Anasayfa / Beslenme&Diyet / 1 Haftada Göbek Eritme Diyeti Bayan Erkek Listesi | 7 Günlük En Etkili Program
Kadın erkek 1 haftada göbek eritme diyeti
1 haftada göbek eritme diyeti kadın erkek listesi

1 Haftada Göbek Eritme Diyeti Bayan Erkek Listesi | 7 Günlük En Etkili Program

1 haftada göbek eritme diyeti bayan erkek listesi hazırlayacağız sizler için. En iyi göbek eritme diyeti nasıl olur? En hızlı şekilde göbek eritme diyeti nasıl uygulanır? Sorular, cevaplar, öneriler…

Gelin, sağlıklı göbek eritme diyeti hakkında biraz konuşalım.

1 haftada göbek eritme diyeti bayan erkek listesi

Kilo almak ne kadar kolaysa, vermek de o denli zordur. Peki ya acilen kilo vermemiz gerekiyorsa?… Örneğin şöyle yedi günde göbek eritme diyeti olsa, kilolarımızdan birazcık kurtulsak…

Göbek eritme diyeti yapanlar da bileceklerdir ki yalnızca diyet uygulamakla göbek ve karın yağlarını yakmak zor iştir. E peki ne yapacağız? Bazı kurallar da uygulayacağız. Nedir bu kurallar?

Mide ve göbek eritme diyeti ile birlikte uyulması gereken bazı kurallar:

Kural 1: Günde 6 öğün yemek yiyoruz; yani sık ama az yemeyi kural haline getiriyoruz.

Kural 2: Sabahları kahvaltıdan bile önce, 1 çay kaşığı bal ve birkaç damla limon katacağımız ılık suyumuzu içiyoruz.

Kural 3: Beyaz ekmeği, tam tahıllı ekmekle ikame ediyoruz. Özellikle kahvaltılarda mümkünse müsli ve yulaf ezmesi tercih ediyoruz.

Kural 4: Şekeri hayatımızdan tamamen çıkarıyoruz. Şeker ihtiyacımızı, ölçülü tüketmek şartıyla meyvelerden temin ediyoruz.

Kural 5: Porsiyonlarımızı küçültüyoruz.

Kural 6: Bolca salata tüketiyoruz.

Kural 7: Çay tercihimizi, yeşil çaydan yana kullanıyoruz.

Kural 8: Doğum kontrol haplarını hayatımızdan çıkarıyoruz.

Kural 9: Zamansız uykulardan, özellikle de 15.00-17.00 saatlerindeki uykudan kaçınıyoruz.

Kural 10: Göbek eritme hareketleri konusunda istikrarlı davranıyoruz.

Göbek bölgesini eritme diyeti ile birlikte yukarıdaki 10 kuralı düzenli bir şekilde uyguladığımızda, yolumuzun yarısını zaten aşmış olacağız. Yani mide, karın ve göbek eritme diyeti hakkını vermiş olacağız. Yukarıdaki önerilerimize de uyanların göbek eritme diyeti yorumlar ve görüşleri genellikle olumlu oluyor; bunu da belirtmiş olalım.

En hızlı göbek eritme diyeti, yani bir haftada göbek eritme diyeti için harika bir programımız var artık. Var ama yemek konusuna somut olarak pek değinmedik. Ne yiyeceğiz, ne içeceğiz?

Göbeği eritmek için diyet listesi programımızda, bu 6 öğünde nasıl beslenmeliyiz? Şok göbek eritme diyeti de diyebileceğimiz bu programda neler var? Göbek eritme diyeti bayan için ayrı, erkek içinse biraz daha farklı bir liste hazırladık sizlere.

Göbek eritme diyeti bayan için özel program

Bayanlarda göbek eritme diyeti için çok etkili bir program paylaşacağız. Bu 7 günde göbek eritme diyeti ile dilediğiniz kiloları verebileceksiniz. Sonuçlar elbette kişiye göre değişecektir çünkü herkesin yapısı farklıdır. Şimdi tarifini paylaşacağımız kolay göbek eritme diyeti, eksiksiz ve istikrarlı olarak uygulanmalıdır; bunu da belirtmiş olalım.

Göbek eritme diyeti listesi – Günlük program:

Kahvaltı: Müsli, yulaf ezmesi, keçi sütü, yağsız peynir, mevsim yeşillikleri

Ara öğün: Elma ya da erik ve ceviz içi

Öğle: Izgara tavuk veya balık, bol yeşil salata

Ara öğün: Keçi sütü (sıcak içilebilir) ya da yoğurt, esmer kuru kayısı, badem, çilek, yeşil çay(rezene çayı tercih edilebilir)

Akşam: Sebze yemeği(örneğin semizotu, yeşil fasulye, pazı, ıspanak) ya da bakliyat (örneğin yeşil mercimek ve bulgur yemeği), sebze çorbası( örneğin kabak çorbası) ve salata

Ara öğün: Elma, erik, çilek

Göbek ve mide eritme diyeti deyince sıkı bir rejime girdiğimizi düşünebiliriz ama hayır, gördüğünüz gibi balıktan yeşilliğe, meyvelerden çorba ve bakliyata kadar her şey var. Kısa sürede göbek eritme diyeti isteyenler, kolay göbek eritme diyeti uygulamayı düşünenler, bu önerilerimizi deneyebilirler. Bu göbek eritme diyeti kadınlar için vazgeçilmez bir yöntem olabilir.

Hızlı göbek eritme diyet listesi ile kaç kilo verebilirsiniz? Sonuçların kişiye göre değişeceğini söylemiştik. Bir haftalık istikrarlı bir programla 1, 2, hatta 3 kiloyu rahatlıkla verebilirsiniz. Göbek eritme diyeti bitkisel olsun isteyenlerin de gönül rahatlığıyla uygulayabilecekleri, sonuç alabilecekleri bir liste olduğunu görüyoruz.

1 haftada göbek eritme diyeti bayan erkek programları arayanlar… Evet, göbek çevresi eritme diyeti, göbek yağı eritme diyeti arayışında olanlar için harika bir öneri sunmuş olduk. Şimdi gelelim erkekler için göbek eritme diyeti listemize.

Karın yağlarından hızlıca kurtulmak isteyenler, harika kürlerin tariflerine ulaşmak için Hızlı Göbek Eriten Kürler yazımızı okuyun.

Göbek eritme diyeti erkek için özel program – Ender Saraç önerisi

Erkeklere özel göbek eritme diyeti var mıdır? Elbette her diyeti hem kadın hem erkekler uygulayabilirler ama bazı diyetlerin özellikle kadın ya da erkeklere önerildiğini de biliyoruz. O halde göbek eritme diyeti erkekler için de ayrı bir liste ile sizlerle buluşsun mu?

Erkeklerde göbek eritme diyeti – Günlük program:

Kahvaltı: 1 adet kabuklu yeşil elma, 1 adet sert şeftali

Ara: 2 parmak taze dil peyniri

Öğle: 1 porsiyon ızgara tavuk (derisiz), bol rokalı yeşil salata (taze soğanlı)

Ara (saat 15.00): 3-4 yulaflı bisküvi

Ara (saat 17.30): 1 adet yeşil elma

Akşam: 4-5 kaşık zeytinyağlı fasulye (az yağlı), 1 dilim tam ekmek, mevsim salatası

Gece: 1 bardak şekersiz tarçınlı ılık light süt

Böylece, erkeklerde göbek ve yan yağları eritme diyeti için etkili bir liste paylaştık. Erkekler göbek eritme diyeti arayışındalarsa, Ender Saraç’ın bu harika programını mutlaka uygulamalılar.

Erkek göbek eritme diyeti de paylaştığımıza göre önemli bir konuya daha değinebiliriz.

Diyet yaparken yenmemesi gerekenler, dikkat edilmesi gerekenler

Göbek eritme diyet programları paylaştık, öneriler sıraladık. Göbek eritme diyeti kadın ve erkek için ayrı listeler hazırladık. İyi ama göbeği eritmek için diyet programı uygulamak tek başına yeterli mi? Göbek eritme diyet listeleri bir dereceye kadar. O zaman ne yapalım? Hızlı göbek yağı eritme diyeti yanında dikkat edilmesi gereken diğer bazı şeylerden de bahsedelim.

Göbek yağlarını eritme diyeti uygularken tüketmeniz gereken besinler:

-Kuruyemiş

-Yeşil çay

-Meyve ve sebze

-Yeşillik

Evet, bel ve göbek eritme diyeti uygularken özellikle bu besinler de listemizde mümkünse yer almalıdır. Göbek eritme diyeti ürünleri, yani destekleyici ürünler olarak da görebiliriz bunları.

Peki 7 günlük göbek eritme diyeti uygularken tüketmememiz gereken besinler var mıdır? Elbette var. Nelerdir bunlar?

Bir haftalık en güzel göbek eritme diyeti programını uygularken uzak durmanız gereken besinler:

-Şeker

-Un

-Kızartmalar

-İşlenmiş gıdalar

En kısa zamanda göbek eritme diyeti uygularken bu gıdalardan kesinlikle kaçınıyoruz. Göbek eritme diyeti hızlı sonuç versin istiyorsanız, bunlara dikkat etmelisiniz.

Diğer yandan, sadece göbek eritme diyeti ya da bölgesel zayıflama, bacak, basen ve göbek eritme diyeti arayanlar da bu önerilerimizi rahatlıkla uygulayabilirler. Kilo vermeden göbek eritme diyeti arayışında olanlar, sizler için de geçerli diyet programlarıdır bunlar. Sizlerle paylaştığımız göbek eritme diyet menüsü oldukça zengin. Siz bunu arzunuza göre arttırabilir ya da azaltabilir, yanı sıra da inceltmek istediğiniz bölgeye yönelik egzersizler yaparak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Paylaştığımız iki göbek eritme diyeti evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz ve etkili sonuçlar alabileceğiniz yöntemlerdir.

Simit ve göbek eritme diyeti arıyorsanız, etkili bir göbek eritme diyet programı istiyorsanız mutlaka deneyin.

1 haftada göbek eritme diyeti bayan erkek listesi paylaştık sizlerle. Beraberinde dikkat etmeniz gereken bazı konulara değindik. Bir haftalık sıkı bir uygulamayla, haydi, sizler de birkaç kilonuzdan kurtulun ve sonuçlarını bizimle paylaşın.

Bol şans…

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir