Anasayfa / Güzellik / Bb Krem Önerisi: Maybelline Pure BB Cream Review

Bb Krem Önerisi: Maybelline Pure BB Cream Review

Son zamanlarda sıkça kullanılan bb kremler, hanımların kısa sürede vazgeçilmezleri arasına girdi.  Bu ürünü seçerken sizler için araştırmalar yaptık. Size ilk önerimiz, bb kremi seçiminde ten renginize uygun olmasına dikkat etmenizdir. Yağsız bir yapıda olması, bu ürünü tercih edilir kılıyor.  Maybelline bb kremi, temiz cildinize uygulamayı sakın unutmayın. Bakalım, bb krem hangi özelliklere sahip ve nasıl kullanılıyor?

Maybelline Pure BB Cream Review yapısı nasıldır?

Likit bir kıvamı var. Sürülmesi çok kolay bir yapıda,  kullanımı ise yeterince pratiktir.

Maybelline Pure BB Cream Review faydaları nelerdir?

Maybelline bb krem, en çok leke eğilimi olan cilt tiplerinin yüzünü güldürecektir. İçerisinde salisilik asit bulunduğu için, lekelerin yol olmasında etkin rol almaktadır. Peki, başka hangi yararları bulunmaktadır?

Gözeneklerin küçülmesini sağlar.

Cilt tonundaki renk farklılıklarını giderir.

Görsel yönden rahatsızlık veren cilt kızarıklıklarını giderir.

Sivilce ve aknelerin temizlenmesine yardımcı olur.

Cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Cildin doğal ışıltısına kavuşmasını sağlar.

Güneş ışınlarına karşı koruyucu etkisi vardır.

Cilde nem verir.

Nasıl kullanılır  BB Cream Maybelline review?

İnce bir tabaka halinde sürülmesi önerilir. Ayrıca nemlendirici kullanılması gerekmez. Kapatıcı özelliği yeterince iyidir; ancak, isteyenler bb kremi uyguladıktan sonra pudra ile sabitleyebilirler.

BB kremi kimler kullanabilir?

Bb kremin silon içeriyor olması hassas ciltler için sorun yaratabilir. Bu nedenle temkinli olunması gerekir. Bunun dışında, cilt tonunun dengelenmesini isteyen, gözeneklerinden şikâyetçi olan, pratik ürünleri seven herkes bb kremi kullanabilir.

Sizler de bu ürünü kullandıysanız, artı ve eksilerini bizimle paylaşın lütfen. Ya da aşağıdaki yorum bölümünde en çok beğendiğiniz bb kremleri tartışalım.

Sevgiyle kalın…

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir