Anasayfa / Sağlık / Ayak Mantarından Bitkisel Yöntemle Kurtulun

Ayak Mantarından Bitkisel Yöntemle Kurtulun

Bulaşıcı olması sebebiyle birçok kişinin korkulu rüyasıdır, ayak mantarı. Birkaç noktaya dikkat ettikten sonra, yaşanılması pek muhtemel değildir. Ancak bu sorunla karşı karşıya gelindiyse, ayak mantarından bitkisel yöntemle kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

2 yemek kaşığı kınaya 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve zeytinyağı ile eşit oranda şap tozu eklenerek karıştırılır. Hazırlanan bu karışım, ayaklara masaj yapılarak sürülür. Hemen ardından nemli bir gazlı bez ile sarılan ayaklar, streç film ile sarılır ve çorap giyilir. Akşam sürülen bu karışım, sabaha kadar bekletilir. Sabah yıkanıp kurulanan ayaklara limon suyu sürülerek bekletilir. Kuruduktan hemen sonra da bebek pudrası serpilerek, ayak mantarından kurtulana kadar bu işleme devam edilir.

Ayak ve tırnak mantarından korkmayın

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Beni de oku :)

Karpal tünel ameliyatı olanların yorumları - Sinir sıkışması ameliyatı

Karpal Tünel Ameliyatı Olanların Yorumları | Sinir Sıkışması Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci

Karpal tünel ameliyatı olanların yorumları nelerdir? Elde sinir sıkışması ameliyatı nasıl olur? Karpal tünel ameliyatı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir