Anasayfa / Püf Noktası / Çok Amaçlı Sabunlar
Kalan sabunları değerlendirmek
Kalan sabunlar nasıl değerlendirilir?

Çok Amaçlı Sabunlar

Kalan sabunlar nasıl değerlendirilir? Kalan sabunlarla ne yapılır?

Mis gibi kokusu ve rengârenk görselliği ile temizliğin simgesi sabunları sadece hijyende değil, birçok alanda kullanabiliriz.

Sabunları temizliğin dışında, hangi alanlarda değerlendirebileceğiniz fiskosta.com’da.

Kalan sabunlar nasıl değerlendirilir?

İstediğiniz renkteki sabunları rendeleyin, cam objelerin içerisine yerleştirin. Hem dekoratif olarak kullanabilirsiniz hem de yaydığı kokuyu odanızda sürekli hissedebilirsiniz.

Artan sabunları benmari usulü eriterek istediğiniz kalıba dökerek yeniden kazanabilirsiniz. Farklı renklerin karışımını elde edebileceğiniz gibi kalıplar sayesinde de isteğiniz şekillerdeki sabunlara sahip olabilirsiniz.

Yine artan sabun parçalarını yün kazak ve battaniyelerin arasına koyun. Böylece, yün eşyalarınızın güvelenmesine mâni olursunuz.

Sevdiğiniz kokudaki sabunları çekmecelerinize, kıyafetlerinizin arasına yerleştirin. Hiçbir parfümden alamayacağınız temizlik kokusu, kıyafetlerinizi saracak ve çevrenizden olumlu tepkiler alacaksınız.

Kalan sabunlardan sıvı sabun da yapabilirsiniz. Artan sabunları sıcak suya rendeleyin. İçerisine isterseniz bitki çayları ve E vitamini kapsülü ekleyerek karıştırın. Su miktarı sabunun büyüklüğüne göre değişecektir. İstediğiniz kıvama göre kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Kalan sabunları değerlendirmek biraz da sizin hayal gücünüze kalmış. Düşündüğünüzde daha birçok fikir çıkacaktır.

Bunların dışında, kalan sabunlar nasıl değerlendirilir diye size sorsak… 🙂

Yepyeni fikirlerinizi aşağıdaki yorum kutusundan yazabilirsiniz.

⇒  Doğal Sabunu Anlama Yolları yazımızı okudunuz mu? Aslında piyasada bulunan sabunların doğallığını test etmek hiç de zor değil.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir