Anasayfa / Aşk&İlişkiler / Erkeklerin Nefret Ettiği 4 Kadın
Erkeklerin hoşlanmadığı kadın tipleri
Erkeklerin sevmediği kadın tipleri hangileridir?

Erkeklerin Nefret Ettiği 4 Kadın

Erkeklerin sevmediği kadın tipleri için nasıl bir tespitte bulunulabilir? Ne tür kadınlar erkeklere itici gelir?

Seçen kişi olması hasebiyle büyük bir şansa sahip bulunan kadınlar da aslında erkeklerin değerlendirme süzgecinden geçirildiklerinden habersizdirler.

Özellikle kimi kadınlar vardır ki erkeğin görmeye tahammül edemediği, gördüğünde de yolunu değiştirdiği! Peki, kimdir erkeklerin nefret ettiği bu kadınlar? Fiskosta.com açıklıyor…

Erkeklerin sevmediği kadın tipleri

Erkeklerin hoşlanmadığı kadın tipleri listemize başlayalım.

Paragöz kadın

Kadınların paraya düşkün olduğu bilinmekle birlikte bunu eğlenceli ve rahat yaşamın bir aracı olarak görmekten çıkıp, yaşamın âdeta en birinci amacı addeden bir kadından erkekler her zaman uzak dururlar.

En zengin ve cömert erkek bile, gün gelecek, paragöz kadından sıkılarak uzaklaşmayı tercih edecektir.

Kendini beğenmiş kadın

Ne denli güzel olurlarsa olsunlar, kendine aşırı derecede güvenen ve bu güvenini narsisizme dönüştüren kadınlar, bir yerden sonra erkeklere itici gelmekte ve gözden düşmektedirler.

İster gerçekten güzel olsun isterse öyle olduğuna kendini inandırmış olsun, bir prenses edasıyla dolaşan ve üslubunu da buna uyduran kadın, erkeğin değer listesinde en alt sıralarda yer alabilir.

Anaç kadın

En azından potansiyel bir anne olduklarından, kadınların hemen hepsinin anaç bir yapıya sahip oldukları bilinir.

Ne var ki bu koruma içgüdüsünü abartan ve özellikle erkeğine annesi gibi davranan kadın, tercih edilmeyenler listesinin üst sıralarında kendisine sağlam bir yer bulacaktır!

Erkeksi kadın

Kendi kimliğinin farkına varamayan ya da varmak istemeyen kişiler, bir şekilde gözden düşmektedirler.

Tavırları bir kadını andıran erkekler kadın için ne ifade ediyorsa, erkek gibi davranan, yani kavga eden, küfreden, erkeksi giyinen kadınlar da erkek için en az o nispette olumsuz duygular yaratmaktadır.

Yani, erkekleri kendisinden uzaklaştırmak isteyen bir kadının erkek gibi davranmasından daha etkili bir yöntem olamaz.

Diğer yandan, erkeklerin hoşlanmadığı davranışlar için de Erkeklerin Kadınlarda Hoşlanmadığı Davranışlar yazımızı okuyabilirsiniz.

Erkeklerin sevmediği kadın tipleri en genel hatlarıyla çizilmek istenirse, yukarıdaki maddeler belirleyici olabilir. Sizlere de fikir vermiş olması dileklerimizle…

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir