Anasayfa / Aşk&İlişkiler / Erkeklerin Kadınlarda Görmekten Hoşlandığı Şeyler

Erkeklerin Kadınlarda Görmekten Hoşlandığı Şeyler

Bazen farkına varılan bazen de varılamayan şeyler vardır ki, karşımızdakileri etkilemek için yeterli olmaktadır. Elde olan ya da olmayan sebepler de buna eklenebilir. Şimdi gelin, erkeklerin kadınlarda görmekten hoşlandığı bu ayrıntılara göz gezdirelim:

Bakımlı eller

Pek bilinmese de, erkeklerin kadınlarda dikkat ettiği şeylerin başında eller gelir. Gerçi, kadınların el bakımına büyük önem verdiği su götürmez, ancak bunu genellikle kendileri için yaparlar ve görselliklerini tamamlamak amacındadırlar. Oysa kadının bakımlı ellere sahip olması erkekler için ne denli önemliyse, ellerinin bakımsız olması aynı oranda puan kaybı demektir.

Uzun saçlar

Özellikle kadın görselliğinin şüphesiz ki en önemli unsurlarındandır saçlar. Böyle olunca da, erkekleri etkilemenin yolu uzun ve bakımlı saçlardan geçmektedir. Ancak, postiş kullanımının aynı etkiyi yaratmadığı da bilinmelidir.

İnce bel

Yine kadını kadın yapan en belirgin özellik ise, bel kıvrımlarıdır. İster uzun boylu olsun ister kısa, çıtı pıtı ya da balıketli, hiç fark etmez; ama kadının bel kıvrımlarını koruması şarttır. Fiziki özellikler, kişiye iradesi dışında verilmiştir; elbette değiştirilemez. Ne var ki, eldekiler değerlendirilebilir ve buna da gerek beslenmeye dikkat edilerek gerekse spor yapılarak, ince bir bele sahip olmakla başlanabilir. Unutulmamalıdır; erkeklerin kadınlarda görmekten kesinlikle en çok hoşlanacağı şey, keskin bel kıvrımlarıdır.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

2 Yorumlar

  1. tırnaklarım bakımlı saçlarım 50 cm 12 yaşındayım

  2. başka sevgilide lazım mı? erkekler önce kendine baksınlar. hep onların görmek istedikleri şeyler var sanki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir