Anasayfa / Erkekçe / Erkek Kısa Saç Modelleri Nasıl Yapılır ve Nelerdir?
Saç modelleri erkek

Erkek Kısa Saç Modelleri Nasıl Yapılır ve Nelerdir?

“Kısa saç modelleri, erkek için en doğru seçimdir; anlamam zaman aldı, ama doğruyu buldum!”

“Uzun saçın demode olduğu bir gerçek.”

“Araştırıyoruz, çünkü saç modelleri erkek nazarında en az bayanlar kadar önemli bir konu!”

Kısa erkek saç modelleri daha modern oluyor, dediler, biz de öyle yaptık!”

Fiskosta.com’un erkek okuyucuları ile yaptığımız söyleşiden dikkat çekici birkaç yorumu yukarıya alıntıladık.

Moda ve tarz sürekli değişmekte ve hızına yetişilememekte olsa da kısa saça dönüş olduğunu söyleyebiliriz.

Peki, kendinde birtakım yenilikler yapmak ve işe saçlarından başlamak isteyen erkekler, ne gibi değişiklikler yapabilirler? Merak ediyorsanız, önerilerimizi ve bayan okuyucularımızın yorumlarını bulabileceğiniz yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Saçlarınızı şekillendirmek için iyi bir ürüne mi ihtiyacınız var? En iyi erkek saç bakım kremi yazımıza mutlaka göz atın.

Erkek kısa saç modelleri ve isimleri, yapılışları, farklı ve aykırı örnekler, en güzel kesimler… Yaşınıza ve tarzınıza göre erkek saç modelleri nasıl olmalı? Erkek saç modelleri nelerdir?

Dünyanın en güzel kısa saç kesim modelleri erkek takipçilerimiz için derlendi.

Erkek için kısa saç modelleri anlatımımız başlıyor.

Erkek kısa saç modelleri

Erkek kısa saç şekilleri ve yapılışları modada önem verilen bir konudur. Özellikle de evde yapılan modeller merak ediliyor.

Hem şık hem rahat hem de bakımı çok kolay olduğundan, kısa saç modelleri erkeklerce son dönemde tercih edilmeye başlandı; bunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Böyle olunca da o alışılagelmiş tek tip kısa erkek saç modelleri bir yana, çok daha farklı ve göz alıcı modellerin arayışına başlandı.

Şunu da belirtmekte yarar var: Yalnızca saç değil, erkek kısa saç sakal modelleri bir bütün olarak düşünülmeli.

Erkek kısa saç tasarımları, kişilerin yaratıcılığıyla da ilintili. Modayı takip eden ve tarj olmayı seven erkeklerde oldukça şık saç modelleri göze çarpıyor. Özellikle, önleri 3 numara, arka ve yan tarafları kısa modellere sıkça rastlıyoruz. Erkeklere duyurulur!

Örnek mi? İşte önü uzun arkası kısa saç modeli erkek…

sac_modelleri_erkek

Ön uzun arka kısa saç modeli erkek: David Beckham. Kirli sakalla hem şık hem de doğal bir görünüm yakalamış. Kısa saç ve sakal modelleri arayanlar için esin kaynağı olabilir.

Beckham ismi artık markalaştı. Saç modellerinden giyimine kadar modanın öncülerinden biri. İnsanlar saçlarını kestirmekten genellikle kaçınırlar; ama çok kısa saç modelleri erkek için gayet hoş bir hava yaratıyor.

Erkek saç modelleri önler uzun arkalar kısa olsun dedikten sonra Bieber tarzına geçelim mi?

Modayı seviyorsunuz ve en büyük korkularınızdan biri demode olmak mı? Erkek saç modelleri trend bir şeyler olsun istiyorsanız, popüler kişileri takip etmelisiniz.

Erkek saç modelleri Justin Bieber tarzı dersek, Beckham’da olduğu gibi pek çok örnek gelebilir gözümüzün önüne; ama bir tanesi var ki…

Evet, arkadan kısa önden uzun saç modelleri erkek moda takipçileri için beğenilen bir tarz. Justin Bieber’ı da genellikle böyle görüyoruz. Erkek saç modelleri boyalı da oluyor; bu da sıkça görülüyor.

Erkek saç modelleri Justin Bieber

Erkek saç modelleri en popüler olsun diyenler, bebek sarısı kısa saç ve yeni şeyleri sevenler…

Bu erkek saç modelleri genç erkekler için de çok uygun.

Okula giderken yapılabilecek kısa saç modelleri erkeklerin araştırdığı bir konu. Bu önü uzun arkası kısa saç modelleri örneği okul için de tercih edilebilir; ama boyalı olmamalı.

Erkek saç modelleri uzun yüzlü kişiler için ayrıca değerlendirilmeli. Uzun yüz erkek kısa saç modelleri seçerken yüzünü daha uzun göstermekten kaçınmalıdır. Yukarıdaki erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun olduğu için yüzünüzü daha uzun gösterecektir. Yan kısımları kısa yapsanız bile üstleri dikmekten kesinlikle kaçınmalısınız.

Peki, yuvarlak yüzlü erkek kısa saç modelleri?…

Evet, yüz şekline göre kısa saç modelleri erkek için bilinç gerektiren bir konu. Eğer kendinizi, yüz şeklinizi iyi tanırsanız, doğru kararları verebilirsiniz. Bu konuda ünlülerden de esinlenebilirsiniz.

Örneğin ince telli saçlar için kısa saç modelleri erkek takipçilerimizin başını epey ağrıtan bir konu. Yuvarlak yüz ya da ince tel… Aklımıza gelen ilk isimlerden biri Leonardo Dicaprio. Kısa düz saç modelleri erkek için pek çok örneğe sahip. İşte bir tanesi…

Yuvarlak yüzlü erkek kısa saç modelleri

Kısa saç top sakal uyumuna ne dersiniz? Özellikle yuvarlak yüzlü erkeklerin top sakal bırakmalarını öneriyoruz; yüzlerini daha uzun ve erkeksi gösterecektir.

Aşağıda kısa saç uzun sakal modelleri örneklerine de yer vereceğiz.

Erkek saç modelleri ince telli saçlara sahip kişilerde biraz da hassasiyet istiyor. İnce tellere şekil vermek nispeten zordur; ama doğru modeli bulursanız hem şık bir görünüme kavuşabilir hem de rahat edebilirsiniz.

Erkek kısa düz saç modelleri arasında Dicaprio sivrilen bir örnek. Klasik bir giyimle tam bir salon erkeğine dönüşebilirsiniz.

Yuvarlak yüz erkek kısa saç modelleri hakkında birkaç tüyo vermek gerekirse, şöyle maddelendirebiliriz.

√ Yan bölgelerin kabarık durmamasına dikkat edin.

√ Yanları daha kısa, üstleri daha uzun bırakın.

√ Tarzınıza göre saçlarınızı arkaya tarayın ya da dikin.

Erkek kısa saç tarama şekilleri tahmin ettiğinizden de önemli bir konu.

En iyi kısa saç modelleri erkek örneklerimize devam edeceğiz; ama şekillendirmeyle ilgili birkaç önerimiz olacak.

Erkek kısa saç şekillendirme

Erkek kısa saç modelleri nasıl yapılır, kimlere yakışır?

Kısa saça şekil verme erkek için hiç sorun değil çünkü kısa saçın en önemli avantajlarından biri de rahatlıkla şekil verilebilir olmasıdır.

Pek çok erkek, saç modelleri kısa olduğundan herhangi bir şekillendiriciye ihtiyaç duymuyor bile; ama belli ölçülerde şekil vermek de gerekecektir.

“Kısa saç modelleri erkek nasıl yapılır, kısa saça nasıl şekil verilir erkek için” gibi internet aratmaları oldukça fazla. Biz de bu konuda erkek kısa saç stilleri ve şekillendirmesi için birkaç tüyo vermeyi uygun gördük.

Kısa saç şekillendirme erkek için hiç de zor değil demiştik.

Örneğin ön ve üst kısımlarda şekil vermeye gereksinme duyacak kadar bir uzunluk varsa saçlarınızda, losyon ya da saç kremi kullanabilirsiniz. Jöleyi kesinlikle önermiyoruz; zararları artık herkesçe bilinmekte.

Erkek kısa saç nasıl şekillendirilir?

Erkek kısa saç nasıl yapılır, kısa saç şekil verme nasıl olur? Kısa ve güzel, tarz saç modelleri erkek için nasıl belirlenmeli?

Saçlarımızı her gün kuaförde yaptırma şansımız tabii ki yok; bu yüzden kısa saç modelleri yapılışı evde nasıl olur, bu konuyu inceleyeceğiz.

Kullandığınız üründen az miktar sürerek parmaklarınızın yardımıyla saçlarınıza geriye doğru şekil verebilirsiniz; böylece, doğal bir görünüme de kavuşmuş olacaktır saçlarınız.

Doğallığın önemi son dönemde artmakta, bu da saç modellerinde de kendini göstermektedir. Fazla jöleden yağlanmış ve kalıptan çıkmış gibi duran saçlar, artık demode olarak nitelendiriliyor. Buna dikkat edilmeli. Kısa saç yapımı erkek için kolay olduğu kadar önemli de bir konudur.

Saçlarda doğal görünümü yakalamak için, jöle ve taraktan uzak durmalı, besleyici kremlere ve parmaklarınıza kesin dönüş yapmalısınız!

Kısa saça yapılabilecek modeller nelermiş, bir göz atalım mı? Evet, resimler üzerinde tek tek inceleyerek kısa saçlar için saç modelleri ve yapılışları nasılmış, inceleyelim.

Kisa_erkek_sac_modelleri

İşte, kısa saçla yapılabilecek modeller arasında en beğenilenlerden biri. Hem şık hem bakımı kolay. Birazcık saç kremiyle tarz olabilirsiniz.

Okul için kısa saç modelleri mi arıyorsunuz? Bu erkek saç modelleri lise öğrencileri arasında da çok görülüyor.

Bu düz kısa saç modelleri erkek için harika bir seçim. Aslında düz saça sahip kişilerin şanslı olduklarını söyleyebiliriz; saçları her şekle uygun.

Erkek kısa saç kesim modelleri nelerdir?

Kısa saçlar için evde yapılabilecek saç modelleri örneklerine yer vereceğiz.

Ayrıca, kısa saça uygun sakal modelleri de yine yazımızda küçük ipuçlarıyla yer alacak.

Erkek kısa saç modelleri yeni bir örnek mi olsun?

Tamam.

Kısa saç modelleri erkek yapımı olur da şık olmaz mı! 🙂 Saçların ön kısmının uzun tutulup arkaya doğru şekil verilmesi, yani yandan kısa saç modelleri erkek için çok şık ve havalı bir görünüme sahip olduğu için en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Aşağıda gördüğünüz örneğimizde erkek saç modelleri geriye tarama şeklinde belirlenmiş.

Bu erkek saç kesim modelleri yanlar kısa üstler uzun örnek, özellikle yuvarlak yüzlü erkekler için harika bir seçim olabilir.

en_guzel_erkek_sac_modelleri

Kolay kısa saç modelleri mi dediniz? Evet, işte tam size göre bir tanesi.

Erkek çok kısa saç modelleri kullanır mı? Eğer hoş bir görünüm verecekse neden olmasın.

2 ya da 3 numara kısa saç modelleri, erkeklerin, özellikle de gençlerin çok rağbet ettiği tarzlardan. Saçlarınız sert ve dikse, şekil alması kolay değilse, bu modeli öneririz.

Kısa saçlı erkek modelleri arasında özellikle son dönemde çok tutulan bir yere sahip.

Yeni bir slogan: Kısa saç modelleri erkek 3 numara!…

Yalnız çok önemli bir konuya değinmeden geçemeyiz: Kısa saç modelleri erkek 1 numara, 3 numara size uygun mu, bunu iyi değerlendirin. Eğer kafa yapınız düzgün değilse, erkekler için kısa saç stilleri arasında yeni bir şey düşünmelisiniz.

Yine erkek kısa saç stili tercih edebilirsiniz ama farklı, daha uzun bir model. Şakak kısımlarınız açıksa da 1 ya da 3 numara size uygun olmayabilir.

Diğer yandan, özellikle yaz ve bahar aylarında 3 numara saç modelleri erkek için çok uygun, bunu da belirtelim.

En kısa saç modelleri erkek için herhalde böyle bir şey olabilirdi. Hiçbir tarafa yatmayacak kadar kısa!… 🙂

en_modern_erkek_sac_modelleri

Yukarıda gördüğünüz bu 3 numara kısa saç modelleri erkek için hoş bir seçim olabilir.

En güzel erkek kısa saç modelleri önerilerimize devam ediyoruz.

Kısa saç modeli erkek için iyi de, modernliği de unutmamak gerekir. Hep bayanlar modayı takip edecek, modern görünecek değil ya! Modern kısa saç modelleri erkek için de önemli.

Yine kısa erkek saç modelleri arasında her bölgesi eşit ama şekil verilecek uzunlukta olanlarını da görüyoruz. Eğer uysal bir saç yapınız varsa, oldukça şanslısınız demektir. Saçlarınızı şekil alacak uzunlukta kestirerek istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Erkek kısa saç kesim modelleri içinde aşağıdaki modeli pek çok ünlü kişide de görebilirsiniz.

Bu örneği erkek düz kısa saç modelleri arasında da gösterebiliriz.

erkek_sac_modelleri_kisa

Yukarıdaki örneği kısa zamanda şekil alan erkek saç modelleri arasında da göstermek mümkün. Yatarsınız, kalkarsınız, saçlarınız neredeyse hiç bozulmaz! 🙂 Şöyle basit bir el hareketi, saçlarınızın şekle girmesi için yeterlidir.

Erkek kısa ve düz saç modelleri örneğimizden sonra…

Evet, erkek kısa saç modelleri resimli anlatımımız devam ediyor.

Bazı erkeklerin saçları oldukça gür ve dalgalıdır; bu açıdan avantajlıdırlar. Dalgalı saçlar fönlü ya da dağınık kullanımlara çok uygundur.

Dalgalı erkek kısa saç modelleri örneklerine yer vereceğiz. Erkek kısa gür saç modelleri arayanlar için, erkek saç modelleri dalgalı olsun isteyenler için esin kaynağı olabilir.

Aşağıdaki örnekte gördüğünüz gibi saçlarınız varsa, fönleyerek de kullanabilirsiniz. Yani erkek kısa saç fön modelleri isteyenlere önerilir.

Dalgaları saçların dalgalı kısımlarının göze çok batmayacak şekilde kısaltılmasını öneriyoruz.

Dağınık ve basit bir model olduğundan, evde yapılacak kısa saç modelleri arasında da gösterilebilir.

Erkek dalgalı kısa saç modelleri, erkek saç modelleri dalgalı

Erkek dalgalı kısa saç modelleri arayanlar, böyle dağınık bir modeli tercih edebilirler. Ne çok kısa ne de uzun bir tarz. En iyi erkek kısa saç modelleri arasında gösterilebilir mi, ne dersiniz?

Erkek saç modelleri geniş alın için de ayrıca değerlendirilmesi gereken bir konu. Unutulmaması gereken şey, kusurları geri plana etmektir. Alnınız genişse, yukarıdaki dalgalı kısa saç erkek modeli size çok uygun olabilir; alnınızı kapatacak şekilde kullanabilirsiniz saçlarınızı.

Yani bu erkek saç modelleri alnı açık erkekler için öncelikli olmalı.

Aynı yöntemi izlemek için saçlarınızın dalgalı olması şart değil. Düz ya da farklı yapıdaki diğer saçlarla da alnı açık erkek kısa saç modelleri belirlenebilir.

Dalgalı saçlar için kısa saç modelleri arayan erkek takipçilerimize bir örnek model daha göstermek istiyoruz. Kısa saç erkek modelleri yazımıza devam…

Erkek kısa dağınık saç modelleri arayanlar, o kadar da kısa olmasın, biraz havalı dursun diyenler!… İşte sizin için sarışın erkek kısa saç modelleri arasında güzel bir örnek…

Sarışın erkek kısa saç modelleri, erkek saç modelleri sarışın

Erkek saç modelleri sarışın olsun bu kez dedik; ama siz bu modeli yapmak için sarışın olmak zorunda değilsiniz elbette! 🙂

Gür saçlar için kısa saç modelleri erkek takipçilerimizin sıkça sorduğu bir konu. Yukarıdaki örnek, erkek saç modelleri hafif uzun olsun diyenler için de ideal bir seçim olabilir.

Erkek kısa kesim saç modelleri ve adları konusunu araştıranlar için de belirtelim: Yukarıdaki fotoğraf İtalyan saç modeline yakın bir kesimi yansıtıyor.

Yukarıdaki gibi kısa fönlü saç modelleri erkek için güzel bir seçim; tabii fön için zamanınız varsa eğer.

İtalyan demişken…

Erkek kısa saç modelleri uzun düz olsun diyenler, biraz da sizlere seslenelim.

Erkek saç modelleri nasıl seçilir, neye göre belirlenir? Yüz şekliniz, kafa yapınız, boyunuz… Bunların her biri birer etkendir.

Örneğin hafif kısa saç modelleri erkek için güzel bir seçim olabilir. Bunu İtalyan modeli üzerinde değerlendirelim.

Erkek saç modelleri italyan

Bu erkek saç modelleri İtalyan örneği, ne uzun ne kısa bir; fakat çok modern ve hoş bir görünüme sahip.

Örneğin kısa boylu bir erkekseniz, saçlarınızın en az yarım parmak uzun olmasına özen göstermelisiniz. Kısa boylu erkeğin yapabileceği en büyük hatalar, saçlarını çok kısa kestirmesi ve ortadan ayırması olacaktır.

Yukarıdaki bu İtalyan model, “kısa boylular için saç modelleri erkek” aratmalarına uygun bir örnek.

Kısa ve kıvırcık saç modelleri erkek için yapımı zordur; fakat doğru kullanıldığında da farklı bir görünüm kazandırır.

Kısa ve kıvırcık saç modelleri erkek, kıvırcık erkek kısa saç modelleri

Kendinize aykırı değil, düzgün, beyefendi bir hava vermek istiyorsanız, kıvırcık erkek kısa saç modelleri arasında yukarıdakine benzer bir model tercih edebilirsiniz.

Ense boyunu çok kısa tutmayın ki kafasınız fazla yuvarlak görünmesin.

Amerikan modelleri hepimiz bilir ve severiz. Özellikle çocuklarda sıkça görülür; fakat modern bir kullanımla gençlerde de çok hoş Amerikan modelleri görüyoruz.

erkek saç modeli amerikan

Erkek saç modeli Amerikan olunca…

Kısa saç uzun sakal modası…

Ne dersiniz, fazla söze gerek yok değil mi? Erkek saç modelleri arkadan görünüm, yandan görünüm ve sakal ile uyumunu tek bir fotoğrafta vermeye çalıştık.

Böyle değişik kısa saç modelleri erkek için günümüzde çok beğenilenler içinde. Özellikle son dönemde çok görülen yanları kısa üstleri uzun erkek saç modelleri arasında da biraz Amerikanvari bir örnek olarak yer alıyor.

Olgun beyler, sıradaki önerimiz sizler için.

Eğer orta yaş erkek kısa saç modelleri arıyorsanız, şimdi vereceğimiz örneği beğeneceksiniz.

Orta yaş erkek kısa saç modelleri, kısa beyaz saç modelleri erkek

Saçlar zamana karşı koyamayıp beyazlamaya başlayınca, doğru bir seçimle aslında olgun ve hoş bir hava yakalanabileceğini de görüyoruz. Kısa beyaz saç modelleri erkek için belki de en önemli yere sahip çünkü bir gün beyaz modelleri tercih etmek kaçınılmaz! 😉

Bu erkek saç modelleri orta uzun ve oldukça şık.

Peki ya erkek çocuk kısa saç modelleri ve yapılışları?…

Erkek çocuk kısa saç modelleri ve yapılışları, erkek çocuğu kısa saç modelleri

Hem sevimli hem yakışıklı; küçük bir beyefendi gibi!

Bu erkek çocuğu kısa saç modelleri örneği ilginizi çeker miydi?

Erkek bebek kısa saç modelleri belirlerken olduğundan daha büyük bir hava vermeyin çocuğunuza; bu onu sevimsiz yapabilir. Nemli saçlar, birazcık saç kremi ve tarak izi… Hepsi bu kadar. 🙂

Erkek kısa saç modelleri kimlere yakışır? İmaj konusunda bilinçli olmakta fayda var. Size bir kaç tüyo verelim.

Alnı kısa olanlar için saç modelleri erkek dersek, alın kısmınızdaki saçların kısa olması gerektiği manası çıkıyor. Bu açıdan, alındaki kısa saçlar önemli.

Alın kısmı uzun ise saçlarınız uzun olacak.

Alın ile çene, kulakla omuz hizası önemlidir.

Kel erkek kısa saç modelleri deyince, saçtan ziyade sakalın önemli olduğu manasını çıkarıyoruz. Saçlarınız sıfır ya da sıfıra yakın olmalı; ama mutlaka sakal bırakmalısınız. Kısa ve seyrek saç modelleri arayanlara da aynı öneride bulunuyoruz.

Erkek saç kesim modelleri büyük kafa yapısına sahip kişiler için de aşırıya kaçılmaması şeklinde belirlenir. Yani ne saçlarınız ne de sakallarınız göze batacak kadar uzun olmalı.

Erkek saç modelleri seyrek saçlar için belirlenecekse, kusurları kapatma yoluna gidilmelidir. Örneğin şakaklarınız açıksa, o bölgeleri kapatmalısınız. Saçlarınız genel olarak seyrekse, uzun bir model belirleyebilirsiniz kendinize.

Yüz tipine göre kısa saç modelleri erkek ya da bayan fark etmeksizin çok önemlidir.

Erkek kısa saç modelleri yapımı

Erkek kısa saç kesimleri bir yana, şekil vermek de ayrı bir konudur. Bu yüzden erkekler kısa saç modelleri ararken, aslında genellikle evde kısa saç modelleri arayışındadırlar.

Evde kısa saç şekillendirme, uzun saça göre çok daha kolaydır. Bunu düşünerek evde yapılabilecek kısa saç modelleri örneklerine yer verdik.

Saçlarına model ve şekil vermekte erkeklerin bayanlara oranla daha fazla zorlandığı bilinir. Bunun önemli sebeplerinden biri de, kendisine yakışan ve saç yapısına uygun olan modeli bilmemesidir.

Öyleyse erkek için kısa saç modelleri arasında başkasında beğendiğinizi yapmakla değil, değişik modelleri deneyerek kendinize yakışacak olanı bulmakla işe başlamalısınız.

O halde, değişik kısa erkek saç modelleri deneyerek, güvendiğiniz kişilerden fikir edinerek doğruyu bulabilirsiniz.

Erkek saç modelleri nasıl yapılır, bakımı nasıl olmalıdır? En iyi saç bakımının masaj olduğunu söyleyelim. Parmak uçları ve avuç içlerinizle birkaç dakika masaj yaparsanız, hücreleri besleyen kan harekete geçecektir; böylece saçlarınız daha az dökülecek ve sağlıklı olacaktır.

Saçlarınıza şekil vermek için;

– Yıkayın

– Kurulayın

– Fön makinenizle kabartın

– Saç kreminizi sürün

– Parmaklarınızla dağıtın

Erkek kısa saç modeli yapımı bu kadar basit.

Ne kadar özenirseniz, saçlarınızı o kadar beğenemez, bir kusur mutlaka bulursunuz; bu yüzden, gerekli işlemi çabuk bir şekilde gerçekleştirerek saçlarınızı kendi haline bırakın. Saçlarınızın aldığı şekilden daha önemli olan şey, kendinizi yakışıklı hissetmenizdir.

Erkek kısa saç kesimi nasıl yapılır, adları ve öneriler… Erkek saç modelleri görselleri… Ünlülerden örnekler… En yeni erkek kısa saç modelleri örneklerine yer vermeye çalıştık.

Erkek kısa saç modelleri nasıl yapılır yazımızda aradığınız her şeyi bulduğunuzu umuyoruz.

Saçlarınıza ve yüz tipinize uygun sakal modellerini merak ediyorsanız, En Güzel Sakallar ve Anlamları yazımızı mutlaka inceleyin.

Şimdi, sizleri Fiskosta’com’un bayan okuyucularının kısa erkek saç kesim modelleri hakkındaki yorumlarıyla baş başa bırakıyoruz:

“Kısa saç, erkeklere daha çok yakışıyor bence.”

“Uzun saçlı erkekleri bayan sanıp, yolda laf atıyorlar! Erkeklerin neden saç uzattığını anlamak zor.”

“Saçı kısa, aklı uzun erkekler, diyorum! Onlar anlasınlar artık ne demek istediğimi.”

“Erkeğin saçı olsa ne olur, olmasa ne olur!”

“Ben uzun saçı da bazılarına yakıştırıyorum ama kısa saç modelleri erkeklere daha iyi gidiyor.”

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

7 Yorumlar

  1. Dalgalı sık ve sert saçlar için saç modelleri varsa önerebilirmisiniz. Teşekkürler

  2. saç kreminin markası ne olmalı

  3. ya ben su on uzun arka asımetrık sekılden ıstıorum berbere nasıl solebilirim acıl ?

  4. Saç kremi derken jöle değilse nedir, marka alabilir miyim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir