Anasayfa / Güzellik / Saçlarınız Ayda 4 cm Uzasın
Hızlı saç uzatma yöntemi
Saçları hızlı uzatmanın yolları nedir?

Saçlarınız Ayda 4 cm Uzasın

Saçları hızlı uzatmanın yolu nedir? Saçlarınız ayda 4 cm. uzasın ister misiniz? Saçlarınızın hızlı uzaması için harika bir formül paylaşacağız sizlerle.

Mevsim geçişleri, zorlu geçen bir süreç, değişiklik isteği derken ani bir kararla saçlarını kestirir bayanlar. Sonra da çabucak uzaması istenir! İşte saçları çabucak uzatmanın mucizevi formülü Fiskosta.com’da!

Saçları hızlı uzatmanın yolu

Saçları hızlı uzatan doğal formül için önce malzemeler diyelim.

Badem yağı

Susam yağı

Hint yağı

Ceviz yağı

Çörek otu yağı

Sinameki yağı

Jojoba yağı

Propolis

Eşit miktarlardaki bütün yağların cam bir şişeye koyulup karıştırılma işlemi bitince boş bir sprey şişesine boşaltılır ve saçlara sıkılır. Sonrasında masaj yapılarak saç diplerinden uçlarına doğru sürülür.

Saçları hızlı uzatan bu doğal formülün saçlarda en 2 saat bekletilmesi şarttır. Haftada 3 gün düzenli uygulama sonucu saçlarınızın ayda 4 cm. uzadığını gözlemleyebileceksiniz.

Hazırlanmış olan bu yağ karışımı, saçların ihtiyacı olan bütün vitaminleri barındırmaktadır: Badem yağı E vitamini, susam yağı omega-6 ve omega-9 yağ asitlerini, çörek otu yağı E vitamini ve çeşitli mineralleri barındırır.

Bitirirken, 1 Haftada Saç Uzatma Yöntemi yazımızın da ilginizi çekebileceğini belirtelim.

Yine Saç Uzatmanın Yolları yazımızı da okumanızı öneriyoruz.

Herkesin güzel ve sağlıklı saçlara sahip olabilmesi dileklerimizle…

⇒ Bakımlı Saçlar İçin 8 Kural

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir