Anasayfa / Beslenme&Diyet / Hızlı Göbek Eritme Kürü | Karın Yağlarından Kurtulma Yolları
Hızlı göbek eritme kürü
Hızlı göbek eritme kürü

Hızlı Göbek Eritme Kürü | Karın Yağlarından Kurtulma Yolları

Fazla kilolarından sıkılanlar, bir türlü kilo veremediğinden yakınanlar, karın yağları en hızlı nasıl eritilir diye soranlar, bu yazımız sizler için: Hızlı göbek eritme kürü.

Âdeta çağımızın hastalığı olan fazla kilolarımızdan nasıl kurtulacağız? Spor, diyet, bitkisel ya da medikal ürünler… Hiçbiri fayda etmedi mi? Siz karın yağı bitkisel çözüm arayışındasınız. Üstelik de karın yağları kolay nasıl eritilir, bunu bilmek istiyorsunuz. Belki zamanınız yok ya da kolay formüllere ihtiyacınız var. Öyleyse bir de bizim önerilerimizi deneyin. Karın yağları ve göbek yağları nasıl eritilir, karın yağları için en etkili yöntem nedir, adım adım anlatacağız.

Karın yağları ne kadar zamanda erir sorusuna da yanıt arayacağız. Sizler için iki tane çok pratik ve etkili kür önerisinde bulunacağız; bir tanesi Uzman Diyetisten Selahattin Dönmez’den gelecek.

Göbek ve karın yağları nasıl eritilir diyenler için zencefilli harika formül…

Ayrıca, yoğurt, kabak ve pul biberle yapılan diğer kürümüz de göbek yağlarını nasıl eritiriz sorusuna yanıt olacaktır.

Hızlı göbek eritme kürü arayanlar, haydi başlayalım.

Göbek yağlarından kurtulmak için

“Kadınlarda göbek yağları nasıl eritilir?”

“Erkeklerde karın yağları nasıl eritilir?”

“Şu inatçı alt karın yağları nasıl eritilir, geçer, gider?”

Bu cümleler, hepimizin iç sesi.

Erimeyen göbek yağları, ah o göbek yağları, başımızın belası! Ne yapsak da kurtulsak? Su içsek yarıyor mu? Üzülmeyin, yalnızca biraz azim.

İyi ama karın yağları neyle erir? Göbek yağları en hızlı nasıl erir? Elbette birazdan paylaşacağımız göbek yağı eritme kürleriyle.

Daha önce de karın yağlarını eriten formül önerilerimiz olmuştu. Lahana Kürü bunlardan yalnızca biri. Bloğumuzda sizler için çok etkili karın yağlarından kurtulma paylaşımlara yer verdik. İşte, şimdi onlardan biri daha: Hızlı göbek eritme kürü.

Çeşitli sebeplerden dolayı hepimiz spor yapamayız, diyet uygulayamayız; fakat evde deneyebileceğimiz küçük ve etkili bir formül çok şeyi değiştirebilir.

Peki, evde göbek yağları nasıl eritilir? Göbek yağları için bitkisel çözüm yok mudur?

Elbette vardır.

Yoğurt ve pul biber gibi her evde bulunacak malzemelerle karın yağları için kür yapabiliriz. Göbek yağları eriten besinler arıyorsanız, birazdan paylaşacağımız hızlı göbek eritme kürü malzemelerini not edin.

Göbek yağları neden erimez?

Son dönemde özellikle erkeklerin göbek bölgesindeki yağlardan şikâyetçi olduklarını biliyoruz. Bu konuya dair çok soru alıyoruz: Erkeklerde göbek yağları nasıl eritilir?

Gitmeyen göbek yağları pek çok kişinin baş belasıdır. Özellikle alt karın ve göbek çevresi… Alt karın yağları erimiyor diyen çok kişiyi duymuşuzdur. Göbek çevresindeki yağları eritme de yine çok zordur.

Peki bu karın yağları neden zor erir? Evet, aslında sorulması gereken en önemli soru budur. Doğru yolu bulmak için önce yanlışlardan kurtulmalıyız. Göbek bölgesi yağları neden oluşur?

Aslında bunun çok çeşitli sebepleri vardır. Her şeyden önce, maalesef genetik sebepler karın yağları erimiyor diyenlerin önleyemeyeceği bir etkendir. Diğer yandan;

İşlenmiş gıda ve yanlış yağları tüketiyorsanız,

Düzenli bir uyku uyumuyorsanız,

Stresli bir yaşam sürüyorsanız,

Yeterince C vitamini almıyorsanız,

Gerektiği kadar terlemiyorsanız,

Yaşlanıyorsanız, karın yağlarını eritme konusunda zorlanmanız kaçınılmazdır.

Peki ne yapmalıyız? Göbek yağları beslenme düzeniyle erir mi? Göbek yağları eriten formül mü uygulamalıyız? Elimizden ne geliyorsa, hepsini yapacağız; ama hepsini bir anda değil.

Göbek yağları nasıl yakılır, yok olur? Özellikle iç karın yağları nasıl eritilir? Siz de karın yağlarını hızlı eritme yöntemleri arayışındaysanız, göbek bölgesindeki yağları eritme için diyet önerilerimizi mutlaka uygulayın.

Aslında ilk önerimiz diyetten ziyade çok basit ve lezzetli bir kür olacak; ama uygulanışı dolayısıyla buna göbek yağları eritme diyeti de diyebiliriz.

Hızlı göbek eritme kürü

Göbek yağları erir mi? Elbette eriyecek.

Yoğurt diyeti ile zayıflama ve göbek eritme mümkün. Peki, hızlı göbek eritme için ne yapmalıyız? Öncelikle, karın yağları eritme kürü malzemelerini verelim:

1 kase yoğurt

1 parça yağsız peynir

1 kabak

1 çay kaşığı pul biber

♥ 1 avuç fındık

Gördüğünüz gibi, göbek ve yağ eritme diyeti malzemelerimiz neredeyse her evde bulunabilecek türden.

Bu göbek yağları eriten kür nasıl hazırlanacak? Onu da hemen anlatalım:

Peyniri ve kabağı rendeleyin, yoğurda ekleyin.

Fındığı da döverek küre ilave edin.

Son olarak, pul biberi ekleyin ve karıştırın.

İşte, hızlı göbek eritme kürü hazır bile.

Önerildiği gibi uygularsanız, göbek eritme ve kilo vermek için pul biberli yoğurt kürü çok fayda sağlayacaktır.

Peki hazırladığınız bu göbek ve yağ eritme kürü nasıl uygulanacak?

Göbek yağı eriten formül nasıl uygulanır?

Zayıflamak için yoğurt kürü nasıl ve ne zaman yapılır?

Her akşam bu yoğurdu yemelisiniz. Yani, akşam öğününüz bu karın yağı eritme kürü olacak. Yanında bir şey yememelisiniz, buna dikkat edin.

Göbek yağları ne kadar sürede erir diye merak ediyorsunuz. Şunu altını çizerek belirtelim: Bu karın ve göbek yağlarını eritme kürünü yalnızca 1 hafta uygulayacaksınız. 1 haftada göbek yağları nasıl eritilir diye soranlar için harika bir göbek yağlarını eritme formülü.

Bu kürü bir hafta boyunca her akşam düzenli olarak uygularsanız, 1 haftada birkaç kilo verdiğinizi göreceksiniz; ama bu karın eritme formülüyle ne kadar kilo vereceksiniz?

Evet, bunun yanıtı kişiye göre değişecektir. Her göbek ve karın yağları eritme uygulaması bünyeden bünyeye farklılık gösterir. Yanı sıra, yoğurt kürü uygularken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir, bunlara da biraz değinelim.

Yapacağınız egzersizlerin de büyük önemi var. Bu bir haftalık süreçte karın bölgesi yağları eritme diyeti ile birlikte tempolu yürüyüş ve egzersiz yaparsanız, yağ yakımınız çok daha fazla olacaktır.

Verdiğimiz bu göbek ve yan yağları eritmek için diyet, gerçekten çok etkilidir. Özellikle karın ve göbek yağları nasıl erir diyenlerin uygulamasını öneriyoruz çünkü o bölgelerdeki yağları yakıyor.

Böylece, yoğurt kürü ile zayıflama konusunda önerilerimizi sunmuş olduk. Hâlâ şüpheleriniz mi var? Göbek bölgesi yağları nasıl erir, bu hızlı göbek eritme kürü ile neden erisin diye mi düşünüyorsunuz?

Bu noktada, göbek yağlarını eritmenin püf noktaları diyebileceğimiz birkaç hatırlatma yapalım.

Göbek yağlarını yakan yiyecekler arasında pul biber önemli bir yere sahiptir. Pul biber, başlı başına çok etkin bir maddedir; metabolizmayı hızlandırır. Bu da yağ yakımını kolaylaştıracaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu, yoğurdun yarım yağlı olması.

Ayrıca, peynir de yarım yağlı ve az tuzlu olmalıdır.

Bu karın bölgesindeki yağları eritmek için uygulanacak kür sayesinde göreceksiniz ki karın bölgesini eritme hiç de zor değildir.

Göbek sıkılaştırıcı yağlar ya da göbek ve yağ eriten çay aramayın; yukarıdaki formülü uygulayın. Bu göbek yağ yakıcı kürü herkese anlatacaksınız. Mide, iç, üst, alt karın yağları nasıl eritilir, yakılır, bizzat gözlemleme şansınız olacak.

Karın bölgesi yağları nasıl erir yazımızda sıra ikinci formüle geldi.

Göbek yağları için zencefil kürü

Göbek yağı bitkisel çözüm önerilerimiz devam ediyor.

“Mide ve karın yağları nasıl eritilir?”

“Göbek yağları gitmiyor.”

“Göbek yağları ne kadar zamanda erir?”

Bu cümleler size mi ait! Pek çoklarının ortak sorunu fazla kilolar için ikinci hızlı göbek eritme kürü önerimiz Selahattin Dönmez’den.

Göreceğiniz gibi, göbek yağlarını bitkisel çözüm yöntemleriyle eritmek de mümkündür.

Göbek yağlarını eriten tarif için malzemelerimizi verelim mi?

1 parça taze zencefil

1-2 havuç

Yarım mango

Evet, göbek yağlarını eriten gıdalar arasında mango da az bilinen ama özel bir meyvedir.

Bu karın yağları bitkisel çözüm önerimiz nasıl hazırlanacak? Hemen anlatalım:

Mangonuzun kabuklarını soyun.

Taze zencefilinizi, havuçlarınızı ve soyulmuş(!) mangonuzu katı meyve sıkacağından geçirin.

İşte bu kadar. Göbek yağı eritme zencefil kürünüz hazır bile.

Peki Uzman Diyetisten Dönmez’in bu göbek yağları bitkisel çözüm önerisi nasıl uygulanacak?

Çok basit. Akşamları yatmadan önce bir su bardağı içmeniz yeterli. Göbek yağları nasıl verilir, giderilir diyenler için kesinlikle etkili bir çözüm. Göbek yağları neyle erir diyorsanız ve tek bir kelime söylemek gerekirse, zencefil diyebiliriz; ama doğru şekilde kullanmak şartıyla.

Bu göbek karın yağları eritme kaç gün uygulanacak?

Yalnızca 1 hafta.

Peki, karın yağları kaç günde erir?

Bu bir haftalık süreçte göbek bölgesi yağlarınız erimeye başlayacaktır.

Karın yağları tamamen erir mi?

Elbette hayır. Beden yapınıza göre vereceğiniz kilolar fark edecektir. Bu karın göbek yağları kürünü belli aralıklarla uygulayabilirsiniz. Karın yağları nasıl yakılır, yok olur diyenlere söyleyelim: Selahattin Dönmez’in bu kürü ile dolaşım sisteminiz hızlanacak, bu da yağ yakımını kolaylaştıracaktır.

Öte yandan, göbek yağları yakmanın yolları bu kadarla sınırlı değil elbette. Dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Nedir bunlar?

Bu süreçte kalori almamaya dikkat etmelisiniz.

Mümkünse yürüyüş ve egzersiz de yapmalısınız.

Karın yağları en hızlı nasıl erir, göbek yağlarını hangi besinler eritir, göbek yağları yakmak için formüller… Sizlere harika iki kür önerisinde bulunduk. Karın yağları eritmenin püf noktaları arayışında olanlar, karın ve göbek yağları nasıl eritilir diye soranlar, önerilerimizi mutlaka uygulasınlar.

Göreceksiniz ki göbek yağları hemen eriyor.

Evet, karın yağları nasıl verilir, giderilir, siz bile şaşacaksınız.

Göbek yağları eriten diyet uygulayanlar

Göbek yağını yakmanın en kolay yolu, yan karın yağları eritmek için diyet uygulayanlar, göbek yağları için kür arayanlar… Hızlı göbek yağları eritme kürünü deneyenler neler söylüyor, birlikte birkaç yoruma göz atalım.


Arkadaşlar, evde karın yağları nasıl eritilir, bir öneriniz var mı?


Karın yağlarının giderilmesi için spor yapmak şart. Bunun yanında göbek yağlarını eriten formüller uygulanabilir.


Karin yaglari yakmak icin yogurt pul biber kürünü uygulayin.


Bu konuları çok araştırırım, denerim. Göbek yağı eritme formülleri uyguladım. Bir tanesi hem kolay hem de etkili olduğu için çok tuttum. Yoğurt, kabak, bul biberle hazırlanıyor. Zaten 1 haftalık bir şey. 3 kilo verebildim. Akşamları yemek yerine bu kürü tüketince, biraz karın ve beldeki yağları eritme odaklı hareketler yapınca başarabiliyorsunuz.


Göbek yağlarını eriten besinler var; mango gibi, zencefil gibi. Selahattin Dönmez’i izlemiştim televizyonda. İkna olup uyguladım bir haftalık kürünü. 2 kilom gitti. Senede 3-5 kez yapmayı düşünüyorum. Karın yağlarını eritme zayıflama peşinde olanlara da öneriyorum.


Yahu erkek karın yağları nasıl eritilir? Bayanlardaki gibi olmuyor ki bu iş!


Bayanlarda karın yağları daha zor eriyor bir kere çünkü metabolizma daha yavaş çalışıyor. Göbek yağlarının parçalanması için en az iki katı uğraşmamız gerekiyor.


Akşamdan akşama yoğurt yemeyle falan nasıl karın yağları eritilir, ben anlamadım.


Göbek yağı kaç günde erir? 1 haftada 3-4 kilo verdim diyenler doğru söylüyorlar mı gerçekten? Deneyen var mı zencefil kürünü? Karın yağları erir mi?


Gobek cevresi yaglari eritme kadar zor bir is yoktur. Ekmegi kesmeden olmuyor. Hep simit gibi geziyoruz! Karın mide yağları nasıl erir, bunca zamandır bulamadım şöyle mucizevi bir şey!


Zencefilli kür süper. Göbek yağları nasıl erir bitkisel çözüm isteyenler Selahattin Dönmez’in kürünü uygulasınlar. Ama öyle 10 kilo vermeyi de beklemeyin. 2-3 kilo versem yeter, karın mide yağları nasıl eritilir derseniz, Dönmez’in kürünü bulun derim.


Gobek yaglari diyeti yok mu onerecek?


Yoğurt limon kürü göbek eritiyor, önerebilirim.


Limon genellikle zayıflama kürlerinde yer alır ama öyle yoğurt kürü tarifi ile günde yarım kilo verin falan denmesine kanmayın. Denenmiştir.


Yıllarca araştırdım. Karın bölgesi yağları nasıl eritilir, arka karın yağları, alt karın yağları nasıl erir falan filan… Arkadaşlar, şunu söyleyebilirim ki hepsi bir dereceye kadar. Yediğinize dikkat etmezseniz, hareket etmezseniz, olmaz bu işler maalesef. Hızlı göbek eritme kürü filan hikâye yani.


1 ay içinde acilen kilo vermem lazım. Karın yağları hızlı nasıl erir, önerisi olan var mı? Selahattin Hoca’nın kürünü uygulamak istiyorum.


Göbek yağları nasıl erir, tarifi nedir filan merak ediyorsanız….

1- Her gün 1 saat tempolu yürüyüş şart.

2- Ekmek yok.

3- Akşam yemeklerinde pul biberli, kabaklı yoğurt kürü.

Görün bakın, göbek yağları nasıl gidiyor. Ayrıca yoğurt limon kürü yağ yakıyor, aklınızda bulunsun.


Gobek cevresi yaglari diyenlere… Şöyle bir kür önereceğim. Göbek altı yağları nasıl eritilir deyince aklıma ilk olaraktan karbonatli su geliyor. Günde 2 bardak karbonatlı su icince, tamamdir bu iş. Ayda 6-7 kilo verenleri biliyorum. Ben 5 günde 1,5 kilo verebildim simdiye kadar.


Karbonatlı su ile ilgili yoruma burada özellikle yer verdik. Merak edenler, Zayıflamak İçin Karbonatlı Su yazımıza göz atabilirler.

Göbek yağı nasıl eritilir, karın yağlarını yakmanın yolları nelerdir diye soruyorsanız…

İnatçı göbek yağları ile başınız dertteyse…

Göbek yağları kaç günde erir, bilemiyorsanız…

Diğer göbek yağları eritme yolları sizin için güçse…

Fiskosta.com’un hızlı göbek eritme kürü önerilerini mutlaka uygulayın ve sonuçlarını bizimle paylaşın.

Eğer bu karın yağları eritme formülü ile istediğiniz sonucu alamazsanız, kişilere özel çok etkili başka önerilerimiz olacak.

Göbek yağlarını eritmenin yolları göründü! 🙂 Başarılar dileklerimizle…

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yorum

  1. Hızlı göbek eritme kürünü 1 hafta deneyeceğim. Yoğurt kürü işe yarıyor mu denedikten sonra paylaşırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir