Anasayfa / Erkekçe / 2014-2015 Erkek Modasından Seçmeler

2014-2015 Erkek Modasından Seçmeler

Zaman değişiyor ve moda da. Erkekler, geçmiş yıllara oranla daha farklı giyiniyorlar; daha cesur ve çok daha fazla rahat. Kadın modasının renk cümbüşüne erkek modasında da rastladığımızı söyleyebiliriz. Belli renklere, belli kalıplara sıkışan erkek modası tarih oluyor. Bu sezon sonbahar erkek modası neler getiriyor, hep birlikte göz atalım.

Erkek modası 2014-2015’te hangi renkleri getiriyor?

Gökkuşağı renklerinin erkek modasına uyumu

Aynı kalıptan çıkmış gibi, stilden uzak erkeklerin kendi farkını yaratmaları için, canlı renklerle farklı bir koleksiyonun yılı 2015. Ceketler, pantolonlar, tişörtler, bildiğimizden artık çok farklı; öyle ki, hemen tüm ürün grupları rengârenk. Pembeler, yeşiller, turuncular, ceketlerde ve pantolonlarda kullanılmaya başladı. Çok işlevsel spor giyim ayrıntıları her zamankinden de çok kullanılır oldu. Ayrıca, ürünlerde farklı desenler de tercih edilmekte.

sonbahar_erkek_modasi

erkek_moda

erkek_moda_2

Erkek modası 2014-2015’te takım elbiseler

Takım elbisede mavi egemenliği

Yine takım elbiselerde de cesur renkler göze çarpıyor. Özellikle de mavinin en açık tonundan mürekkep mavisine değin tüm tonlar kullanılmakta; yani bu sene mavi moda.

2014_2015_sonbahar_kis_erkek_modasi

erkek_kis_modasi

erkek_moda_1

Kalıplarından sıyrılıyor erkek modası

Yaşa göre moda devri bitti

Yaşa göre giyim tabusu da yıkılıyor. 2014-2015 erkek modasında yeni ve genç koleksiyonlar, hemen her yaştaki erkeğe hitap ediyor.

sonbahar-erkek_modasi_2015

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir