Anasayfa / Güzellik / Bikini (Özel) Bölgesi Kararmasına Bitkisel Çözüm | 2 Haftada Beyazlatma
Bikini bölgesi kararmasına bitkisel çözüm-Bikini bölgesi beyazlatma
Bikini bölgesi kararmasına bitkisel çözüm

Bikini (Özel) Bölgesi Kararmasına Bitkisel Çözüm | 2 Haftada Beyazlatma

Bikini (Özel) bölgesi kararmasına bitkisel çözüm önerileri… Özel bölge beyazlatma için hangi doğal yöntemler ve maskeler uygulanabilir? Daha da önemlisi özel bölge kararması bitkisel ve doğal yöntemlerle çözülebilir mi?

Son zamanlarda bikini bölgesi kararması yaşıyorsanız ve en doğal yollarla beyazlatmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Her yerde limon sürün ve tuzla ovun gibi önerilerle karşılaştınız ama tereddüt ettiniz. Gerçekten limon suyu bikini bölgesi kararması için kullanılabilir mi? En güvenilir ve doğal formüller için hazır mısınız?

Bikini bölgesi kararmasına bitkisel çözüm önerisi – Kahveli peeling

Bikini bölgesi kararması hiç canınızı sıkmasın, peeling ile beyazlatılabilir. Sadece 2 malzeme ile bu sorunu çözebilirsiniz. Bikini bölgesi kararmasına çözüm için gereken malzemeler:

1 tatlı kaşığı kahve telvesi

1-2 damla limon suyu

Kahve telvesi ve limon suyunu karıştırın. Bikini bölgesine sürün ve 5 dakika sonra yıkayın. Uygulamayı haftada 2 kere uygulayın. Bu karışım peeling etkisi yaparak bikini bölgesini beyazlatma görevi üstlenecektir. Özel bölgedeki kararmalar için bir ayda etkisini göstermeye başlayacaktır.

Bikini bölgesini beyazlatmak için bitkisel çözüm – Maydanoz ve kefir

Koltuk altı ve bikini bölgesi kararması bitkisel çözüm arıyorsanız, bu uygulama tam da size göre. Hem koltuk altında hem de özel bölgede kullanabilirsiniz. Malzemeler:

1 yemek kaşığı maydanoz suyu

1 yemek kaşığı limon suyu

1 yemek kaşığı kefir ya da krema

Bütün malzemeleri karıştırın ve bikini bölgesine sürün. 20 dakika bekletip yıkayın. Haftada 4 kez uygulayın. Eğer krema kullanacaksanız, kremanız ne kadar ekşi olursa renk açıcı özelliği o kadar kuvvetli olacaktır. Bikini bölgesinde kararma bitkisel çözüm önerilerinden en etkililerinden biridir. Kararan bölgeleri beyazlatma çok da kolay bir işlem değildir ama düzenli uygulama ile çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Bikini Kararmalarına Krem önerisi yazımızı okuyarak bu konuda piyasada bulunan kremlerin etkilerini öğrenebilirsiniz.

Bikini bölgesini beyazlatmak için maske – Kil bakımı

Bikini kararmasına çözüm için bu öneriye kulak verin. Çünkü 30 uygulamada çok iyi sonuç alınıyor.

1 tatlı kaşığı kil

1-2 damla limon suyu

2 tatlı kaşığı civan perçemi çayı

Civan perçemi çayını demledikten sonra ölçülere uyarak diğer malzemeleri de ekleyin. Bikini bölgesine sürün. 20 dakika bekletip yıkayın. Haftada 4 kez yapın ve 30 uygulama sonrası harika bir sonuç elde edebilirsiniz. Bikini bölgesi beyazlatma bitkisel çözüm arayanlar için çok güzel bir seçenek olacaktır. Malzemeleri temin etmesi çok kolay hem de sonuçları çok başarılıdır.

Koltuk altı ve bikini bölgesi beyazlatma amacıyla uygulayabileceğiniz başka önerilerimize geçelim.

Özel bölge kararmasına bitkisel çözüm-bikini bölgesi kararması için

Bikini bölgesi kararmasına ne iyi gelir? – Yoğurt beyazlığı

Yoğurdu tek başına bile cildinize sürüp bekletseniz, ten renginizin yavaş yavaş açıldığını görürsünüz. Yanına bir de limon eklenirse sizce sonuç nasıl olur? ?

1 yemek kaşığı yoğurt

1-2 damla limon suyu

Her ikisini karıştırın ve bikini bölgenize sürün. 30 dakika sonra yıkayın. Haftada 2 kere uygulayın. Yoğurt harika bir cilt açıcıdır ve peeling etkisi vardır. Bikini bölgesi ve koltuk altı kararması için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sonuçlarından çok memnun kalacağınız bir maskedir.

Koltuk altı ve bikini bölgesi beyazlatıcı olarak limon hep kullanılır ama özellikle bikini bölgesine limonu tek başına sürmemek gerekir.

Bikini bölgesi beyazlatma maskesi – Renk açıcı Hindistan cevizi yağı

Bikini bölgesine limon sürmek doğru mudur? Bu bölgede limon suyu kullanabilirsiniz ama nasıl?

1 tatlı kaşığı Hindistan cevizi yağı

1 tatlı kaşığı bal

1-2 damla limon suyu

Hindistan cevizi yağını eritin, bal ve limon suyunu da ekleyin. Cildinize sürün ve 30 dakika sonra yıkayın. Haftada 3 kez uygulayın. Hindistan cevizi yağı ciltteki kararmaları yok edecek ve rengini açacaktır.

Bikini bölgesi kararması kesin çözüm için bu maskeyi düzenli olarak uygulamanızı tavsiye ederiz. Sonuçları yüzünüzü güldürecektir. Bikini bölgesi beyazlatıcı bitkisel çözüm için Suna Dumankaya ne öneriyor biliyor musunuz?

Bikini bölgesi kararması suna Dumankaya formülü – Elma Suyu kompresi

Bikini bölgesinde kararma için suna Dumankaya önerisini mutlaka not edin. Bikini bölgesi beyazlatma yöntemi için elma suyu kullanabilirsiniz. Elma suyu çok güzel bir renk açıcıdır. Diğer malzemelerle de eklenince tam bir bomba açıcı olacaktır. ?

1 çay kaşığı vazelin

1 çay kaşığı limon suyu

1 çay kaşığı elma suyu

Suna Dumankaya bikini bölgesi beyazlatma yöntemi için malzemeleri karıştırın ve sürün. Kuruduktan sonra yıkamayın. Bebe pudrası sürün. Limon bikini bölgesi için iyi bir renk açıcı olacaktır ama kesinlikle tek başına sürmeyin. Bikini bölgesi ve koltuk altı beyazlatma amacıyla uygulayacağınız bu maske 2 haftada kesin sonuç verecektir. Her gün uygulayabilirsiniz.

Kol altı ve bikini bölgesi beyazlatıcı amacıyla başka neler kullanabilirsiniz? Özel bölgede kararma için pirinç suyu da çok etkilidir.

Sinoz Beyazlatıcı Krem yazımızdan bu ürünün incelemesini ve kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Bikini bölgesinin rengini açmak için mucize – Pirinç Toniği

Bikini bölgesi kararması için doğal çözüm arıyorsanız, pirinçten yararlanabilirsiniz. Peki nasıl kullanılacak?

Pirinç

Su

2 yemek kaşığı pirinci biraz suda haşlayın ve soğuyunca süzün. Bu karışımı 5 gün buzdolabında bekletebilirsiniz. Pirinç suyundan kullanacağınız kadarını alarak bir pamuk yardımıyla özel bölgeye sürün. 30 dakika sonra yıkayın. Haftada en az 3 gün uygulamaya devam edin.

Bikini bölgesi kararması limon-limon suyu

Özel bölge kararması nasıl geçer? – Zerdeçal ve limon ikilisi

1 kaşık yoğurt

1 çay kaşığı zerdeçal

1 çay kaşığı limon suyu

Malzemeleri karıştırın, haftada 2 kez uygulayın. Bikini bölgesi kararması, limon olmadan çözülemiyor. Hemen her maskeye limon ilave ediyoruz. ?

Genital bölgede kararma – Beyazlatıcı krem peynir

Krem peynirin cilt kararmalarına çok iyi geldiğini duymuş muydunuz? Koltuk altı ve bikini bölgesi kararması için krem peynirden yararlanabilirsiniz.

1 yemek kaşığı krem peynir

5 damla limon suyu

Peynir ve limon suyunu karıştırın. Bikini bölgenize sürüp 20 dakika bekletin ve yıkayın. Haftada 3 kez uygulayabilirsiniz. Koltuk altı ve özel bölge kararması için bu maskeyi düzenli uygularsanız, şaşırtıcı sonuçlar aldığınızı göreceksiniz.

Özel(bikini) bölge renk açıcı amacıyla başka neler yapılabilir?

Bikini bölgesi kararmasına kesin çözüm – Beyazlığın sırrı salatalık

Salatalığın kendisinin ve kabuklarının harika bir renk açıcı olduğunu duymuş muydunuz?

Salatalığın kabuklarını soyun ve bikini bölgesini kabuklarla ovun. Bu basit uygulamayı her gün yapabilirsiniz. Her uygulamada renk biraz daha açılacak ve kararma ortadan kalkacaktır. Bikini bölgesini beyazlatmak için bu uygulama çok etkilidir.  Peki biraz daha güçlü bir karışım elde edemez miyiz? Elbette ederiz.

2 yemek kaşığı salatalık suyu

1 tatlı kaşığı süt tozu

İki malzemeyi karıştırarak uygulayın. Haftada 3 kez yapabilirsiniz. Yavaş yavaş bikini bölgesinde kararma ortadan kalkacaktır.  Lazer epilasyon sonrası kararma, ağda kararması, deri ve rahim kararması yaşayan herkes bu maskeden yararlanabilir.

Kararan bikini bölgesi için bitkisel çözüm – Pirinç unu kürü

Bikini bölgesi renk açma ve bikini bölgesi kararması için en iyi yöntemi hazırlayabilirsiniz. 2 malzemeye ihtiyacınız var.

1 yemek kaşığı yoğurt

1 tatlı kaşığı pirinç unu

2 malzemeyi karıştırın ve temiz cilde sürün. Hafifçe ovarak uygulamayı unutmayın. Bu maske harika bir renk açıcıdır. Haftada 2 kez uygulayabilirsiniz. Bikini (özel) bölge kararması için etkili bir maskedir.

Kararmış bikini bölgesi maskesi – Karbonatın gücü

Bikini bölgesi kararması için karbonat kullanabilirsiniz. Özel bölge kararması ve beyazlatma yöntemleri için doğal çözüm arıyorsanız, bu tariften yararlanabilirsiniz.

1 tatlı kaşığı karbonat

1-2 damla limon suyu

Karbonat ve limon suyunu iyice karıştırın. Bikini bölgesine sürerek 10 dakika bekletip yıkayın. Bu uygulamayı haftada 1 kez yapabilirsiniz. Özel bölge kararmasına bitkisel çözüm arıyorsanız, limon karbonat ikilisinden yararlanabilirsiniz. İki malzeme bir araya geldiğinde daha ilk uygulamada bile renk tonunu açmaya başlıyor.

Özel bölge kararmasına ne iyi gelir bitkisel çözüm – Patates püresi

Bikini bölgesi kararması için patates ve süt kullanıldığını duymuşsunuzdur. Bunun dışında bikini ve koltuk altı beyazlatıcı olarak tuz da kullanılır. Peki nasıl?

1 yemek kaşığı kadar patates rendesi

1 yemek kaşığı süt

1 çay kaşığı tuz

Bu üç malzemeyi iyice karıştırın. Hafifçe ovarak cildinize sürün. 20 dakika sonra yıkayın. Bikini bölgesi nasıl beyazlar, ağda sonrası özel bölgede kararma nasıl geçer diyenler bu maskeyi her gün yapabilirsiniz. 3 malzemede cilt rengini açar ve kararmaları ortadan kaldırır. Bir de hepsi yan yana geldiği zaman bikini bölgesi kararmasına doğal çözüm olur.

Lazer epilasyon sonrası kararma, bikini bölgesindeki kararmalar nasıl geçer sorularının cevabını arayalım.

Bikini bölgesi kararması nasıl geçer, nasıl giderilir ve nasıl önlenir?

Bikini bölgesi kararması için limon suyu: Eşit oranda limon suyu ve suyu karıştırarak uygulayın. 10 dakika sonra yıkayın. Bikini bölgesinde kararmaya bitkisel çözüm olacak harika bir yöntemdir.

Bikini bölgesi kararması aspirin: Bikini bölgesi ağda kararması yaşıyorsanız, elma suyu ya da armut suyuna yarım aspirin tozu ekleyin ve sürün. 10 dakika bekletip yıkayın.

Aloe vera bikini bölgesi kararması: Kararan bikini bölgesi nasıl beyazlar? Aloe verayı suyla seyreltin. Cildinizde 10 dakika bekletip yıkayın.

Bikini bölgesi kararması pudra: Bikini bölgesi nasıl beyazlatılır diyenler hemen bir tane bebek pudrası edinin. Limon suyuna biraz da bebek pudrası ekleyerek karıştırın. Bu karışımı sürün ve 45 dakika sonra yıkayın. Her uygulamada biraz daha beyazlayacaktır.

Özel bölge kararması armut: Armut harika bir renk açıcıdır. Armudu rendeleyin ve suyunu çıkarın. Her gün sürebilirsiniz. Sonuçlar sizi çok memnun edecektir. Bikini bölgesinin kararması nasıl geçer diyorsanız, armut suyundan kesinlikle yararlanın.

Bikini bölgesi ve genital bölgede kararma sorunu ve beyazlatma yöntemleri için maskeleri düzenli uygularsanız çok iyi sonuç alırsınız. Peki bunun dışında dikkat etmeniz gereken şeyler nelerdir? Bikini bölgesi neden kararır? Farkında olmadan birçok hata yapılabiliyor. Bu yüzden;

Doğru iç çamaşırı seçin. Pamuk içerikli çamaşırlar giymeye özen gösterin. Aksi halde cilt hava almayarak kararmaya neden olabilir.

Yanlış epilasyon uygulamaları

Sir ağda gibi yine yanlış tüy alıcı yöntemler

Genetik yapı ve hormonal sebepler

Bikini bölgesi kararmasına bitkisel çözüm önerileri ve maskeler sunduk. Lütfen önce cildinizin küçük bir kısmında uygulayıp alerji testi yapın. Hepinize sevgiler. ?

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir