Anasayfa / Aşk&İlişkiler / Kadınları Etkileme Yolları Hangileridir?

Kadınları Etkileme Yolları Hangileridir?

Bir erkeğin hayattaki en büyük başarılarından biri de, güzel bir kadını etkileyebilmesidir. Etkileme yöntemleri ve bu yöntemlere olan inanç yaşa göre değişmekle birlikte, genel olarak söylenebilir ki, spor yapmalar, parfüm sıkmalar, saç taramalar, özenli konuşmalar, tüm kibarlıklar, hatta son dönemlerin trendi olarak takı takmalar ve giyimde dekolteye bile göz kırpmalar, hep bu malum hedefe ulaşabilmek için değil midir! İyi ama, kadınları etkileme yolları gerçekten bunlardan mı geçmektedir? Kadınlar tarafından tercih edilen olmak isteyen erkekler! Kadınları etkileme sanatı, fiskosta.com’da sizlerle.

Bakımlı erkeklere selam, doğallığa devam!

Özellikle bir dönemin yaygın kelimesi metroseksüel, daha Türkçe bir ifadeyle bakımlı erkek, kadınları etkilemek için doğru adımları atmanın şifresi midir? Bakımlı erkek nedir, nasıl olur? Bakımlılık, doğallığa engel midir, olmalı mıdır? Modacıların ve stilistlerin uzmanlık alanlarına girmeden diyebiliriz ki, kadınların bakımlı erkekten kastı, doğallığını bozmadan temiz olmayı başarabilen erkektir. Hangi yaşta olursanız olun, saçlarınızda parlayan bir avuç jöleyle, alınmış kaşlarla, törpülenmiş tırnaklarla kadınların etrafında dolaşmayın! Temiz olun, aşırılıklarınızdan kurtulun. Böylece, hiç şüpheniz olmasın ki, yarışa rakiplerinizden bir adım önde başlayacaksınız.

Kadınları etkileme yolları imajdan geçer

Erkekçe imaj

Modaya ayak uyduracağım, böylece kadınların aklını başından alacağım, sanıyorsanız, yanılıyorsunuz? Kızmızlı yeşilli tayt pantolonlarla, pembenin her tonundaki tişörtlerle, boynunuzda kolye, kulağınızda küpelerle bir kadını belki etkilersiniz, ama olumsuz etkilersiniz! Bu tarz giyimi televizyonlarda görebilirsiniz, birilerine yakıştırabilirsiniz, ama kendi benliğiniz, sosyal çevreniz, her şeyden önce fiziğiniz buna müsait mi, bir değerlendirin. Öyleyse, elbette ortamına göre olmak şartıyla, gerek spor gerekse klasik, erkeçe imajınızdan ödün vermeyin. Sizinle aynı şeyleri giyebilecek, takabilecek bir kadını hangi farklılığınızla etkilemeyi düşünüyorsunuz!

Güvenin, ama abartmadan

Öz güven, erkek için de kadın için de kaçınılmaz bir etkidir; üstelik yalnızca karşı cinsin ilgisini çekmek açısından değil, hayatın her alanında olmazsa olmazdır. Kendine güvenen bir erkek nasıl olur? Etrafındaki erkeklere sert bakan, kadınlara ters konuşan, ceketi omzunda dolaşan, işi ukalalığa vardıran bir erkek midir, emin erkek? Konuşmalarınız mantıklı olsun; bilginize yeterince güvenmiyorsanız, sessiz kalmayı da bilin. Oturuşunuz, duruşunuz dik olsun, ama insanlara itici gelecek kadar değil. Kahkahayı bir kenara bırakın, fakat tebessüm etmekten kaçınmayın. Dinlemeyi bilin. Küçüklere sevecen olabilin, büyüklere ise saygılı; bu yalnızca bir görgü kuralı değildir, kendinden emin olmanın işaretidir. Etki altına almaya çalıştığınız kişinin çevresinde görünün, ama her zaman ve dikkat çekmeye çalışan tavırlarla değil. Yalnızca varlığınız ve bakışlarınız çeksin o dikkati; etkilenmeye çalışılan, unutmasın sizin.

Kadınları etkileme yolları arasında en etkilisi

Sahiplenmenin de bir sınırı var

Kimi sahiplenilmek ister, kimi düşkündür özgürlüğüne. Etkilemeye çalıştığınız kişinin bu özelliğini iyi ölçün. Ama genel olarak söylenebilir ki, kendisini korumaya, kollamaya çalışan erkekten hoşlanır kadın. Hal böyleyken, örneğin bir sohbet ortamında, zor durumda kalan kişiye, pek tabii etkilemeye çalıştığınız kimseye destek olun; ama çok da sezdirmeden, mantıklı sözlerinizle ve gözlerinizle elbette. Ya da kendinizi herhangi bir konuda o kişi için riske atabileceğinizin güvenini verin; yalnız, kullanılacak biri olduğunuz izlenimini vermemeye dikkat edin. İlgisiz kalırsanız, ilgi göremezsiniz; ilgiyi abartırsanız, söz konusu kişiyi bir daha göremezsiniz! Aman dikkat!

Olmazsa olmaz kadınları etkileme yolları sürprizler

Yaratıcı sürprizler olmadan olmaz

Sürprizlerden hoşlanıyorsunuz değil mi? Bir de kadınların bundan ne denli etkilenebileceğini düşünün. Sürpriz yapmanın, ama yaratıcı olanlarından, etkileyemeyeceği hiç kimse yoktur. Sevgililer gününde bir çiçek götürmek değildir sürpriz. Aşk mesajı atarak da şaşırtamazsınız kimseyi. Yeni bir ilişkinin peşinde de olsanız, ilişkisini tazelemeye çalışanlardan da olsanız, mutlaka farklı fikirlerle, çılgınlıklarla çıkmalısınız sevdiğiniz kişinin karşısına ki, duygular canlansın, var olan hisler de eskimesin. İletişim halinde bulunduğunuz birine, değer verdiğini bir şekilde öğreneceğiniz bir şeyi hiç ummadığı bir anda kapısına gönderebilirsiniz. Hiçbir iletişimiz yoksa da aynı şeyi gizemli bir hediye ile uygulayabilirsiniz. Ya da hiç beklenmedik bir anda, beklenmedik bir yerde karşısına çıkabilir, gözüne şöyle bir görünüp kaybolabilirsiniz. Biraz yaratıcı olmak için, ha gayret!

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

5 Yorumlar

  1. çok güzel ve etkileyici bir konu açmışsınız teşekkürler. Öncelerden bir kızın yanına yaklaşamıyordum özgüvenim yoktu şimdi ise çok rahatım ve istediğimle konuşabiliyorum. ama şu var “olsun bitsinle” olmaz sabır 🙂 iyi çalışmalar.

  2. Tuba abla taktiklerin iyide kızlar çok acımasız be fazla detaya girmek istemiyorum ?

  3. %90 maddiyat. Ortalama bir erkek eğer milyon dolarları varsa ülkedeki kızların %99 unu etkileyebilir hehe.

  4. Tuba abla yardımın lazım bi kızdan hoşlanıyorum fakat beni sevdiğini düşünmüyorum. Geçenlerde yanıma gelip fena halde ter kokuyosun dedi oysa ki spor salonundan çıkmıştım. Kendisi benden yaşça büyük ama ben olgun kadınlardan hoşlanıyorum. Bu konuda tavsiye vermemişsiniz lütfen yardım edin onu etkilemem lazım(yaşım 17 o 43 yaşında)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir