Anasayfa / Aşk&İlişkiler / 5 Soruda Ruh İkizi Testi
Ruh ikizi testi
5 soruda ruh ikizi testi

5 Soruda Ruh İkizi Testi

İlişkisinde kararsızlıklar yaşayanlar; 5 soruda ruh ikizi testi yapmaya ne dersiniz?

Evlenmek için doğru kişiyi arıyor, bazen bulduğunuza inanıyor, bir süre sonra yanıldığınızı anlıyorsunuz. Belki görünüşüne, belki kariyerine aldanıyor ya da bir süre sonra onun değiştiğini hayretle görüyorsunuz.

Her zaman ve her yerden duyuyorsunuz “ruh ikizi” lafzını ve siz de onun peşinde koşuyorsunuz.

Peki, ruh ikizinizi nasıl bulacağınızı biliyor musunuz? Ruh ikizinin nerede ne yaptığını söylüyoruz diyemeyiz ama bazı ipuçlarına sahip olacağınız kesin! İşte, 5 soruda ruh ikizi testi:

En utandığın anın nedir?

Sevgilinize en çok utandığı anı sorarak, hem kişiliğine dair bir ipucu elde edecek hem de aslında zayıf noktasını öğreneceksiniz. Bakalım, utandığı anı anlatırken siz de onun adına utanabilecek misiniz!

En gururlandığın anın nedir?

Hemen ardından soruyu tersine çevirecek ve en gururlandığı anı anlatmasını isteyeceksiniz. Böylece, onun neye önem verdiğini, neyi ne kadar elde edebildiğini anlayabileceksiniz.

En mutsuz anın hangisidir?

Yukarıdaki iki sorunun paralelinden devam ederek en mutsuz anını sormanız hâlinde, sevgilinizi üzen şeylere katılabiliyor, yıllar sonra da olsa onun için üzülebiliyor musunuz, kendinizi sınayabileceksiniz.

Öte yandan, onu üzebilecek şeylerden de kaçınmaya azami gayret gösterebileceksiniz.

En mutlu anın hangisidir?

Sorunuzu sordunuz, cevabınızı aldınız; belki hüzünlendiniz. Şimdi biraz da neşelenmeye, hatta tebessüm etmeye ihtiyacınız var. Bunu, sevgilinizi en mutlu eden şeyi öğrenerek gerçekleştirebileceğinizden şüpheniz olmasın.

En büyük hayalin nedir?

Nihayet, son soruya, yani sonucun belli olacağı ana geldiniz.

Buraya kadar her şey iyi gittiyse, ruh ikizinizi bulmuş olabileceğiniz yolunda ümitlenebilirsiniz ama kesin hüküm veremezsiniz çünkü en alışılagelmiş ve basit gibi görünen, ne var ki aslında en can alıcı soruyu henüz sormuş değilsiniz.

Artık biraz ciddileşin ve sevgilinizin gözlerine bakarak en büyük hayalini sorun. Eğer ki cevap vermek için fazladan düşünüyorsa, sizi etkileyebilecek bir karşılık arıyor ve samimi değil demektir. Söyleyebildiği şeyler de iyi bir evlilik, saygı, sevgi, iyi bir iş, aile, çocuk gibi her zaman ve herkesten duyabileceğiniz türdense, bunlar hemen herkesin hayali fakat en büyük hayali olamayacağından, sınavı kaybetti demektir.

Yok, eğer sizin en büyük hayalinize uygun şeyler söylediyse, evet, tahmin ettiğiniz gibi, ruh ikiziniz karşınızda demektir.

Evet, 5 soruda ruh ikizi tespiti bu kadar kolay mı, elbette hayır. Yine de doğru bir ilişki adına önemli ipuçları verebileceğini unutmamalıyız.

Bol şans…

10 soruda aşk testi

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

2 Yorumlar

  1. insanı kandırmaktan başka işiniz yok

  2. Ruh ikizini bulmak için güzel ipuçları var. Bence ruh ikizi testini şıklı yapsaydınız daha iyi olurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir