Anasayfa / Dekorasyon / Keyifli Dekorasyon

Keyifli Dekorasyon

Evin bütün büyüsünün mobilyada olduğu zannedilir; ancak bir evin dekorasyonunda olmazsa olmaz küçük ve tamamlayıcı eşyalardır. Dekoratif yastıklar, perdeler, halılar ve tablolar, zannedilenin aksine bir mekânda çok büyük etki yaratır.

Yaratıcılığınızı katarak seçeceğiniz objeler, evinizde kendinizi çok daha rahat hissetmenizi sağlamaktadır. Sıcacık, konforlu ve rahat bir ortam yaratmak da soğuk ve kullanışsız bir dekorasyon tasarlamak da sizin elinizde.

Halılar

Seçeceğiniz farklı renk ve desenlerdeki halılarla evinizi baştan yaratıp süsleyebilirsiniz. Ayrıca doğru renkteki halılarla da odanızın ses dengesini ayarlayabilirsiniz.

Pink-Child-font-b-rug-b-font-100-cotton-crawling-mat-cute-font-b-home-b[1]

Abajur başlıkları

Tek renklerin yanı sıra, koltuk ve perdenize uygun renklerde seçeceğiniz abajur başlıkları evinizin aydınlatmasını sağlarken, yepyeni bir atmosfer yaratacaktır.

kak-ukrasit-abazhur.jpg8_[1]

Minderler

Sadece birkaç yeni minderle bile odanızın dekorasyonunun ne kadar canlandığını fark edeceksiniz. Bazen küçük değişiklikler, büyük farklılıklar yaratabilir.

49ac277de0c5ccbd47e34eef2569c71b[1]

Metre metre kumaşlar

Dekorasyonun en güzel tarafı, zevklerin şekillendirilebilmesidir. Metre ile satılan kumaşlardan edinerek perde, masa örtüsü, puf minderlerle mekânınıza yeni bir hayat verebilirsiniz.

window-treatment-valance1[1]

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir