Anasayfa / Dekorasyon / Mutfak Dekorasyonu: Aksesuarlar

Mutfak Dekorasyonu: Aksesuarlar

Farklı olmayı seviyorsanız, böyle eski bir dolaba mutfağınızda yer verin; hem çok şık hem de çok şirin duracaktır.

mutfak dekorasyonu

Bazen renkler, evinize getirdiği anlamlarla yepyeni bir dünya yaratır. Gökkuşağının renklerini duvarlarınızda ya da seçeceğiniz sandalyelerde kullanın.

mutfak dekorasyonu

Mutfaklarınızda açık raflara da rahatlıkla yer verebilirsiniz; böylelikle hem kalıpların dışına çıkar hem de farklı bir atmosfer yaratırsınız.

mutfak dekoru

İstediğiniz renk ve desenlerdeki yastıklarla bütünleştirdiğiniz bir bankla mutfağınızda uzun zaman geçirebileceğiniz sıcak bir ortam yakalayabilirsiniz.

mutfak dekoru

Klasik mutfak sizi boğuyorsa, bar sandalyelerini kullanarak spor ve yepyeni bir mutfak dekorasyonu hazırlayın.

bar mutfak

Yine eski bir dolap, eski eşyalar ve anılar. Tek parça kalmış ya da antika değeri olan aksesuarlarınızı muhafaza ederken otantik bir mutfağa da sahip olabilirsiniz.

mutfak aksesuarları

Olmazsa olmaz aksesuarlardan perdenin yeri hiçbir zaman doldurulamıyor. Duvarların ya da masa örtüsünün rengiyle uyum yakalayarak yaratıcı perdelere yer verirseniz, sandığınızdan daha şirin bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

mutfak dekorasyonu

Kim demiş, mutfakta gösteriş yapılmaz, diye. Sevdiğiniz bir köşeyi yine özenle seçtiğiniz aksesuarlarla donatırsanız, mutfağınız hem sizin hem de misafirlerinizin gözlerine hitap eder.

mutfak aksesuarları

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir