Anasayfa / Dekorasyon / Ev Dekorasyonunda Bankların Yeri

Ev Dekorasyonunda Bankların Yeri

Bahçe ve balkonlardan sonra, sıra evlere geldi; banklar, evdeki birçok alanda artık kullanılmakta. Odalarda, hollerde, fark yaratmak istediğiniz her yerde banklara yer verebilirsiniz.

Evinizde bankları rengârenk battaniyeler ve minderlerle süsleyerek hoş bir hava yaratabilirsiniz.

Evinizin girişine yerleştireceğiniz bankta hem evden çıkmadan ayakkabılarınızı giyebilecek hem de evinize girdiğiniz anda nefes alabileceksiniz. Bir evin girişinin ne kadar önemli olduğu yadsınamaz. Girişte dekoratif bir bankla karşılaşmak, herkesin yüzünde bir tebessüme neden olacaktır.

Bankların altının boş olması, birçok eşyayı istifleme açısından da kolaylık sağlayacaktır. Taşıması hafif ve çok amaçlı olan bu bankları yatak odaları, çocuk odaları ve mutfaklarda rahatlıkla kullanıp çok şık bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

mudroom[1]

Hemen merdiven altlarına yerleştirilen banklar da ev dekorasyonunda fark yaratırken, merdivenin evde yeterince sıcak görünmesine yardımcı olmaktadır.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir