Anasayfa / Aşk&İlişkiler / Erkeklerin Nefret Ettiği 4 Kadın

Erkeklerin Nefret Ettiği 4 Kadın

Seçen kişi olması hasebiyle büyük bir şansa sahip bulunan kadınlar da, aslında erkeklerin değerlendirme süzgecinden geçirildiklerinden habersizdirler. Özellikle kimi kadınlar vardır ki, erkeğin görmeye tahammül edemediği, gördüğü vakit de yolunun değiştirdiği! Peki, kimdir erkeklerin nefret ettiği bu kadınlar? Fiskosta.com açıklıyor…

Paragöz kadın

Kadınların paraya düşkün olduğu bilinmekle birlikte, bunu eğlenceli ve rahat yaşamın bir aracı olarak görmekten çıkıp, yaşamın âdeta en birinci amacı addeden bir kadından erkekler her zaman uzak dururlar. En zengin ve cömert erkek bile, gün gelecek, paragöz kadından sıkılarak uzaklaşmayı tercih edecektir.

Kendini beğenmiş kadın

Ne denli güzel olurlarsa olsunlar, kendine aşırı derecede güvenen ve bu güvenini narsisizme dönüştüren kadınlar, bir yerden sonra erkeklere itici gelmekte ve gözden düşmektedirler. İster gerçekten güzel olsun isterse öyle olduğuna kendini inandırmış olsun, bir prenses edasıyla ortalıkta dolaşan ve üslubunu da buna uyduran kadın, erkeğin değer listesinde en alt sıralarda yer alacaktır.

Anaç kadın

Potansiyel anne olduklarından, kadınların hemen hepsinin anaç bir yapıya sahip oldukları bilinir. Ne var ki, bu koruma içgüdüsünü arttıran ve özellikle erkeğine annesi gibi davranan kadın, tercih edilmeyenler listesinin üst sıralarında kendisine sağlam bir yer bulacaktır!

Erkeksi kadın

Kendi kimliğinin farkına varamayan ya da varmak istemeyen kişiler, bir şekilde gözden düşmektedirler. Tavırları bir kadını andıran erkekler kadın için ne ifade ediyorsa, erkek gibi davranan, yani kavga eden, küfreden, erkeksi giyinen, erkeklerle gezen kadınlar da erkek için en az o nispette olumsuz duygular yaratmaktadır. Yani, erkekleri kendisinden uzaklaştırmak isteyen bir kadının erkek gibi davranmasından daha etkili bir yöntem olamaz.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir