Anasayfa / Moda / Büyük Bedenlerin Mayo ve Bikini Seçimi

Büyük Bedenlerin Mayo ve Bikini Seçimi

Birkaç noktaya dikkat edilerek seçilen mayo-bikini sayesinde çok daha zarif ve ince görünebilirsiniz. Peki, hangi noktalara dikkat etmelisiniz?

Mayo seçimi

Bütün kıyafetlerde olduğu gibi, mayo ve bikini seçiminde de ilk kural, vücut tipini tanımak ve seçimleri ona göre yapmaktır.

Beğendiğiniz bölgeleri öne çıkarmak, diğer bazı bölgeleri ise arka plana taşımak, asıl amacınız olmalıdır.

Dar omuzlarınız mı var? Öyleyse, tek omuz mayolar, sizin için isabetli bir seçim olacaktır.

Karın bölgenizden şikâyetçi misiniz? Drapeli mayoların sizi daha hoş bir görüntüye ulaştıracağını aklınızda bulundurun.

Astarlı mayolar, sizi hem bir beden zayıf gösterecek hem de vücudunuzu şekillendirecektir. Bu nedenledir ki, her zaman astarlı mayoları tercih etmelisiniz.

Bikini seçimi

Bikininin alt parçasının geniş olması, sizin için ciddi bir dezavantajdır. Biraz oyuntusu olan bikini altlarını tercih etmelisiniz ki, geniş kalçalarınızı dikkatlerden uzak tutabilesiniz.

Unutmayın; arka planda tutmak istediğiniz bölgelerde daha koyu renkli parçaları kullanmalısınız. Güvendiğiniz bölgelerde ise daha renkli tercihler yapabilirsiniz. Örneğin büyük göğüslerinizden şikâyetçi iseniz, bikininizin üst parçası koyu renk, alt parçası daha dikkat çekici renklerde olabilir.

Vücut tipine göre giyim tüyoları

Doğru modelde çanta seçimiyle çok şık olabilirsiniz

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir