Anasayfa / Aşk&İlişkiler / Kadınların Erkeklerde Görmekten Hoşlandığı Şeyler

Kadınların Erkeklerde Görmekten Hoşlandığı Şeyler

Kadınları etkilemek için davranış bir yana, görselliğe de önem vermeye çalışan erkekler, bilerek ya da bilmeyerek, kimi zaman çok doğru adımlar atabilmektedirler. Şimdi, bu doğru adımların neler olduğuna, yani kadınların erkeklerde görmekten hoşlandığı ayrıntılara göz atalım:

Bakımlı eller ve ağız

Eller konusunda kadınların ne denli hassas olduğu bilinir ki, kendi ellerine uyguladıkları bakımdan da pay biçilebilir. Kadınların erkekte dikkatini çeken ayrıntılardan biri, temiz ve bakımlı ellere sahip olup olmadığı, ama ondan da önce, ağız temizliği ile diş sağlığıdır.

Spor giyim

Giyim de günümüzde büyük önem kazanmıştır ve doğru tercihlerle kişiye bambaşka bir hava katmaktadır. Yerine ve ortamına göre giyim elbette önemlidir. Yalnız, kadınların genellikle erkeklerde spor giyim görmekten hoşlandıkları da bilinmektedir.

Koku

Bakımlı ellerle, sağlıklı ve temiz bir ağız ile bir de spor giyimle erkekler çok şeyi kurtarabilirler, ama her şeyi ve her zaman değil… Kadınların erkeklerde hoşlandıkları şeylerden biri de, baştan çıkarıcı güzel bir kokudur.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir