Anasayfa / Güzellik / Fucicort Krem Kullananlar ve Yorumları | Ne İşe Yarıyor, Sivilceye Etkisi Nedir?
Fucicort krem kullananlar
Fucicort krem kullananlar

Fucicort Krem Kullananlar ve Yorumları | Ne İşe Yarıyor, Sivilceye Etkisi Nedir?

Fucicort krem kullananlar ne demiş? Fucicort krem nedir, ne işe yarar, fiyatı nedir ve sivilce için kullanılır mı?

Size bir sürpriz hazırladık; Fucicort krem kullananlar, sorunları kendileri anlatacak ve deneyimlerini paylaşacak. Hazır mıyız?

Fucicort krem kullananlar – Fucicort krem nedir, ne işe yarar?

Fucicort krem ne işe yarıyor diye bir araştırma yaptım. Fucicortun bir anbiyotik olduğunu ve deri hastalıklarında kullanıldığını öğrendim. Aynı zamanda bakterilerin üremesini ve çoğalmasını engelliyor. Özellikle derideki kaşıntılara iyi geliyor. Benim cildimde egzama sorunu var. Bu kremi kullanabileceğim düşüncesiyle bir tane edindim.

Egzama için Advantan Krem Kullanımı yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Fucicort krem neye iyi gelir diyenlerin yanıtına geçelim.

Fucicort krem ne için ve hangi durumlarda kullanılır, faydaları nelerdir?

Fucicort krem niçin kullanılır, ne kremi diyenler, doktorum bana Fucicort kremi egzama için yazdı. Egzama gibi birçok deri hastalığında kullanılabiliyor. Çeşitli deri hastalıklarından kaynaklanan kaşıntıları gideriyor ve ciltte oluşan yangıyı azaltıyor. Ciltte bakteri oluşumunu gidermeye yardımcı oluyor.

Fucicort krem neye iyi geliyor, Fucicort 30 gr krem ne için kullanılır ve kullanım alanları dedikten sonra kullanım önerilerine geçelim.

Fucicort krem nasıl kullanılır, kullanma talimatı nasıldır?

“Fucicort cream kullanmadan hemen önce mutlaka ellerimi yıkıyorum.  Sadece problemli olan bölgeye ince bir tabaka halinde sürüyorum. Mümkün olduğunca cildime yayarak değil de sorun olan bölgelere sürmeye çalışıyorum. Fucicort krem günde kaç kez kullanılır? Günde 2 sefer sürüyorum ve cildimin temiz olmasına özen gösteriyorum.”

Sivilceler için kullanılan bir kreme daha yer vermiştik. İmex Krem yazımızı mutlaka okuyun.

Fucicort krem hamilelikte kullanımı

“Fucicort kremin gebelikte kullanımı önerilmez. Mutlaka doktorunuza danışın. Ben hamileyken kullanmak istediğimde doktorum izin vermedi.”

Fucicort krem emzirme sırasında ve emziren annelerce kullanılabilir mi?

“Emziren annelere Fucicort krem önerilmez. Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın.  Ben bir egzamatik durum geçirmiştim. Doktorum 1 hafta kullanmama izin verdi ama; göğüs uçlarına sürmememi söyledi.”

Fucicort krem bebeklerde-çocuklarda kullanılır mı?

“Fucicort krem bebeklerde kullanımı için doktorum çok düşük miktarda kullanabileceğimizi belirtmişti. İlacın dojazını kendisi ayarladı. Sanırım çok mecbur kalınmayınca kullanmamak gerekir. “

Bebeklerde fucicort krem kullanımına ve özelliklerine değindikten sonra yan etkilerine yer verelim.

Fucicort krem yan etkileri nelerdir?

“Fucicort 30 gr krem kullanırken 3. gününde cildimde yanma ve kızarıklık oluştu. Doktorum kremi kullanmamamı söyledi. Ben de alerji yapmış. Bunun dışında döküntü, şişlik, ciltte kuruma, dermatit, renk kaybı ve yangı gibi yan etkileri olabiliyormuş.”

Fucicort krem fiyat nedir?

“Fucicort krem kullananlar da bilecektir ki eczanelerde 21 TL civarında satılmaktadır.”

Fucicort krem sivilceye iyi gelir mi?

“Fucicort sivilce izi için de kullanılabiliyor. Cildimde sürekli sivilce çıkıyor ve izleri de kalıyor. Fucicort sivilce tedavisi görüyorum. Tabii ki doktorumun gözetiminde. Sadece sivilce izlerine ve lekelerine günde 2 kere sürüyorum. Çok etkili bir krem. Tavsiye ederim. Fucicort krem sivilce için kullanımı biraz daha farklı. Bakterileri yaymamak için sadece sivilcenin üzerine ince bir tabaka sürüyorum. Sivilce ve siyah noktalarımdam kurtuldum, gözeneklerim küçüldü”

Sivilceleriniz için Nadixa krem de kullanabilirsiniz. Daha önce duymamışsanız Nadixa Krem Kullanımı yazımızı okuyun. Sivilce lekeleriniz de çok fazlaysa Expigment Krem 4 yazımız size yardımcı olacaktır.

Acaba Sivilcelere etkili Fucicort krem, lekeleri için de etkili midir?

Fucicort krem leke için kullanılır mı?

“Fucicort krem sivilce izlerine iyi gelir mi? Sivilce izlerim kalmıştı. Önce kırmızı kırmızıydı, zamanla koyulaşmaya başladı. Doktorumun tavsiyesiyle 10 gün boyunca sabah akşam Fucicort krem 30 gr. kullandım. Şu an lekelerim yok denecek kadar azaldı.”

Sivilce izleri için Tretin Krem Kullananlar yazımızı okuyabilir, sivilce izlerinden kurtulabilirsiniz.

Sivilcelere etkili Fucicort krem, egzama için de aynı etkiye sahip midir?

Fucicort krem egzama için kullanılabilir mi?

“Burun kenarlarımda egzama başlangıcı var. Doktorum Fucicort krem verdi. Sabah ve akşam birer kez sürdüm. Başlarda çok iyi geldi ama sonra egzama yeniledi. Sanırım kesin çözüm olmayacak.  Egzama için Fucicort krem kullanan var mı diye araştırdım. Hemen herkes aynı sonucu almış.”

Egzama için etkili bir krem arıyorsanız, Coresatin Kremleri yazımızdan kullananların deneyimlerini öğrenebilirsiniz.

Fucicort krem yüze sürülür mü?

“Fucicort krem yüze sürülebilir; ancak ağır kortizon barındırdığı için uzun süreli kullanımından kaçınmak gerekiyor. Bu bilgiyi de kremi alırken eczacımdan öğrendim. Fucicort prospektüsten de bu bilgiyi öğrenebilirdik; ama benim prospektüs okuma alışkanlığım hiç yok. ?”

Yüze sürülebilen, hücre yenileyen Madecassol Cilt Kremi yazımızı okuyun.

Fucicort krem kortizonlu mu?

“Fucicort krem kortizon var mı? Fucicort krem akne tedavisi görürken doktoruma sormuştum. Doktorum kremde kortizon olduğunu ama uzun süreli kullandırmayacağını söylemişti.”

Cildimde gül hastalığı var, alev alev yanıyor, içeriğinde kortizon olmasın diyenler Roza Krem Kullanımı yazımızı okuyun.

Fucicort krem basur için kullanılır mı?

“İçeriğinde kortizon bulunan kremler, makat çatlakları için kullanılmaktadır. Özellikle kaşıntı ve yangı gidericidir. Ben Fucicort kremi makat çatlağı için kullandım ama çok da etkili olmadı.”

Hemoroidi olanlar mutlaka bitkisel önerilerimize göz atın, çok faydasını göreceksiniz. Hemoroit Bitkisel Öneriler yazımızı okuyun.

Fucicort krem genital bölgede kullanılır mı?

“Genital bölgemde bir kaşıntı sebebiyle Fuciort kremi kullanıyorum. Doktorum bu kremi önerdi. Kaşıntının uzun süreli oturma ve nemlenme sonucu oluştuğunu söyledi. Sanırım bir hafta kadar kullandım. Penye çamaşır giyerek ve Fucicort kullanarak kaşıntılardan kurtuldum.”

Fucicort krem kullananlar, peki açık yaralarda bu kremi kullanıyor musunuz?

Fucicort krem yanığa sürülür mü, açık yaraya sürülür mü?

“Açık yara ve yanıklar için kullanılmayacağı prospektüste belirtiliyor.”

Yanıklar için etkili bir krem arıyorsanız, Hametan Krem Faydaları yazımızı okuyun.

Fucicort krem kullanım süresi nedir?

“Fucicort, 4 haftadan daha uzun süre kullanılmaz. “

Fucicort krem tırnak batması için kullanılır mı?

“Sürekli ayakta çalışıyorum. Ayağımda tırnak batması oluştu. Doktor Fucicort krem yazdı. Çok iyi geldi. Tırnak batmasından dolayı oluşan iltihap yavaş yavaş aktı. Umarım bir daha böyle bir sorunla karşılaşmam.”

Fucicort krem batık ve izlerine iyi gelir mi?

“Her epilatör kullanımından sonra batık sorunu yaşıyorum. Ayrıca leke de kalıyor. Bir süredir tüyleri temizledikten sonra Fucicort krem sürüyorum. Kıl köklerinde oluşan iltihabı giderdiği için çok iyi geliyor.”

Fucicort krem uçuğa iyi gelir mi?

“Prospektüsünde uçuğa karşı kullanılmaz yazıyor. Fucicort krem yorumları okudum, bir çok kişi uçuk için de kullanıyormuş.”

Fucicort krem kullananlar, bebek pişik kremi olarak da kullanabilir miyiz diye soruyorlar.

Fucicort krem pişik için kullanılır mı?

“İnternette gezinirken bebeklerin pişikleri için Fucicort kullandıklarını okudum ve çok üzüldüm. Fucicort kortizonlu bir kremdir ve bebeklerin pişik sorunlarında kullanılmaz.”

Fucidin ve Fucicort arasındaki fark nedir?

“Her ikisi de antibiyotiktir; fakat Fucicort kremde kortizon bulunurken, Fucidin krem kortizon içermez.”

Fucidin krem hakkında detaylı bilgi edinmek için Fucidin Krem başlıklı yazımızı okuyun.

Fucicort kremini kullananlar, ne kadar sürede faydasını görüyorsunuz?

“Kortizon içerikli bir antibiyotik olduğu için etkisini de daha hızlı göstermektedir. 1 hafta ile 10 gün arasında etkilerini gözlemleyebilirsiniz. “

Fucicort krem kullananlar sivilce ve izleri için kullanımı, kortizon içerir mi gibi birçok sorunun yanıtını kendi deneyimlerine göre cevapladılar. Siz de bu kremi kullandıysanız, lütfen aşağıdaki yorum kutusundan bize yazın. Bu yazıda birçok kişinin emeği var.  Deneyimlerini paylaşan güzel yüreklere teşekkür ediyoruz. ?

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Beni de oku :)

Sinoz Beyazlatıcı Krem Kullanıcı Yorumları | Genital, Koltuk Altı ve Diz Kararmaları İçin

Sinoz beyazlatıcı krem kullanıcı yorumları nelerdir? Beyazlatıcı krem nasıl kullanılır, kremin içeriğinde neler bulunur ve ...

6 Yorumlar

  1. Merhaba Fucicort krem icin eczaneye gittim. ondan yok dedi ama stafine cort krem verdi. İçeriği aynı dedi. kullansam sıkıntı olurmu

  2. Merhabalar
    Doktorum bana dermabel kremini verdi boynumda oluşan beyaz leke oluşundan dolayı ama eczacı bana fucicort 30 gr verdi. Bir sıkıntı olur mu aynı eş değer mi?

  3. merhaba 2 gündür sabah akşam olmak üzere fucicort kremi ince tabaka şeklinde yüzümde bulunan sivilcelere sürüyorum fakat kaşıntım geçmedi bu normal mi ?

  4. Hüsamettin çoban

    Kafamın içinde iltihaplı sivilce çıkıyor hangi kremi tavsiye edersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir