Anasayfa / Moda / Hem Şık Hem Kullanışlı Doktor Çantaları

Hem Şık Hem Kullanışlı Doktor Çantaları

2013-2014 sonbahar/kış trendi doktor çantalarına dair aradığınız her şey fiskosta.com’da.

Küçük ama içine çok şey sığdırabilirsiniz: Doktor çantaları. Geçen kış sezonundan beri devam eden doktor çantaları modasının tercih edilebilirliğini, çantanın çok fazla şey alabilmesine bağlamak gerekir.

doctors-bag2[1]-horz

Görsel olarak doktorların tercih ettiği çantalara benzemesindendir ki, ismi doktor çantası olarak anılıyor. Kısa yolculuklarda ihtiyacınız olan birçok parçayı sığdırabilirsiniz.  Yanı sıra, küçük çocuğu olan anneler için de çok amaçlı bir çanta işlevi görebilmektedir. Kısacası, küçük bir valiz olarak kullanabileceğiniz doktor çantaları, 2013-2014 sonbahar/kış sezonunda mutlaka sahip olunması gereken çanta modellerinden birini oluşturuyor.

doctor-style[1]

Çalışan kadınlar için de harika bir seçenek oluşturan ve tek başına bile dikkat çekebilecek görselliğe sahip olan bu çantaların uyum sağladığı parçalar da çok çeşitli.

Kısa ve bol paçalı pantolonlarla ve midi eteklerle birlikte kullanılan doktor çantaları, şıklığı yakalamanıza yardımcı olacaktır.

fall_winter_2013_2014_handbag_trends_doctor_bags[1]

Harika üçlü

Doktor çantası, bel bölgesinde oturan bir palto ve topuklu ayakkabıların birlikte kullanımı, bu sezon da göze çok çarpıyor.

8a5e37499927bb9b41b6da02d7ea5562[1]-horz

Işıltısız, pırıltısız olmaz diyenler

Boncuklar, taşlar, zımbalar ve kürklerle süslenmiş modeller tam da sizin için uyarlanmış.

Peki ya renkler

Yeşil, krem, mor ve kiremit tonlarındaki renkler, en çok tercih edilenler arasında. Kahve-siyah tonları severler de düşünülmüş ve bu renklerde doktor çantaları da her zevke ve yaşa hitap edecek şekilde uyarlanmış.

Alexander-wang[1]

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir