Anasayfa / Güzellik / Saçlarınız Ayda 4 cm Uzasın

Saçlarınız Ayda 4 cm Uzasın

Mevsim geçişleri, zorlu geçen bir süreç, değişiklik isteği derken, ani bir kararla saçlarını kestirir bayanlar. Kimseye belli etmeseler de, yeni hallerini başta kendileri yadırgarlar ve kısa sürede pişmanlık başlar. Yanlış bir karar sonucu kısacık kalan saçları çabucak uzatmanın mucizevi formülü fiskosta.com’da.

Saçları hızlı uzatan doğal formül

Badem yağı

Susam yağı

Hint yağı

Ceviz yağı

Çörekotu yağı

Sinamaki yağı

Jojoba yağı

Propolis

Eşit miktarlardaki bütün yağların cam bir şişeye koyulup karıştırılma işlemi bitince, boş bir sprey şişesine boşaltılır ve saçlara sıkılır. Sonrasında masaj yapılarak saç diplerinden uçlarına doğru sürülür.

Saçları hızlı uzatan bu doğal formülün saçlarda en 2 saat bekletilmesi şarttır. Haftada 3 gün düzenli uygulama sonucu saçlarınızın ayda 4 cm uzadığını gözlemleyebileceksiniz.

Hazırlanmış olan bu yağ karışımı, saçların ihtiyacı olan bütün vitaminleri barındırmaktadır: Badem yağı, E vitamini; susam yağı, omega-6 ve omega-9 yağ asitlerini; çörekotu yağı, E vitamini ve çeşitli mineralleri barındırır.

Saç dökülmesi için doğal maske

Doğal saç boyası yapımı

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir