Anasayfa / Erkekçe / Ekose Gömlek Kombinleri: Erkek Modası

Ekose Gömlek Kombinleri: Erkek Modası

Nedir bu ekose desenlere olan ilgi? Ev dekorasyonundan giyime ve birçok aksesuara kadar gördüğümüz ekose desenleri gömleklerde de sıkça görüyoruz. 90’lı yılları çağrıştıran ekose gömlekler, 2014 erkek modasında da ön plana çıkanlar arasında yerini alıyor.

Ekose gömlek kombinleri erkek modelleri

Kışın sıcak tutmaları ve kolay kombinlenebilmeleri, ekose gömlekleri tercih edilebilir kılıyor.

ekose gömlek1

ekose gömlek2

Renkler

Kırmızı, siyah, koyu gri, bordo, saks mavisi ve lacivert renklerinde farklı boyutlardaki ekoseler, bu sezonun en çok beğenilenleri arasında yer alıyor.  Kırmızı-lacivert, siyah-beyaz ve lacivert-saks renklerinin bir arada kullanıldığı ekose gömlekler, erkekleri hem çok şık hem de renkli bir görünüme kavuşturuyor.

ekose gömlek3

Modeller

Tek ya da çift cepli modelleri zevklere uygun olarak sunulup, spor ve rahat kesimleriyle dikkatleri çekiyor. Rahat ve bol kesimlerin yanında bele doğru daralan modelleri de öne çıkan parçalar arasında bulunuyor.

ekose gömlek4

ekose gömlek5

Kombinleri

Ekose desenler yeterince renkli ve dikkat çekici olduğu için, kombinlenmesi hem kolay hem de zordur. Biraz karışık bir desen olduğunu düşünürsek, ekose bir gömlekle karışık desenli bir kazak ya da mont seçmek doğru olmayacaktır. Ekose bir gömlek giydiyseniz, diğer parçaları sade ve tek renk seçmeye özen gösterin.

ekose gömlek6

ekose gömlek7

ekose gömlek8

Ekose deseninin içinde bulunan renkler, size seçeceğiniz diğer parçanın rengi konusunda fikir verebilir. 2014 kış sezonu çok renkli bir yıl olduğu için, ekose desenin renklerinden apayrı, yani zıt bir rengi de rahatlıkla seçebilirsiniz.

ekose gömlek9

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yorum

  1. yukarıdaki ekoseli çift gömleklerinden birini çok çok beğendim nerden alabilirim onu bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? çok acil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir