Anasayfa / Moda / Kadınların Gardırobunda Bulunması Gereken Parçalar

Kadınların Gardırobunda Bulunması Gereken Parçalar

Siyah etek, ceket ve pantolon

Siyah bir ceket, pantolon ve etek, her kadın için kurtarıcı kıyafetlerdir ve gardırobunda mutlaka bulunması gerekir. Etek-ceket ya da pantolon-ceket ile tamamlanacak kıyafetle kombin, spor ya da klasik hâle getirilebilir.

Siyah elbise

İnce askılı, siyah renkte düz bir elbise, yine ince ve yüksek topuklu ayakkabılarla kombinlenerek birçok özel günü rahatlıkla karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Beyaz gömlek

Çok amaçlı bir kullanımı vardır beyaz gömleğin. İş hayatında klasik bir pantolon ya da etekle giyilebileceği gibi, hafta sonları jean, çiçekli etek ve babetlerle spor bir tarzı yakalamanızı sağlar.

Kalem etek

Kalem eteklerin kullanımı çok kolaydır; çünkü gömlek, tişört, kazak ve daha birçok parça ile kombinlenebilir. Tek renk ya da desenli olanlarını tercih edebilirsiniz. Kalem etekler, şıklığınıza şıklı katarken, dişiliğinizi de ön plana çıkarır.

Jean pantolon

Olmazsa olmazlarımızdan jeanlar, her parça ile rahatlıkla kombinlenebilmektedir. Üstelik spor ve klasik parçalarla da rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir.

Beyaz tişört

Tahtı kesinlikle sarsılmayan beyaz tişörtler; mini şortlar, etekler ve blazer ceketlerle harika uyum sağlamaktadır.

Siyah topuklu ayakkabılar

Topuk yüksekliği zevkinize kalmış, ancak kaliteli bir siyak ayakkabı, gardırobunuzda mutlaka bulunmalıdır.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir