Anasayfa / Güzellik / Kirpik Uzatma Yöntemi

Kirpik Uzatma Yöntemi

Kirpikler, gözlerin güzelliğini ve bakışlardaki anlamı ön plana çıkarır; bu yüzden de her kadın, uzun ve gür kirpiklere sahip olmak ister. Ancak kimilerinin doğuştan zahmetsizce kavuştuğu kirpiklere kimileri de bakım yaparak sahip olmaya çalışırlar. Uzun ve gür kirpiklere sahip olmak biraz emek biraz da zaman istese de, yapılan doğal bakımlarla çok etkili sonuçlar alınmaktadır.

Soğuk havalar ve kullanılan kimyasal ürünler vs. birçok sebep, kirpik dökülmelerine neden olur. İşin kötü tarafı ise, kirpikler fark edilmeksizin dökülmesidir.

Reklamlarda gördüğünüz dolgun kirpiklere özeniyor ve kullandığınız rimellerin sizde de o kadar göz doldurucu durmasını istiyorsanız, bakım yapmanız şarttır. Evde yapabileceğiniz kirpik uzatıcı ve gürleştirici formülü fiskosta.com sizin için açıklıyor.

1 çay kaşığı hintyağı

1 tatlı kaşığı kakao yağı

1 bardak su

1 bardak su kaynatın. Kaynamış suya 1 çay kaşığı hintyağı ve 1 tatlı kaşığı kakao yağını ekleyerek karıştırın. Hazırladığınız karışımı krem kıvamına gelene kadar benmari usulü ısıtın. Soğuduktan sonra, doğal kirpik serumunuz kullanılmaya hazırdır.

Her akşam yatmadan önce kirpiklerinize sürün ve bu uygulamaya 15 gün boyunca devam edin. Gözlerinize kaçırmamaya özen gösterin. 15 günün bitiminde de haftada 2-3 defa sürmeye devam edin.

Hazırladığımız bu karışım, hem kirpiklerinizin uzamasını hem de daha gür kirpiklere sahip olmanızı sağlayacak. Daha etkili sonuçlar alabilmek için, kirpiklerinize bakım yaptığınız sürece rimel kullanmamaya özen gösterin.

Kirpik uzatmanın sırrı – Pervin Bulgak’tan

Gözlerinizin ne kadar hassas olduğunu unutmayın. Eğer kirpik serumu gözlerinizi rahatsız ediyorsa, kullanmaya kesinlikle devam etmeyin. Bu doğal kirpik bakımını yapabilmeniz için, hintyağı ve kakao yağına alerjinizin olmaması gerekir.

Doğal kirpik bakımı karışımınızı bir cam şişede muhafaza edin. Kirpiklerinize sürerken de serçe parmağınızla kirpiğinize dairelerle hafif hafif masaj yaparak uygulayın.

⇒Bir ayda kaş gürleştirme

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Beni de oku :)

Sinoz Beyazlatıcı Krem Kullanıcı Yorumları | Genital, Koltuk Altı ve Diz Kararmaları İçin

Sinoz beyazlatıcı krem kullanıcı yorumları nelerdir? Beyazlatıcı krem nasıl kullanılır, kremin içeriğinde neler bulunur ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir