Anasayfa / Moda / Kovboy Çizme Kombinleri

Kovboy Çizme Kombinleri

Bu sezon sıkça gördüğümüz ayakkabı modellerinden biri de kovboy çizmeleridir. Kısa ve topuklu botlar, western ruhunu yakalamanıza yardımcı olurken, kare ve üçgen topuklarıyla bileğe doğru incelerek zarif bir şıklık sağlıyor.

Kovboy çizmesi nasıl giyilir?

Jeanlarle

Jeanlarla kovboy çizmelerini kombinlemek, hem çok pratiktir hem de çok kullanışlıdır. Günlük hayatınızda kot pantolonlarla birlikte kovboy çizmelerini kullanarak sade bir şıklığa erişebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır ki, kovboy çizmelerini ispanyol paça jeanlarla kombinlemek ve pantolon boyunu biraz kısa tutmaktır. Aksi halde, çizmeleriniz sıradan bir topuklu ayakkabı görüntüsünde olacaktır. Topuklar ve sivri burunlar,  sizin daha uzun boylu görünmenizi de sağlayacaktır.

Ya da bu sezonun modası olan renkli jeanlarla da harika bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Belki ihtiyacınız olan bir diğer parça da deri bir ceket olacaktır.

Elbiselerle

Günlük elbiselerle de kovboy çizmelerini kombinleyebilirsiniz. Bu kombinin en önemli noktası, elbise boyudur; çok uzun ve kısa olmamalıdır. Doğru boyu yakalayarak çok şık ve spor olabilirsiniz.

 

Elbiselerle (3)

Taytlarla

2014 kış modasının vazgeçilmezi olan taytlar, burada da yerini alıyor. Özellikle moda olan parlak ya da desenli taytlarla kovboy çizmelerinin tercihini de sokak modasında sıkça görüyoruz.

Taytlarla

Taytlarla (2)

Kovboy çizmesi yeterince dikkat çekici bir model olduğu için, şatafatlı aksesuarlardan kaçınmalısınız. Giyiminizi mümkün olduğunca sade tutarak gözlerin çizmelerinize odaklanmasını sağlayabilirsiniz.

Yaratıcı, çarpıcı ve cesur kombinler dileğiyle…

 

 

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir