Anasayfa / Beslenme&Diyet / Elma Sirkesi ile Zayıflayın

Elma Sirkesi ile Zayıflayın

Türk mutfağının engin ve zengin lezzetlerine karşı konulamadığından, yazık ki spor alışkanlığı da kazanılamadığından, fazla kiloların ve yağlanmaların önüne geçilmesi pek mümkün olamaz. Özellikle kış aylarında girilen durağanlığın doğal bir getirisi olan fazla kilolardan, ne denli uğraşılsa da, diyet ya da diğer zayıflama yöntemleri ne yoğunlukta uygulansa da, ilk yaza kadar kurtulunamaz. Bu demek değildir ki, yine de zayıflamak gayretinden ödün verilsin, hele mucizevi bir iksir arayışından büsbütün vazgeçilsin! İşte, sizlerle paylaşacağımız kolay, ama olay bir yağ yakıcı iksir formülü:

Elma sirkesi

1 yemek kaşığı elma sirkesiyle 1 çay kaşığı kadar bal, yine 1 bardak ılık suyun içine karıştırılmak suretiyle her sabah aç karnına içilir.

Elma sirkesinin birçok faydası olmakla birlikte, üstelik yağları yaktığı da ispatlanmıştır; bu yüzdendir ki, söz konusu formülün düzenli bir şekilde uygulanması hâlinde tatmin edici sonuçlar alınabilecektir.

Öte yandan, saçlardaki kepeklenmede ve saç bakımında, vücut çatlaklarında, kasları güçlendirmede, ev temizliğinde kullanılagelen sirkenin sağlığa katkıları göz ardı edilemeyecek türdendir.

Kilo vermek için 10 altın kural

Zayıflama yöntemleri

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir