çocuklarınızın gazlı içeceklerden kurtulması pek öyle kolay görünmese de, tüketmekten kaçındıkları gıdaları sevdikleri meyvelere ekleyebilirsiniz. Ancak, hazırlamış olduğunuz karışımlara mutlaka bir tatlı kaşığı zeytinyağı ve taze limon suyu ilave etmelisiniz. Bu sayede, sebze ve meyvelerin vitamin değerlerinin vücut tarafından daha iyi emilmesini sağlayacaksınız.

Yazar Tuba KARADAĞ

Tuba KARADAĞ
Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Beni de oku :)

Lahana suyu ile zayıflama

Beyaz Lahana Suyu Zayıflatır mı? | Saraçoğlu Kürü ve Yorumlar

Beyaz lahana suyu zayıflatır mı sorusunun yanıtını arayacağız. Hemen herkesin kilo sorunu yaşadığını görüyoruz. Kiloları ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir