Anasayfa / Aşk&İlişkiler / Kadınların Nefret Ettiği 4 Erkek
Kadınların hoşlanmadığı erkek tipleri
Kadınların sevmediği erkek tipleri hangileridir?

Kadınların Nefret Ettiği 4 Erkek

Kadınların sevmediği erkek tipleri hangileridir? Ne tür erkekler kadınlara itici gelebilir?

Hepimizin hoşlanmadığı, hatta o derece ki görmeye bile dayanamadığı insanlar mutlaka vardır. Bunun temelinde de söz konusu kişilerin karakterleri yatmaktadır.

Peki, kadınların hoşlanmadığı erkekleri tanıyor musunuz? Yanıtınız hayırsa, onlarla tanışmanızın tam zamanı! Fiskosta.com, kadınlarca nefret edilen 4 erkeği takdim ediyor…

Kadınların sevmediği erkek tipleri

Kadınların erkeklerde görmekten hiç ama hiç hoşlanmadığı bazı özellere kısaca göz atalım.

Cimri erkek

Gösterişi, gezmeyi, eğlenmeyi seven kadınlar, doğal olarak paraya da ilgi duyarlar.

Eğer ki bir erkek tüm bunları kısıtlamaya kalkıyor, parasını saklıyor, üstelik bir de cimriliğine bahaneler üretiyorsa kadınların kara kaplı defterinde yer alıyor demektir!

Pasif erkek

Erkeklerin her zaman için girişken ve yürekli olması beklenir. İstenir ki her konuda yapabileceği bir şey olsun, iki eli kanda olsa da koşsun, değilse bile, üstün çabalarda bulunsun.

Bu özelliklere sahip olmayan, kadınların gözünde pasif bir erkekten başka bir şey değildir ve pasif bir erkek de üzerini kadınların ilk çizeceği kişilerdendir.

Anneci erkek

Kadınlarda öyle bir sahiplenme duygusu vardır ki sevdiği kişileri kendi etrafında toplama yanlısıdır. Olur da bunu beceremezse, ne yaparsa yapsın, erkeği her konuda annesini dinler ve onun sözünden çıkmaz ise o erkeği defterden silecektir.

Unutulmamalıdır ki kadınlar, anneci erkeklere tahammül edemezler.

Kavgacı erkek

Her fırsatta hırçınlaşan, olur olmaz yerde ve kişilerle kavga çıkaran erkek de kadınlar için alt sıralarda yer almaktadır.

Kadın, erkeğin pasifliğinden yakınırken, onun kavgacı ve saldırgan biri olmasını istiyor değildir; yalnızca, olgunluk beklemektedir.

Hoşlanılmayan erkek tiplerini açıklamışken, Kadınların Erkeklerde Sevmediği Davranışlar yazımızın da ilginizi çekebileceğini belirtelim.

Kadınların sevmediği erkek tipleri hakkında küçük bir fikir verebildiğimiz dileklerimizle…

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir