Anasayfa / Dekorasyon / Kırmızı Berjerin Enerjisi

Kırmızı Berjerin Enerjisi

Hangi ortamda olursa olsun kırmızı rengini görmek, mekâna enerji katmaktadır. Oturma odasına konulabilecek desenli kırmızı bir berjer, hem odayı canlandıracak hem de daha samimi bir ortam yaratacaktır. Özellikle siyah-kırmızı birleşimi, diğer renklerle çok güzel bütünleşmektedir.

d44790ab06719f6849c3c29c6539eb67[1]

Siyah-beyazın hâkim olduğu salonlarda kırmızı rengin verdiği canlılık yadsınamaz. Gerek koltuklarda gerekse objelerde çok şık duran kırmızı rengini puf berjerlerde de tercih edebilirsiniz. Salonun odak noktasında yer alabileceği gibi, biraz daha uzak bir köşesine de kırmızı puf bir berjeri rahatlıkla koyabilirsiniz.

roter-sessel-flower-10501-1_660_427_0[1] -

Bahçe ve teras gibi geniş alanlarda farklı olarak tasarlanmış çiçek, yıldız gibi formlardaki kırmızı berjerler de çok amaçlı kullanım sağlayıp, gösteriş sevenler için bir seçenek oluşturacaktır.

red_flower_chair[1]

Kenarları mobilya olan ve sandalye tipi berjer tercih edenlerin göz zevkini, klasik tarza daha yakın olarak tasarlanmış modeller okşayacaktır.

big_5904_oboi_krasnoe_kreslo_v_beloj_komnate[1] -

Televizyon severler için tasarlanan TV koltuğu şeklindeki modeller ise, başucuna bir lambader yerleştirilerek kitap okuma köşesi hâline getirilebilir.

Dekorasyonda siyah-beyaz uyumu

 

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir