Anasayfa / Aşk&İlişkiler / Erkekler Kadınlarda Nelere Tahammül Edemiyor?

Erkekler Kadınlarda Nelere Tahammül Edemiyor?

Özellikle genç kadınların modayı fazlaca takip etmesi, hemen her okuduğunu uygulamaya girişmesi ve farklı fikirlerden çabuk etkilenmesindendir ki, erkekleri etkilemek bir yana, onları kendinden daha da uzaklaştırmaktadır. Peki, nedir erkeklerin kadınlarda görmeye tahammül edemediği şeyler? Cevabı fiskosta.com’da.

Abartılı ve amatör makyaj

Bir erkeğin kadında görmekten hoşlanmayacağı ilk şey, hatalı ve abartılı makyajdır ki, bu da kadınların ne yazık ki sıkça tekrarladıkları bir yanlıştır. Güzel ve bakımlı görünmek isterken, tenine, saçının rengine, daha da önemlisi, bulunulan yere hiç de uygun olmayan bir makyaj, erkeği değil etkilemek, üstelik rahatsızlık vermektedir. Öyleyse, makyajınızı ya usta ellerde yaptırmalı ya da usta ellere sahip olmalısınız. Buna ne zamanım yeter ne de imkânım, diyorsanız, sizi daha doğal gösterecek bir makyajla durumu kurtarabilirsiniz.

Abartılı aksesuar

Makyaja olduğu gibi, aksesuara da kadınların büyük ilgi duydukları bilinen bir şeydir. Ne var ki, bunun da fazlası zarardır. Gittiğiniz her yerde kuyumcu dükkânı imajı bırakmak istemiyorsanız, daha sade ve size yakışan takıları seçmeye özen göstermelisiniz. Bunun için de fikirlerine güvendiğiniz kişilerden destek alabilirsiniz. Unutmayın ki bir erkek, her iki kulağında beşer tane küpe taşıyan, kollarında ve boynunda sayısız takı olan kadınları görmeye tahammül edemez.

Abartılı giyim

Nerede ne giyileceği konusunda günümüzde kadınlar ince eleyip sık dokumakta ve hataya çok az düşmektedirler. Yine de, çok özel günlerin haricinde abartılı giyimden, örneğin size gelin havası verecek ya da dekoltesi fazla gelebilecek kıyafetlerden kaçının. Yüksek topuklu ayakkabıları yine ancak özel günlerde kullanın ki, kendinize kadınsı bir imaj vermeye çalışırken, erkeğinizin gözünde gülünç olmayın. Spor ve sade bir giyimle, eğer güveniyorsanız kendinize, en doğal hâlinizde erkekleri baştan çıkaracak silahlara zaten yeterince sahip olduğunuzu unutmayın.

Takma saç, kirpik, tırnak

Görselliğin çok önemli bir unsurudur saçlar; bu yüzdendir ki, bayanların yaygın tercihidir takma saçlar. Her kadının sağlıklı ve güzel saçlara sahip olamayacağı ve ayrıca bakımı da zor olduğundan saçlarını uzatamayacağı gerçeği yadsınamaz. Yalnız, erkeklerin artık bu konuda daha uyanık olduğu da unutulmamalıdır! Belinize kadar uzanan ve ne rengi ne de zaten kendisi size ait olan takma saçlar, erkekleri sizden uzaklaştırmak için yeterli bir sebeptir. Yanı sıra, benzeri diğer ürünlerin kullanımı da erkekleri ilk bakışta kandırsa da, işin gerçeği anlaşıldıktan sonradır ki onları sizden çabucak uzaklaşacaktır.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir