Anasayfa / Erkekçe / 2013-2014 Sonbahar/Kış Erkek Modasından Seçmeler

2013-2014 Sonbahar/Kış Erkek Modasından Seçmeler

Modayla çok fazla ilgilenmiyor ve vitrinde ilk gördüğünü hemen alıp çıkıyor gibi görünen erkeklerin aslında modayı ne kadar takip ettiği bilinen bir şeydir. Erkeklerin giyim trendleri de bu sezon geçen kışın devamı niteliğinde.

Renkler

Siyah, yine 2013-2014 Sonbahar/Kış sezonunda tahtını korusa da, siyahtan sıyrılmak isteyenler için mavi, gri ve lacivert renkleri revaçta. Yanı sıra, hâki ve hardal renklerini de görmekteyiz.

2013-2014-erkek-modasc4b1[1]

Desenler

Hayvan desenleri, çizgiler, ekoseler ve kamuflaj desenler görülüyor. Farklı olanı arayan erkekler için birçok aksesuarda leopar desenleri kullanılıyor.

Kumaşlar

Tüvit kumaş, bayanların kıyafetlerinde kullanıldığı gibi, 2013-2014 sezonunda erkeklerin birçok ürününde de yer buluyor. Kürklerle tamamlanan dış giyim kıyafetleri, deri eklentili parçalar ve kadifeler, en çok görülenler arasında yerini alıyor.

Pictures1[1]

Çantalar

Çapraz olarak takılan ve bowling çantalar, bu yıl çok fazla kullanılıyor.

Ayakkabılar

Yarım ve asker botları ile spor ayakkabılar, özellikle spor şıklığını seçenler için sunuluyor.

0712-DIVARESE-008-321x426[1]

Giysiler

Pelerin, bu sezon fark yaratmayı seven erkeklerde de çok görülüyor. Napolyon kabanlar, balıkçı yaka ve saç örgülü kazaklar, ceket, kaban ön plana çıkıyor. Bomber ceketler de çok tercih ediliyor.

balıkcı-yaka[1]

2014 erkek modası: kombinler

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yorum

  1. Benim zevkime uygun bir yıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir