Anasayfa / Aşk&İlişkiler / Kadınlar Erkeklerde Nelere Tahammül Edemiyor?
Kadınlar erkeklerde nelere tahammül edemiyor?
Kadınlar erkeklerde nelere tahammül edemiyor?

Kadınlar Erkeklerde Nelere Tahammül Edemiyor?

Kadınları etkileyeceğim, onlara hoş geleceğim, modayı takip ederken hem de kendi imajımı belirleyeceğim derken, pek çok kadını kendinden uzaklaştıran erkeklerden misiniz? Emin değilsiniz! Öyleyse, fiskosta.com olarak hazırladığımız yazıya bir göz gezdirmelisiniz.

Jölelenmiş saçlar

Saçlarınızın bakımsız kalmaması için elbette ne gerekiyorsa yapabilir, elbette jöle de sürebilirsiniz. Yalnız, bunu abartmamalısınız, o şartla. Unutmayın, saçları yüz metre öteden ışıl ışıl parlayan bir erkeğe kadınların pek de tahammülü yoktur.

Renkli lens

Pek çok kadının renkli gözlü erkeklerden hoşlanmadığı bilinse de, renkli lens kullanmak gibi bir talihsizlikte bulunanlar da ne yazık ki hâlâ var. Siz de onlardan mısınız? Evetse, o hâlde kadınların görmeye tahammül edemeyeceği erkekler listesindesiniz demektir!

Takı

Küpe, zincir, künye vesaire… Bazı özel durumlar ve kendi imajını yaratmış olanlar bir yana, takının kadınlara mahsus bir ziynet olduğunu unutup da sırf kadınları etkilemek için takılara saldıranlar!… Doğru yolda olduğunuzdan emin misiniz? Özellikle yirmili yaşların üzerindeki kadınların takı kullanan erkekten pek de hazzetmedikleri duyurulur.

Beyaz elbise ya da pantolon

Her sene değişen modaya ayak uydurma çabasına giren erkeklerden misiniz? Buraya kadar her şey iyi. Ama dolabınızda bir yerlerde beyaz pantolon saklıyorsanız, kimseye göstermeden onu atmalısınız! Zira, beyaz pantolon giyen bir erkeği görmeye kadınlar tahammül edemiyor. Hele eski filmlerden fırlamış kabilinden beyaz bir takım elbise giymeye asla yeltenmeyin.

Şövalye yüzüğü

Evliliğin ve bağlılığın bir simgesi olan yüzükler, görselliğin de bir parçası elbette. Ne var ki, şık görünmek ya da kendinize ağır bir hava vermek isterken, kadınların gözünde son derece sevimsiz bir duruma düşüyorsunuz. Aman dikkat! Kaşlı ve şövalye yüzüklerden uzak durun.

Tespih

Kullanımı pek öyle yaygın olmamakla birlikte, hâlâ göze çarpan aksesuarlardan biridir tespih. Siz de tespih kullananlardansanız, onu bir an önce elinizden bırakmalısınız; çünkü yalnızca kadınlar tarafından değil, kimse tarafından hoş karşılanmayan bir görselliği de üzerinizde taşımaktasınız.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir