Anasayfa / Astroloji / Burçlara Göre Hediye Seçimleri
Hangi burca ne hediye alınır?
Burçlara göre hediye seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimleri

Burçlara göre hediye seçimi nasıl olmalı? Hangi burca hangi hediye alınır, bir fikre ihtiyacınız var mı?

Hem çok güzel hem çok işe yarar olmalı, daha da önemlisi, aldığım hediyeyi çok beğenmeli. Sevgilime nasıl bir hediye almalıyım ve burcuna göre hediye seçmek istiyorum, diyorsanız, sizin için harika ipuçları Fiskosta.com’da.

Burçlara göre hediye seçimi

Hangi burca hangi hediyeyi almalı, gelin, birlikte inceleyelim.

Koç burcu

Hiçbir şekilde yılmamalarıyla tanınan neşeli ve sabırsız Koçların bir kısmı, teknolojiye çok düşkündür. Hediyenizi bekleyen kişi teknolojiyle içli dışlıysa, son teknolojik bir cihazla iyi bir seçim yapmış olacak, değer verdiğiniz söz konusu kişiyi memnun kılacaksınız.

Teknoloji sevmeyenler için ise aksesuar niteliğinde hediyeler seçilebilir. Koç bayanlarına tek taş yüzük, şal; Koç erkeklerine ise cüzdan, kravat gibi armağanlar, her zaman tercihler arasında olmalıdır.

Boğa burcu

Sakin görünen ve iç dünyaları da öyle olan Boğaları memnun etmek çok zordur. Memnuniyetsiz yapıları, hediye seçimini de zorlu kılmaktadır; bu nedenle, verilecek bir çek, kimi zaman özensiz bir hediyeden çok daha değerli olacaktır.

Boğa kadınları güzelliğine düşkündür; doğal cilt bakım ürünleri ve güzellikleri için kullanabilecekleri sabunlarla mutlu edilebilirler. Kolay memnun olmayan burcun bir de kilit noktası vardır: Çikolata! Bir kutu çikolata, özel günlerde her iki cinsi de tatmin etmeye yeterli gelecektir.

İkizler burcu

Değişken ruhludur ikizler; zekâlarıyla kendilerine çekerler. Ancak ikizler burcunu hediye konusunda mutlu etmek çok kolaydır. Fazla düşünmenize bile gerek kalmaz.

İlginç bilgilerin yer aldığı kitaplar, farklı küpe, kolye gibi takılar, İkizler için güzel birer seçenek olacaktır.

Yengeç burcu

Duygusal ve sadıktır Yengeçler. Özellikle Yengeç kadınını mutlu etmenin yolu evinden geçer. Eviyle ilgili her şey, yerini bulan bir hediye anlamına gelir.

Yengeç erkeği ise romantikliğini hediye tercihlerinde de göstermektedir. Yengeç erkeği için ikinizin resminin yer aldığı bir çerçeve, iyi bir seçim olacaktır. Ya da romantik bir film de onları umduğunuzdan daha fazla mutlu kılacaktır.

Aslan burcu

Kendine güvenen Aslanlar, hediye konusunda da gösterişten kaçamamaktadırlar. Hediyenin lüks, kaliteli ve gösterişli olması gerekmektedir. Orkide çiçeği, kaliteli bir deri çanta ya da kol saati, Aslan kadınına alınabilecek güzel hediyelerdendir.

Aslan erkeği de kadınından farksızdır; deri bir tavla ya da satranç takımıyla sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

Başak burcu

Düzenli, kuralcıdır başaklar; göründüklerinin aksine, her hediyeyi onlara beğendiremezsiniz. Boğalardan sonra hediye çeki verilmesinin uygun düşeceği burçlardan biri de Başaklardır.

Başak burcu erkekleri, kişisel gelişim kitaplarına düşkün olurlar;  kadınları ise, çiçek kokulu parfüme hayır diyemezler. Parfüm seçimi sizi biraz zorlasa da, kurtarıcınız olacaktır.

Terazi burcu

Öyle her şeyle mutlu olmayacak bir burç daha: Terazi. Kalitesiz hiçbir eşyaya tahammülleri yoktur. Onlar için seçilecek hediyenin öncelikle çok zarif olması birinci kuraldır. Terazi burcu kadını için tek taş pırlanta yüzük, zarif bir şal ve makyaj malzemeleri, seçilebilecek hediyelerin başında gelir.

Peki ya Terazi erkeği?… Antika eşyalar ve cep bilgisayarları da Terazi erkeğinin yüzünü güldürecektir.

Akrep burcu

Tutkulu Akrepler, iç çamaşırlarını en çok seven burç grubundandır. Sevdiğiniz kadın Akrep burcuysa, hiç düşünmeden kırmızı ve siyah iç çamaşırlarından alabilirsiniz.

Akrep erkeğini de unutmadık; onlar içinse, gerilim filmleri ve ses kayıt cihazlarıyla sürprizler yapılabilir.

Yay burcu

Sıra dışılığı seven Yaylar, hediye seçiminde de farklı olanı ararlar. Minik bir kedi ya da köpek yavrusu, en çok Yay burcu kadınını mutlu eder. Eğer sevgiliniz bir Yay kadınıysa, hiç durmayın; bu sevimli hayvanların değerini çok iyi bilecek ve mutlu olacaklardır.

Yay burcu erkeği de tuttuğu takımın renklerindeki tüm aksesuarlara bayılacaktır.

Oğlak burcu

Sorumluluk duyguları her şeyden önce gelen Oğlak burçlarına alınacak hediyeler de mantık dâhilinde ve kullanışlı şeyler olmalıdır. Porselen takımları ve kristal parçalar, Oğlak burcu kadınına; antika eşyalar, cüzdan, klasik müzik CD’leri de Oğlak burcu erkeğine seçebileceğiniz armağanlardan olabilir.

Kova burcu

Entelektüel Kovalar, farklı olanı severler. Bir Kova burcu kadını için fotoğraf makinesi ya da müzik çalarlar sevindirici bir hediye olurken; zekâ oyunları da Kova erkeklerine hitap edecektir.

Balık burcu

Duygusal, romantik Balıkları unutmak hiç olur mu? Onların estetik duyguları çok gelişmiştir. Bakım kremleri, parfüm ya da ipek bir geceliği en iyi karşılayacak burçlardan biridir Balıklar.

Balık erkeğine ise tıraş makinesi ya da losyonu gibi tercihlerle sürpriz yapabilirsiniz.

Diğer yandan, Hediye Seçiminde Püf Noktalar yazımızın da ilginizi çekebileceğini belirtelim.

Burçlara göre hediye seçimi nasıl olmalı, nelere dikkat etmeli, artık bir fikriniz olduğunu umuyoruz. İyi bir seçim yapabilmeniz dileklerimizle…

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yorum

  1. Hangi burç olursa olsun hediye meselesi erkeklerin kabusu, kadınların olmazsa olmazı 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir