Anasayfa / Güzellik / Eeose Kaş Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları – Forte
Eeose kaş kirpik serumu kullanıcı yorumları
Eeose kaş kirpik serumu kullanıcı yorumları

Eeose Kaş Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları – Forte

Eeose kaş kirpik serumu kullanıcı yorumları nelerdir, merak ediyor musunuz?  Bu kadar rimel kullandıktan sonra kirpikleri dökülmeyen var mı? Peki ya aramızda kaşları dökülmeyen var mı? Sanırım biz, kaş ve kirpiklerimize çok kötü davranıyoruz. 🙂

O halde zaman kaybeden, eeose kirpik uzatıcı serum işe yarıyor mu, etkili mi, nasıl kullanılır ve içeriği hakkında derinlemesine bilgileri aktarıyorum.

Size bir garanti veriyorum;  kafanızda eeose forte kaş kirpik serumuna dair en ufak bir soru kalmayacak.

Eeose forte kaş kirpik serumu nedir?

Eeose forte, kaş ve kirpikleri besleyen, dökülen kaş-kirpiklerin yeniden çıkmasına yardımcı olan bir üründür.

Eeose kaş ve kirpik serumu içeriği nedir?

Her ne kadar içeriğinde bulunanların ne anlama geldiğini pek anlamasak da, her ürünün içeriğine şöyle bir göz atmaya artık alıştık, değil mi?  🙂

Eeose kaş kirpik serumu içindekiler birçoğumuza bir fikir vermeyecek. O yüzden, sizi sıkmak istemiyorum.

Oftalmolojik olarak test edilmiştir. Yani göze uygunluk testinden geçirilmiş.

İçeriğinde multi peptide complex bulunmaktadır. Aramızda bir kimyacı varsa, bize bu terimin açıklamasını yapabilir. 🙂  Ürünün temeli olan bu madde, kirpik ve kaşları besliyor.

Eeose kaş kirpik serumu nasıl kullanılır?

Eminim kaş-kirpik serumu kullanmaya aşinasınızdır.  Aramızda kirpik ya da kaşlarına Hint yağı sürmeyen var mı? 🙂

Eeose kaş kirpik serumu kullanımı hiç zor değil.

Akşamları cildinizi temizleyin.

Eeose kaş kirpik serumu kullanımı

Serumun içerisinden çıkan pamuklu çubuklarla kirpik diplerine sürün.

Sabaha kadar bekletin.

Kaşlarınıza da aynı şekilde uygulayabilirsiniz.

Eğer kaşlarınıza uygulayacaksanız, önce kaşlarınızı kaş fırçasıyla tararsanız, kan dolaşımı hızlanacaktır.

Unutmayın; çok sürmekle daha hızlı yol alamazsınız. Ürünü çok değil, düzenli kullanın.

Eeose kirpik serumu kullanımı bu kadar kolay! Peki ya sonuçları? İşte o sorunun cevabına da geleceğiz.

Eeose kaş kirpik serumu zararları nelerdir?

Kaş ve kirpik uzatma için kullanılan bu serumun bilenen bir yan etkisi ve zararı yoktur.  Oftalmolojik olarak test edilmiştir. Haklısınız; oftalmoloji de nedir?  Ben de yeni öğrendim. Oftalmoloji, göz bilimidir; görme bozukluklarıyla ilgilenen bir bilim dalıdır.

Eeose forte kaş ve kirpik serumu nerede satılır?

Kaş ve kirpik serumu eczanelerde bulunmaktadır. Eeose fortenin kendi sitesinden temin edebilirsiniz. Ya da internet üzerinden satışını yapan herhangi bir siteden alabilirsiniz. Ancak en ucuz ürünü bulmaya çalışırken orijinal olmayan bir ürünle karşılaşabilirsiniz.

Eeose kaş kirpik serumu fiyatı nedir?

Eeose kaş kirpik serumu eczane fiyatı 99 liradır.

Haydi Eeose forte kullananlar, söz şimdi sizde.

Fiyatı size biraz pahalı mı geldi? Doğal uygulamalara ne dersiniz? Kirpik uzatan ve gürleştiren uygulamaya mutlaka göz atın.

Eeose kaş kirpik serumu kullanıcı yorumları

Eeose kaş kirpik serumu kullananlar yorumluyor:


Reklamlarda görünce eeose kaş ve kirpik serumu ile ilgili yorumlar hakkında bilgi edinmek istedim. Ama çok net bilgiler edinemedim.


Bu ürünün daha önce çıkan formülünü kullanmıştım. Şimdi de yenilenen formülünü deniyorum. Sadece kirpiklerimde uzama oldu. Kullanmaya biraz daha devam edeceğim.


Kızlar, eeose kirpik uzatıcı serum kullananlar ürünü bırakınca kirpikler dökülmeye başlıyor diyorlar. Sizde de öyle mi?


Aslında böyle ürünlere pek inanmıyorum. Çünkü uzun süre kullanmak gerekiyor. Bizde de o sabır yok. Kaş ve kirpik eeose serumu faydaları arasında kirpikleri gürleştirdiği söyleniyor. Ben de deneyeceğim.


2 haftada etkisini gösteriyormuş. Acaba?! 🙂


Ben de eeose kaş ve kirpik serumu etkili mi diye çok araştırdım. Sonunda 2 aydır kullanıyorum. Sadece kirpilerimde biraz uzama oldu. Henüz bir gürleşme falan görmedim.


Türkan Şoray gibi kirpiklerim olacak sanmıştım. 🙂 Şaka tabii ki hem kaşlarımda hem de kirpiklerimde kullanıyorum. Etkisi oluyor gerçekten. Ama umduğum kadar iyi gitmiyor. Eeose forte yorumları da zaten bu yönde. Mucize beklemeyin.


Sonuçları kişilere göre değişiyormuş. Eeose kaş kirpik serumu yorumlar pek net bilgi vermiyordu. Ben de denedim veeee bence etkili bir ürün. Vıcık vıcık yağlı bir formu yok.  Her akşam uygulamak biraz sıkıcı ama devam edebilirsem çok daha iyi olacak gibi. En çok kirpiklerimde etkisini fark edebiliyorum.

Eeose forte kaş ve kirpik serumu yorumlar böyle. Genel bir fikir edinmenizi istedim. Sizde kullanıyorsanız, sonuçlarını aşağıdaki yorum kutusuna yazarsanız, yorumların arasına eklerim.

Eeose kaş kirpik serumu kullanıcı yorumları, ürünü denemek isteyenlere net bilgi verebildi mi?

Not: Erkekler, siz de bu ürünü kullanabilirsiniz.

Eğer herhangi bir serum kullanmak istemiyorsanız, İbrahim Saraçoğlu’nun çok beğenilen doğal önerilerini de uygulayabilirsiniz: Kaş Gürleştirme Formülü

Bugünkü dileğimiz; hepimizin gür kaşları ve upuzun kirpikleri olsun. 🙂

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

7 Yorumlar

 1. Eeose kaş kirpik serumunu sizce bende alyımmı

 2. Eeose kaş kirpik serumunu uzun zamandır araştırıyorum. Fakat hiç etkisini gören olmamış. alıp almakla biraz tereddüt ediyorum. Para kolay kazanılmıyor. Lütfen insanları kandırmayın. Doğru reklam yapın. Belki her kezde etki vermeyebilir. yaşla ilgili olabilir. Ama bu kadar abartarak reklam yapılıyor. Kim istemeski kasları kipriklerı dogal olmasını. Ben çıkmayan kaslarıma her akşam sarımsak sürdüğüm halde tık yok. Ne bakim urunleri kullandım sonuç 0 yani. belki 17 yaş 18 yaşında insanlar etkisini görebilir çünkü hücreleri yaslanmaz bu yaşlarda. Etkisi daha iyi olur. iki reklam yapiliyor ünlülerle ve tv haberlerde bizim gibi insanlar inanıyor. Çünkü doğru heberdir diye u

  • Merhaba Suzan Hanımcığım,
   Size fazlasıyla hak veriyorum. Yalnız bu sitemin bana olmadığını umuyorum; çünkü ürünü size tanıttım ve aşağıdaki bölümde de Eeose kaş kirpik serumu kullananların yorumlarına yer verdim. Ürünü övmüş ya da mutlaka kullanın demiş değilim.
   Sitemizde hem hazır ürünlere hem de doğal maskelere bol bol yer veriyorum. Bütçelerinizi de düşünüyorum. Eğer doğal ve etkili bir maske arıyorsanız Kaş Gürleştirmek yazımızdaki sarımsak ve badem yağı kürünü uygulayabilirsiniz. Sabırlı ve düzenli kullanırsanız, mutlaka sonuç alırsınız. Sevgiyle kalın. 🙂

 3. Ben eeose kaş kirpik serumunu kullandım faydasınıda gördüm. Düzenli olarak 2 hafta sürdüm kaşlarıma.

 4. Hiç kaş çıkmamış yerden bu eeose kaş kirpik serumu kaş çıkarır mı emin olmak istiyorum teşekkürler.

  • ipacei kirpik ve kaş serumunu size tavsiye ederim Funda hanm özellikle kirpikler icin ama kaşlardada etki gösteriyor ve gürleştiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir