Anasayfa / Yazarlar / Bir Hoş Geldin Deyin Ayol

Bir Hoş Geldin Deyin Ayol

Merhabalar efendim,

Bendeniz Gülcan. Hangi Gülcan mı? Saray soyundan gelme, kımız içmiş, dağlara, göklere sığamayan, güneşin kızı bre hey hey Gülcan!…

Şaka lan, şaka! :))) Gülcan işte, sade, yalın, kendi halinde bir vatandaş… Aslında öyle de değil, yani pek kendi halinde de değil. Lunapark gibi birisiyim ben. Çarpışan otolar gibi vurdulu kırdılı, atlıkarınca gibi yavaş ve sakin, adeta bir kamikaze gibi havalarda ve kimi zaman yerde, işte bir değişik, bir hızlı ve öfkeli, hayalperest, birileri kavga edince deli gibi gülmesi tutan ben, Gülcan. Tanıştığımıza memnun oldum.

”Aaa bu manyak da nerden çıktı?” dediğinizi duyar gibiyim… Lakin sakin olunuz, geçireceğimiz çok güzel günler olacak. Böyle de söyleyince korku filmlerinden fırlamış, diyalogları yutmuş gibi hissettim kendimi bir an, ama valla geçireceğimiz çok güzel günler olacak. Aklınıza gelen her şey hakkında konuşabiliriz, bana konuşmak istediğiniz konuyla ilgili aşağıdan yorumlarınızı yazarsanız ya da sosyal medyadan menşınlarsanız, istediğimiz her konuyu masaya yatırır, burda ağzını burnunu mıncırırız, parça pinçik ederiz. Sizin için sorun olan ya da üzerine deliler gibi geyik yapmak istediğiniz her şey olabilir, diyorum ya aklınıza gelen… Bir adet Gözüm, Güzin ya da Gözde Abla olmasam da, ben de kendi çapımda Gülcan Abla’yım 🙂

Abla nedir ya?! Boş verin, siz bana kısaca ”Hey G” deyin, ama bu da ayfonlardaki ”hey Siri” ‘ye benzedi. Şu ahir hayatımda kimsenin taklidi olmadım, olamam diyerek odadan Hülya Koçyiğit koşuşuyla çıkmam gerekiyor galiba şu an ya da zamane genç kızlarımız gibi ”Kıııızıııaaam sen kimsin ha?! Sen benimle yarışamazsın, kim kimin taklidööö! Ayağını denk al, tıııammaaam mı?” diyip boncuk kaynaktan olma zifir siyah ya da cart sarı saçlarımı attıra attıra popişimde gözüm varmış gibi yürümem gerekiyor. Off sanırım ikisini de yapacak yürek yok bende.

Her neyse, ne derseniz deyin, beni tanıdınız az biraz. Şu an aklıma o kadar arabesk sözler geliyor ki, mesela ”beni tanımaya bir ömür yetmez” falan demek istiyorum, ama demeyeceğim. Asla. Demedim hatta. Siz de hiç okumadınız:)

Daha fazla saçmalamadan, sizin de beyninizi daha fazla yakmadan bu güzeller güzeli ”hoş geldin yazımı” şimdilik burada, tam da şuan da sonlandırıyorum.

Gerçek bir konuyla ilerleyen günlerde görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın. (Kendinize iyi bakın ne ya? Bakacaksınız tabi, of benimki de laf).

Yazar Gülcan Odabaş

instagram: gulcanodabas facebook: Gülcan Odabaş

5 Yorumlar

  1. Merhaba gulcan hosgeldin ayoll:)
    Eglenceli pozitif enerji saçan bi yazi olmus gercek konulari merakla bekliyorum takipteyim seni 🙂

  2. Hoşgeldin Juli ???? 4 gözle bekliyoruz yeni yazılarını ????

  3. Ne kadar düşük seviyeli bir yazı olmuş. lan, ya gibi kelimeler işinizi ve okuyanları ne kadar ciddiye almanız ile alakalı.

    • Merhaba Pınar Hanım, bizi takip etmeniz ne kadar güzel. Gülcan Hanım, bizim için hazırlık yapıyor ve çok güzel paylaşımlarda bulunacak. Zamanla kendisini çok seveceğinize inanıyorum. Size sevgilerimi gönderiyorum. 🙂

  4. Günlük hayatimizda ehh iste arada birde olsa kullandigimiz “laaann,laaa, yaa, yuuu” gibi kelimeleri seviye düşüklüğü olarak algilamak doğal hayattan kopmak gibi bişey bence. sosyal medya araciligi ile hayatimiza giren insanlarin küfürlü konusmalarini sempatik kafasini yasadigimiz şu günlerde kasmaaayaakk fazla ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir