Anasayfa / Estetik / Bilek Estetiği
Bilek inceltme operasyonu, ameliyatı
Ayak bileği inceltme estetiği

Bilek Estetiği

Ayak bileği inceltme estetiği nedir, nasıl olmalıdır? Operasyon ne kadar sürer?

Gelişen teknolojiyle beraber estetik tercihleri de çoğalmakta ve hastalara bambaşka bir görünüm kazandırılmaktadır. Burundu, dudaktı, yanaktı derken, bilek inceltme estetiği de günümüzde oldukça yaygınlaşmış durumda.

Bilek inceltme sebepleri nelerdir?

Kadınsal güzelliğin vazgeçilmez unsurlarından biri olan ayak bileğinde, ne kadar spor yapılırsa yapılsın, ne ölçüde kilo kaybı yaşanırsa yaşansın, herhangi bir incelme sağlanamaz.

Böyle olunca da bilekte ve baldırda sorun yaşadığı için dilediği gibi ayakkabı giyemeyen kadınlar, çareyi bilek estetiğinde aramaya başlamışlardır.

Bilek inceltme yöntemi nasıldır?

Bilek inceltme işleminde yaygın olarak kullanılan lazer lipoliz yöntemiyle yağ hücreleri zarının patlatılması ve fazla olan yağ dokusunun alınması söz konusudur. Bu teknoloji, vücut şekillendirmede âdeta bir devrim özelliğindedir.

Lokal anestezi altında yapılan operasyonda, hedef alınan bölgede açılacak olan iki küçük delikten girilmekte ve lazerle eritilmektedir.

Bilek inceltme ameliyatı yaş aralığı nedir?

Bilek inceltme operasyonunda kesin bir yaş sınırı gözetilmezken, genellikle 20 ila 40 yaş arasındaki kadınlarca tercih edildiği bilinmektedir.

Bilek inceltme operasyonu süresi ne kadardır?

Günümüz estetik yöntemlerinde mecbur kalınmadıkça açık cerrahi müdahaleler gerçekleştirilmediğinden, hem işlemler daha zahmetsiz hâle gelmiştir hem de hastalarca daha çok talep edilmektedir.

Artık pek çok kişinin gönül rahatlığıyla uygulattırdığı bilek inceltme estetiği operasyonu, yaklaşık bir saat sürmektedir.

Zarif bir bilek nasıl olmalıdır?

Zarif bir bileğin nasıl olması gerektiği sorusunun kadınlarca benimsenen cevabı, ince bilekten ibarettir. Tıp dünyasına göreyse, zarif ve sağlıklı bir bilek, inceliğinin yanı sıra kemik çıkıntıları olmayan ve 21 cm ölçüsündeki bilektir.

Makalemizi bitirirken, bacaklarda inceltme operasyonu hakkındaki yazımızı okuyabileceğinizi de hatırlatalım.

Ayak bileği inceltme estetiği nedir, nasıl uygulanır, konuştuk. Zarif ayak bileklerine sahip olduğunuz sağlıklı bir yaşam dileklerimizle…

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir