Anasayfa / Moda / Renkli Jean

Renkli Jean

Önce canlı renkler devreye girdi, sonra renklerin uyumu modası ortadan kalktı. Şimdilerdeyse yazın rengârenk, kışın koyu renklere bürünme anlayışı değişti. Artık kışın da rengârenk oluyoruz.

Color blocked trendi

Renklerin karıştırıldığı ve mümkün olduğunca canlı tutulduğu color blocled trendi, geçen sezon başlayıp bu sezon da artarak devam etmektedir.

Renkler

Fuşya, pembe, kırmızı ve yeşiller… Gece mavisi, çimen yeşili ve daha birçok canlı renkteki jeanları kış sezonunda görüyoruz. Güneşin yüzünü çok da göstermediği kış mevsiminde capcanlı renkler içimizi ısıtıyor.

renkli jean 1

renkli jean 2

Desenler

Yaşı olmayan modeller olarak anılan renkli jeanlar sofistike bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Baskılar, boyama tekniği, elle çizilmiş formlar sayesinde kendi tarzını yaratmak isteyen kişilere farklı ve harika seçenekler sunuyor.

Renkli Jeanların kombini

Renkli Jean modasının en güzel tarafı, renk uyumu yakalamaya uğraşmamaktır. Aksine, renkleri ne kadar karıştırır ve kendi tarzınızı yansıtırsanız, o kadar iyi.

renkli jean3

Babetler, topuklu ayakkabılar ya da çizmelerle kombinlenebilen renkli jean pantolonlar özgürlüğü simgeliyor. Çünkü ne renk uyumu bekliyor ne de ayakkabıda kısıtlama getiriyor. Tamamen zevkinize kalmış.

Kovboy çizmeleri ile harika bir görsellik yaratan renkli jeanları desenli gömlek ya da bluzlarla, kışın simgesi uzun hırkalarla kombinleyebilirsiniz.

renkli jean 4

Yine sezon trendlerinden olan büyük mesajlı kolyeler de bu kombinde yer almalıdır.

Birçok ünlü tarafından da sevilen rengârenk jeanların modası çabuk geçeceğe benzemiyor; bu yüzden, edinebileceğiniz birkaç farklı renk jean sizin kurtarıcınız olacaktır.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir