Anasayfa / Moda / 3D Yaz Modası

3D Yaz Modası

Modada teknoloji çağı

Teknolojinin girmediği hiçbir alan mevcut değildir. Moda da teknolojiden nasibi almıştır. 3D, sonunda moda terimleri arasında da yer almaktadır. 3D, yani 3 boyutlu baskılar ilk önce Hollandalı bir tasarımcı tarafından kullanılmaya başlanmış ve moda dünyasında yerini almıştır.

3d modası

3d modası

Desenler

Çiçek desenleri, geçtiğimiz sezonda büyük beğeni kazanmıştı; sade ve tek renk, büyük desenler ve gerçek üstü görüntüler olarak dikkat çekenler arasında yer almıştı.  2014 yaz sezonunda da yine çiçek desenlerini bu kez 3 boyutlu formlarda göreceğiz. Ayrıca, çiçek ve geometrik desenlerini, püskülleri ve 3D süsleme detaylarını çok daha feminen halde görüyoruz.

3d modası

Kıyafetler

Pantolonlar, deri ceketler ve elbiselerde bu yaz bol bol 3D detaylarını göreceğiz. Çiçekler, kristaller ve origami katlamalarla yükseltilmiş gibi görünen lüks ve farklı formlar, tercihler arasında bulunacak.

3 boyutlu modası

Çanta ve ayakkabılar

Sadece kıyafetlerde mi üç boyutlu desenleri göreceğiz? Tabii ki hayır. Çanta ve ayakkabılarda da 3D baskı teknolojisi sunulmaktadır.

3d modası ayakkabı

3d modası ayakkabı

3d ayakkabı modası

3D modası, çok farklı görünmenizi ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır. Capcanlı renklerden daha cesur olmanın yolu, 3 boyutlu formlardan geçiyor.

3d ayakkabı modası

3d yaz modası

3d modası

3d yaz modası

3d ayakkabı modası

3d ayakkabı modası

3d ayakkabı modası

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir