Anasayfa / Güzellik / Ruj Renkleri Önerileri

Ruj Renkleri Önerileri

Kozmetik deyince, bayanlar için akan sular duruyor. Bazen kendimizi öylesine kaptırıyoruz ki, aynı ürünü ya da rengi ikinci kez aldığımız bile oluyor. Kimi zaman da karar vermekte zorlanıyoruz ve ani kararlarla tenimize hiç uygun olmayan renk ya da özellikte makyaj malzemeleri seçiyoruz. Burada amacımız sizlere 3 farklı  ruj renkleri sunmak. İlk ruju doğal kırmızı bir renk olarak belirledik. İkincisi en çok sorulan renklerden biri, pembe ve üçüncüsü ise, genç kızlarında çok severek kullandığı bordo renginde rujdur. Hadi bakalım, seçtiğimiz ruj renklerini beğenecek misiniz?

Golden Rose Perfect Shine Lipstick 225

kırmızı ruj

Golden Rose ruj severler, doğal bir kırmızı ruj arayışında iseniz, golsen rose 225 numaralı ruj, size hitap edecektir. Ruj, mat bir renktedir. Kiremit kırmızısı olarak da tanımlayabileceğimiz bu ruju günün her saatinde kullanabilirsiniz.

Bizim önerimiz bu rujdan herkesin bir tane edinmesidir. Çünkü kumral, beyaz, esmer ya da sarışın hiç fark etmeksizin bütün ten renkleriyle çok iyi uyum sağlayabilen bir tona sahiptir.

Golden Rose rujlar, fiyatı çok uygun olan makyaj malzemelerinden biridir. Rujun kalıcılığı da yeterince iyidir. Özellikle dişlerinize bulaşma gibi sıkıntı yaratmamaktadır. En hazırlıksız zamanınızda bile Golden Rose’nin 225 numaralı ruju, bakımlı ve canlı görünmenize yeterli gelecektir.

Maybelline Color Sensational 315 Rich Plum

pembe ruj

Maybelline’nin çok tatlı pembe tonlarından biri. Mat bir dokusu olmamakla birlikte, çok parlak bir yapıya da sahip değil. En güzel özelliği ise, dudakları nemlendirerek kurutmamasıdır. Özellikle saç renginiz koyu ise, sizin için ideal bir seçim olacaktır. Maybelline rujları, çok kalıcı olması sebebiyle tercih ediliyor. Bu yüzden sık sık ruj tazelemeyi sevmiyorsanız, size gönül rahatlığıyla önerebiliriz. Hem gösterişli olmak istiyorsunuz hem de kırmızı rujdan kaçınıyorsunuz, o zaman sizin için de iyi bir tercih olacaktır.

Flormar Long Wearing L14 203

bordo ruj

Birçoğunuz görünüşünden çok koyu bir borda olduğunu düşünürsünüz; ancak aksine sürüldüğü zaman daha yumuşak bir tona sahip flormarın bu ruj rengi. Mat bir renk olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ama daha da önemlisi yapısının kadife gibi olmasıdır. Eğer bu ruju kullanacaksanız size önerim, göz makyajınızı daha soft renklerden yaparak dudak renginizi öne çıkarmanızdır.

Evet, şimdilik bu kadar. Daha sonra sizlerin de istekleri doğrultusunda, önerilerimiz devam edecektir. Sizler de, beğendiğiniz ruj renklerini aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir