Anasayfa / Dekorasyon / Dekorasyon Önerileri için 14 Adım

Dekorasyon Önerileri için 14 Adım

Dekorasyon önerileri, hemen hemen bütün kadınların ilgisini çeker. Hanımların doğasından gelir, renklerle ve objelerle oynama duygusu. Kendilerini, eşlerini, çocuklarını özenle giydirir, ev dekorasyon zevklerinden de asla ödün vermezler. Dekorasyon önerileri ile birkaç tüyo verme zamanı…

Dekorasyon önerileri için yastıklar

Dekorasyon denilince, rengârenk desenlerdeki yastıkları unutmak olmaz. Eğer siz de ev için dekorasyon fikirleri arıyorsanız, bu küçük detayların evinizin havasını nasıl değiştirdiğine şaşıracaksınız. Seçeceğiniz renk ve desenlerde fon perdelerinizden ilham almalısınız. Çünkü en doğru renkleri perdeleriniz size verecektir.

Dekoratif yastıkları satın almak yerine evinizdeki yastıkları da rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Sadece kumaşını alarak, mevcut yastıkları yenilemek çok daha az maliyetli olacaktır.

Dekorasyon önerileri denilince holleri unutmayın

Ev dekorasyon önerileri verirken holleri unutmuyoruz. Evinizde ilk izlenim kazanılmasını sağlayan holler için iç acıcı duvar kağıtlarını deneyebilirsiniz. Aynı şekilde, ayakkabılarını giyerken kolaylık sağlayacak olan minik banklar da sadece dekoratif olmayacak; ne kadar işe yaradığını göreceksiniz.

Bazen çöp gözüyle baktığımız objeler, dekorasyon için vazgeçilmez olabiliyor. İşte, kasalar da ev dekorasyonu için vazgeçilmez niteliktedir. İsterseniz, dekorunuza uygun renklerde boyayarak zevkinize uygun hale getirmek de akıllıca olabilir.

Geometrik desenlerle dekorasyon önerileri

Geometrik desenleri seviyorsanız ve kalıplaşmış mobilyaların dışına çıkmak istiyorsanız, plastik ya da hazır görünümlü sehpalar ev dekorasyonu için ideal olacaktır.

Eski dikiş makinelerinizi daha işler hale getirmek, hiç de zor olmayacak. Merdiven altlarındaki boşlukları doldurabileceği gibi minik bir masa haline getirerek, ev dekorasyonu zevkinizle gurur duyabilirsiniz.

Hepinizin evinde ardiyelerde unutulan eski sandıklar vardır. Bu sandıkları dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Sandıklar bir sehpa görevi görürken, içine de bir çok eşyanızı koyabilirsiniz. Rengini seçmek ise size kalmış.

Dekorasyon önerileri denilince ilk akla gelen çiçek bahçesi

Taş binalardan ruhunuz sıkılıyorsa, eski bir masaya da sahipseniz, haydi, harekete geçin. Balkon ya da cam kenarlarını ev dekorasyonu için vazgeçilmez kılabilirsiniz. İhtiyacınız olan birkaç saksı ve çiçek. Huzur köşeniz, sizin vazgeçilmeziniz olacak.

Şimdi gözler mutfağa. Eminim bir süzgeç hepinizde vardır. Peki, süzgecin dekoratif amaçlı kullanılabileceği aklınıza gelir miydi?

Renkli tabureler… Küçük ev dekorasyonu için ideal seçim olacaktır. Hem yer kaplamayacak hem de şirin ve samimi bir ortam yaratmanıza yetecektir.

Yumurta kabukları… Yemek masanız için çok şık dekoratif bir obje olacaktır. Minik çiçeklerin dışında içlerine yerleştireceğiniz mumlar da ev için dekorasyon örnekleri arasında olacaktır.

Renkli pufların dekorasyon önerilerindeki yeri

Minik puflar da hem çok rahat etmenizi sağlayacak hem de çok şirin duracaktır.

Bu eski dolapları hatırlıyor musunuz? Dekorasyon önerileri severlerin böylesi bir dolabı çok iyi değerlendireceğini düşünüyoruz. Eskitme havası vermek zorunda değilsiniz. Mobilyalarınıza uygun bir renkte de boyatabilirsiniz.

Dekorasyon önerileri için kilimlerin vazgeçilmezliği

Eskiden çok kullanılan kilimler, artık ev dekorasyon önerileri arasında ilk sırada yer alıyor.

Belki de konsolunuz çok eskidi ve gözünüze oldukça demode geliyor. O zaman mutluluğun rengi sarıya ya da sevdiğiniz bir renge boyayarak yenilemeye ne dersiniz?

Dekorasyon önerileri, tamamen sizlerin hayal dünyasıyla ve zevkleriyle çoğalacaktır. Yepyeni dekorasyon örnekleri ile buluşmak üzere…

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yorum

  1. Cok güzel ve hos olmus.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir