Anasayfa / Güzellik / Küçük Göğüsleri Büyütmek İçin Ne Yapmalı | Başarı Hikâyeleri
Küçük göğüsleri büyütmek için ne yapılmalı
Küçük göğüsleri büyütmek için

Küçük Göğüsleri Büyütmek İçin Ne Yapmalı | Başarı Hikâyeleri

Küçük göğüsleri büyütmek için ne yöntemler denediniz değil mi? Birçoğu da işe yaramadı. Bir kısmını yarım bıraktınız. Belki biraz dolgunluk hissettiniz ya da size öyle geldi!

Göğüs büyütme, bitkisel yöntem ile başarılabilir mi? Göğüs büyütme formülü uygulayanların başarı hikâyelerine yer veriyorum.

Göğüs büyütmek için bitkisel kür uygulayanlardan derleme yapacağımı müjdelemiştim. İşte beklediğiniz paylaşımın tam sırası. 🙂

Küçük göğüsleri büyütmek için neler yaptınız?

 21 yaşındayım. Göğüs büyütme evde mümkün olabilir mi diye çok araştırdım. Saraçoğlu’nun göğüs büyüten bitki kürü uygulamasını yaptım.

Göğüslerim 79 cm iken şu anda 82 cm’ye ulaştı.  Bir ay şerbetçiotu, diğer ayda hayıt tohumu kullanılıyor. Çayları çok düzenli içtim ve beslenme önerilerine de uydum.

Yaş itibariyle şanslı olduğumu düşünüyorum. Göğüs büyütme bitkisel çözüm arayışında olan herkese öneriyorum.  


 Göğüs büyütme için ne yapabilirim? İlla estetik mi olmam lazım? Tahta gibi bir görüntü benim çok canımı sıkıyor. Eminim benim gibi olanlar çok iyi anlayacaklardır. İri göğüsleri olanlara biraz kızgınlık duyuyorsunuz.

Göğüs büyütme bitkiler ile olur mu diyenlerden biri de bendim. Şerbetçiotu ve hayıt tohumunu sabırla 6 ay boyunca kullandım. Beslenme önerisine çok dikkat ettim. Tam ümidim kesilmek üzereydi.

Göğüslerimin gerildiğini ve çatladığı fark etmeye başlamıştım. 75 numara çamaşır kullanıyordum. Kendime 80 numara çamaşır aldım. Çok mutluyum. 🙂

Bu süreç beni çok yordu. Göğüs büyütmek için kür sadece bitki çaylarından oluşmuyor, bir de beslenme önerisi var. Dereotu, üzüm, avokado ve cevizi haftada 3’er kez tükettim. Az kalsın unutuyordum; sütlü çikolata da var tabi. Kabak ve ay çekirdeği tüketmedim. Çünkü yasakmış.

Göğüs büyütme İbrahim Hoca’nın kürünü sabrı olanlar denesinler.  ♥

İbrahim Saraçoğlu’nun göğüsleri büyüten formülünü daha önce paylaşmıştım.


 İnternetteki yorumları okuyup okuyup ben de heveslendim. Her seferinde başlıyorum ama yarım bırakıyorum.

Göğüs büyütme kürleri Şerbetçiotu-hayıt tohumu çaylarını ben de içmeye başladım. Göğüslerimde hafif bir sızlama ve gerginlik hissediyorum. Beslenme önerilerine de düzenli uyamıyorum. Ama etkili olurmuş gibi geliyor. Çünkü bir dolgunluk hissediyorum. Ben zaten bir şeye düzenli uyabilsem, şaşarım. 🙂  


 28 yaşındayım. Bir doğum yaptım. Zaten göğüslerim çok küçüktü. Çocuklarımı emzirdim, kilo verdim. Göğüslerim iyice küçüldü ve sarktı.

Göğüs büyütme ve sıkılaştırma amacıyla şerbetçiotu kürünü kullandım. Beslenme önerilerine de uydum. Göğüslerim bir beden büyüdü ama sarkması için bir çözüm olmadı. Göğüs egzersizleri yapmaya başladım. Biraz da toparlanırsa kendimi çok iyi hissedeceğim.  ♥ 


 Bir yazı okumuştum, göğüs büyütme yiyecekler ile olabilir diye. Sadece göğüs değil, örneğin mayalı gıdalar da karın ve göbek bölgesini büyütüyormuş.

35 yaşındayım ve 2 çocuk annesiyim. Kürü ben de 5 aydır düzenli olarak uyguluyorum. Göğüs büyütme yöntemleri arasında olan beslenme önerilerine de uyuyorum. 5 cm kadar bir büyüme oldu. 30 yaşımdan önce uygulasaydım çok daha iyi sonuç alabilirdim diye düşünüyorum.

Göğüslerimi daha bir formda hissediyorum. Bence 20’li yaşlardakiler mutlaka denesinler.  


 Çocukluğumuzda hani hepimizin oynadığı bir oyun vardır; portal koyardık göğüslerimize. Mümkünse büyük olanlardan. 🙁 Büyüyünce buna ihtiyacım olmayacağını zannediyordum o zamanlar. Ama ne yazık ki pek bir şey değişmedi. 🙁

Memeleri büyütmenin yolları nedir diye arayıp dururken, utanmasam kendimden, çocukluğumdaki gibi portakala başvuracağım. 🙁

Ben de kürü pek düzenli uygulayamasam da yapmaya çalıştım. Ama olumlu bir sonuç alamadım arkadaşlar.  


 6 ay boyunca şerbetçiotu kürünü uyguladım. Avokado, üzüm, çikolata ve dereotu da tükettim. Neredeyse 5 ay boyunca hiç yol alamadım. Ama sonra bir beden büyüdüğünü fark ettim.

Bunun yanında göğüslerime her gün soğuk su tutuyorum. Saat yönünde daireler şeklinde yapmaya çalışıyorum. Kan dolaşımını hızlandırıyor ve dirilik veriyor. Bir tane de göğüs egzersizi yapıyorum. Bunların da çok faydası olduğunu düşünüyorum.

Göğüs büyütmek için doğal yöntemler uygulamasını bitirdim. Ama soğuk su ve egzersize devam ediyorum.  


 Göğüs büyütme yolları ve yorumları beni biraz ümitsizliğe sürüklemişti. İnternetten okuduklarımdan kimse düzenli olarak uygulayamamış. Herkes kürü uygulayanların sonuçlarını merak ediyor. Ben de o yüzden hikayemi anlatmak istedim.

Göğüs büyütmek için bitkisel çözüm İbrahim Saraçoğlu’ndan geldi bana. Çok düzenli olarak kullandım. Çünkü göğüs ölçüm 75’ti. Şimdi 80 beden kullanıyorum.

İlk başta uygulaması zor gibi geldi ama bu yola baş koyunca oluyor.  Akşamları çayı içtim. Öğlen saatlerinde de önerilen besinleri tükettim. Bu besinler beni tok da tuttu.

Kürü uygularken göğüslerimde biraz gerginlik ve ağrı hissetim. Göğüs büyütme bitki kürü bence çok etkili. 23 yaşımdayım.

Sizler de deneyin. Belki daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.  


 Bence de doğal yollarla ve yöntemlerle göğüs büyütme etkili olsa da genetik yapı çok önemli. O yüzden çok büyük beklentilere girmeyin.

Ben kürü 2 ay kullanabildim. 3 cm kadar bir fark oluştu. Devam edersem belki daha da iyi sonuç alabilirim ama uygulamakta zorlanıyor. Özellikle beslenme önerilerine uyamıyorum.  


 Küçük göğüsler gerçekten beni çok rahatız ediyor. Ne giyersem giyeyim, kendimi güzel hissedemiyorum. Memeleri büyütme yöntemleri arasında bana en uygun geleni şerbetçiotu geldi. Şerbetçi otu mayalandırmada da kullanılıyormuş ya, göğüslerde de etkisi olur diye düşündüm.

İlk ayda 2 cm kadar bir büyüme oldu ama sonrasında pek bir değişiklik olmadı. Şevkim kırıldı ve devam etmeli miyim bilmiyorum.  


 Ayy hırsımdan kuduracağım vallahi! Güzel göğüslü kadınlara erkeklerden çok ben bakıyorum. Hayır, bir şey değil, beni yanlış anlayacaklar. Bir de kendimi kıskanç değil sanırdım.

Memeleri büyütmek için ne yapmalı derken şerbetçiotu-hayıt tohumu kürünü uygulamaya karar verdim.

Yaklaşık 5 aydır bu küre göre yaşıyorum. 🙂 Akşamları mutlaka çayımı içiyorum ve göğüs büyütücü yiyeceklerden de yiyorum. Sonuçlar çok iyi gidiyor. Kür bitsin belki sonuçları söylerim. 🙂

Küçük göğüsler kader değil kızlar.  


Göğüs büyütücü bitkisel kürler uygulayanlardan alıntılar bu kadardı. Siz de uygulamışsanız, lütfen sonuçlarını yazın.

Bu kürü uygulayıp sonuçlarını benimle paylaşan en yakınlarıma ve okuyucularıma ayrıca teşekkür ediyorum. İsimleriniz bende saklı. 🙂 Hepinizi seviyorum.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

17 Yorumlar

 1. Bende neredeyse 1 aydir kullaniyorum tam olarak beslenme programina uyamasamda biraz degisiklik var. goguslerim haric kalca ve gobegimde daha etkili oldu neredeyse 5 kilo aldim ve sürekli bir siskinlik hissi ama yapacak birsey yok gulu seven dikenine katlanacak

  • Dikkatli olun Nevin Hanımcığım. Kaş yaparken göz çıkarmayalım. İstenmeyen sonuçlar devam ederse kürü uygulama konusunu bir kez daha gözden geçirelim. Sevgilerimle. 🙂

 2. Bu kuru denemek istiyorum 29 yaşım 2 cocuk annesiyim emzirmeden dolayı göguslerimde sarkma oldu, 1ay kadar serum kullandım o sarkmasini topladı ama içi çok boş gibi yani dolgunlasdirmadi. emzirmeden önce 90 takiyordum ama su an hem zayifladimgim için de küçükler ben su an 80 takiyorum büyümesinden çok içinin sertlesmesini dolgunlasmasini istiyorum. malzemeleri aldım denemek istiyorum ama hani eğer buyutmedende sadece dolgunlasdirirmi bu fikrinizi almak istedim çok erken dönerseniz sevinirim

  • Kullanan kişiler zaten en çok da dolgunluk hissettiğini söylüyorlar Pervin Hanımcığım. Kürü uygulayabilirsiniz. Dilediğiniz sonuca ulaşabilmenizi ümit ediyorum. Ayrıca göğüslerinize mutlaka soğuk su tutun. Duştan çıkmadan önce 5 dakika boyunca soğuk su tutarsanız çok kısa sürede toparlanıp dolgunlaştığını görebilirsiniz. Bir de göğüs sıkılaştırıcı egzersiz yaparsanız sonuçlarından çok memnun kalırsınız. Sevgiler.

 3. 20 yaşındayım göğüslerim neredeyse dümdüz bende de işe yarar mı tuba hanımcım, 1-2 yıl kullanırsam büyütür müyüm biraz

  • Beyzacığım, yaş sebebiyle çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. 1-2 yıl değil de düzenli olarak 6 ay boyunca uygularsan olumlu sonuç alacağını düşünüyorum. Beslenme programına da çok dikkat ederek uygula. Mutlulukla kal canım. 🙂

 4. Ben de 20 yaşındayım ve goguslerim küçük, kurun nasil uygulanacagi hakkinda daha ayrintili bilgi verir misiniz? Bir de bu kurun yan etkileri var midir duzenli kullaniminda mesela hormonlari bozmak gibi?

 5. Küçük göğüsleri büyütmek için beslenme listemden avokadoyu çıkartsam olur mu? Benim midemi bulandırıyor biraz. Yiyemiyorum. Göğüs ve meme büyütme formülünün yine etkisini görebilir miyim?

 6. 18 yaşındayım. göğüslerimi büyütmek istiyorum ama bir yandan da göğüslerimde çatlaklar oluşur mu bu kürü kullanınca ondan emin olamadım ??

 7. Merhaba. Küçük göğüsleri büyütmek için kürün nasıl uygulanması gerektiğine baktım iki ay düzenli kullanmak gerekiyor. bunu belli bir ara vererek 6 aya kadar cıkarabilceğimiz söyleniyor. Belli bir ara derken ne kadar kaç gün ara olması gerekiyor mesela tahminen de olsa söyler misiniz?

 8. Aslı çalışkın

  16 yaşındayım ve neredeyse memem dümdüz yok gibi. sizce küçük göğüsleri büyütmek için işe yarar mı?

 9. Tuba Hanım bu küre başladım, 1 aya yaklaştı. ilk başta çok iyiydi ama sonraları duraksadı. Limonla içiyordum limonu kestim yine biraz büyüme oldu. Bu arada 37 yaşındayım daha öncede yazmıştım. 37 yaşında olmama rağmen iyi gidecek gibi. Peki ben 2 ayda istediğim sonucu alırsam. 6 ay devam etme zorunluluğum var mı? Kalıcı olması için 6 ay şart mı? 2 ayda istediğim gibi oldu diyelim bırakmam durumunda eskiye döner mi?

  • Her kürün bir uygulama süresi var. Sevgili İbrahim Saraçoğlu bazı kürlere bir ay uygulama süresi verirken küçük göğüsleri büyütmek için önerdiği küre 6 ay uygulama süresi veriyor. O yüzden süreci tamamlamanızı öneririm. Ayrıca kürden aldığınız sonuç geçici değildir. 2 ay kürü uygulayıp bıraktığınızda da etkili bir sonuca ulaşabileceğinizi düşünmüyorum.

 10. Yani emin olun eskisine nazaran gayet iyi. 2 ay sonra size tekrar yazarım. Peki diyelim ki oldu. Bırakmak demek elde edeceğim sonucu geriye götürmeyecek öyle mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir