Anasayfa / Aşk&İlişkiler / Doğru Erkek Nasıl Bulunur?
Doğru erkeği bulmak için ne yapılmalı?
Doğru erkek nasıl bulunur?

Doğru Erkek Nasıl Bulunur?

Doğru erkek nasıl bulunur? Karşımızdakinin doğru erkek olduğunu nasıl anlarız?

Sevdiniz.

Seviyorsunuz… mu?

Seveceksiniz!…

Ne erkek kadını memnun edebilir ne de kadın erkeği. İki taraf da suçludur, hata ondadır. Kendisi değişmemiştir, değişen başkasıdır.

Yeminlerin de sözlerin de bir anlamı kalmamıştır artık çünkü onun hakkında yanıldığınızı anlamışsınızdır. Yine de kesin yargıda bulunmaktan kaçınır, emin olmaya çalışırsınız. Terk etmişseniz, her şey bitmişse, yenileri için kararlar alırsınız.

Soruyorsunuz; doğru erkeği bulmak için ne yapmalı?

Doğru erkek nasıl bulunur?

Ne siz kusursuz olabilirsiniz ne de partneriniz. Bunu kabullenmeden yola çıkmanız, yeni bir arayışa girişmeniz hâlinde sonuç öncekinden çok da farklı olmayacaktır.

Birbirinize her yönüyle uyum sağlayamaz ve anlaşamazsınız; böylesi bir beklentiden vazgeçin. Ortak noktalarınız ne denli çoksa, kendinizi, dolayısıyla ilişkinizi şanslı sayın.

Yalnız, dikkat edin! Erkekler, özellikle kadınları etkilemek gayesi güttüklerinde iyi bir yalancı kesilebilirler. Sizi kandırması ve sizinle aynı şeylerden zevk alıyormuşçasına davranması ihtimalini göz ardı etmeyin. Kandırılmamak için hakkınızda fazlaca bilgi vermekten kaçının.

Doğru erkek için sizin de en az karşı taraf kadar özverili olmanız gerekmektedir. Kaprisleri bir kenara bırakın ve anlayışlı olmaya çalışın. Sizinle maça mı gitmek istiyor? Ona eşlik edebileceğinizi ama önce bunu hak etmesinin gerekliliğini anlamasını sağlayın.

Aşk ve kaliteli bir ilişki, her zaman yaşanmaz ve yine doğru sevgili ele kolayca geçmez. Doğru kişi olduğuna inandığınız partnerinize sıkıca sarılın ve sakın ola, hele de küçük sorunlar yüzünden aşk oyununu abartmaya kalkmayın.

Sevdiniz.

Seviyorsunuz.

Seveceksiniz.

Bu sözcükler ağzınızdan gönül rahatlığıyla çıkıyorsa, evlenmek için doğru kişiyi bulmuşsunuz demektir; mutlu olmaya bakın.

Doğru erkek nasıl bulunur içerikli yazımızın size küçük de olsa katkı sağlaması ve hayalinizdeki ilişkiyi yaşamanız dileklerimizle…

Kadınlaa ilk buluşma tüyoları

İlk buluşmanızda neler sormalısınız?

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir