Anasayfa / Dekorasyon / Merdiven Altlarınız Şenlensin

Merdiven Altlarınız Şenlensin

Ev dekorasyonunda en zorlanılan alanlardan biri de merdiven altlarıdır. Merdiven altları, hep bir boşluk olarak görünür ve mekânı soğuk tutar. Yaratıcı fikirlerinizle şık tasarımlar yaratarak merdiven altlarınızı da kullanılabilir alan yapabilirsiniz.

Merdiven altlarınızı kütüphane ya da çok amaçlı raflar biçiminde planlayabilir ve farklı bir tasarıma imza atabilirsiniz. Kitap, minik aksesuar ya da film arşivinizin hemen merdiven altında olabileceği kimin aklına gelebilirdi ki?

designcoholic-merdiven-altlari-icin-yaratici-fikirler-1[1]

Bol çekmecenin bulunduğu küçük bir kiler ya da depolama alanına mı ihtiyacınız var? Merdiven altları, bu iş için çok ideal. Kullanmadığınız ayakkabılarınızı, yorgan, yastık gibi fazla yer kaplayan eşyalarınızı, çocuklarınızın döküntülerini yerleştirerek evlerinizin çok daha derli toplu görünmesini sağlayabilirsiniz.

designcoholic-merdiven-altlari-icin-yaratici-fikirler-7[1]

Misafirlerinizin kullanabileceği bir lavabo yerleştirilerek değerlendirilen merdiven altları, da hiç fena bir fikir sayılmaz.

Merdiven-altı-lavabo[1]

Dekorasyon içinde dekor arayanlar için harika bir fikir.  Ev dekorunda çizim sevenler için uygun bir alan merdiven altları; hem evinizde yeni bir esinti yaratacak hem de hafızalarda yer edecek.

merdiven-alti-susleme-dekorasyonu[1]

Küçük ve gizemli mekânları sevenler için iyi bir fikir; minik bir kanepe, istediğiniz renklerdeki yastıklar…

İstediğiniz kitabı seçip, sonrasında da uzanıp kitabını okumak ve dünyadan kopmak isteyenlere harika bir alternatif; kitaplık ve okuma bölümü bir arada.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir