Anasayfa / Erkekçe / Sakalım Çıkmıyor, Ne Yapabilirim mi Diyorsunuz? | Benim Hazırladığım Serumla
Sakalım çıkmıyor mu diyorsunuz? Sakal çıkmayan yerlere ne yapılmalı?
Sakalım çıkmıyor, ne yapmalıyım diyenler...

Sakalım Çıkmıyor, Ne Yapabilirim mi Diyorsunuz? | Benim Hazırladığım Serumla

Sakalım çıkmıyor, ne yapabilirim, diyenler… Uzun yıllardır sizler için evde uygulayabileceğiniz sakal çıkarma formülleri paylaştım. Hiçbir yerde bulamayacağınız, malzemelerini kolaylıkla temin edebileceğiniz, maliyetsiz formüllerdi bunlar.

Sakal Çıkarmanın Yöntemleri, Sakala Yoğurt ve Maya Kürü gibi pek çok yazımdan yorumlarınızı yanıtladım, ayrı ayrı ilgilendim hepinizle.

Paylaştığım tüm formüller, kıl çıkarmadaki etkisi ispatlanmış, denenmiş yöntemlerdir. Bunları bazı eski kitaplardan öğrenerek sizlerle paylaştım. En etkili sakal çıkarma formülü hakkında da sizlere biraz daha bilgi vereceğim.

Sakalım çıkmıyor veya bazı bölgelerde seyrek diyorsanız, sakal çıkmayan yerlere ne yapılmalı diye merak ediyorsanız, makalemi dikkatle okuyun. Özel sakal çıkarma kürünü kullananların yorumlarına yer vereceğim.

Sakalım az çıkıyor mu diyorsunuz?

“16 yaşındayım sakalım çıkmıyor, ne yapmalıyım?”

“18 yaşındayım hala sakalım çıkmıyor!”

“Sakalım çıkmıyor, 19, 20, 21, 22 yaşındayım!”

Böyle yorumlarla sık sık karşılaşıyorum. Benim sakalım çıkmıyor, hiç sakalım çıkmıyor diyenlere yaşıyla ve cilt yapısıyla ilgili olarak farklı sakal kürleri önerdim. Son olarak, Saraçoğlu’nun Sakal Çıkarma Kürü makalemde birkaç formül birden paylaşmıştım; mutlaka göz atın.

Tüm makalelerimde sakal çıkmaması sorununa altın önerilerde bulundum. Doğal Yollardan Sakalları Çıkarma yazımızdaki yorumları inceleyin.

Bazı yerlerde sakal çıkmaması sorunu

Sakalda boşluk neden olur, öncelikle bu konuya kısaca değinelim.

Saç gibi, sakal yapısı da genetiktir ve farklılıklar gösterir. Erkeklerin sakalının çıkmaması genetik bir durumsa, farklı yöntemler uygulanabilir. Diğer yandan, bazı bölgelerde sakal çıkmama sorunu çok yaygındır. “Sakal çıkmayan yerler için ne önerirsiniz” diye pek çok soru aldım, önerilerde bulundum. Sarımsakla Sakal Çıkarma yazımı ve yorumlarımı inceleyin. Sitemizde çok özel ve etkili doğal sakal bakım yağı formülleri paylaşmıştık.

Belli bir yerde sakalın çıkmaması sorunu için size önereceğim ürünü de kullanabilirsiniz. Bu sayede, sakal çıkmayan bölgelerde sakal çıkarma da mümkün olacaktır ama yeri gelmişken altını çizerek belirteyim: Doğal ya da medikal, hiçbir ürün 1-2 ay gibi kısa bir sürede sakal çıkışı sağlamaz. Uzun süreli ve sabırlı bir uygulamaya ihtiyacınız var. %100 sakal çıkartan mucizevi kür, köseliğe son, kesin çözüm gibi ifadelere kanmayın.

Yüzümün belirli yerlerinde sakal çıkmıyor, ne yapmalıyım, diyenler… Sakallarının seyrek çıktığından şikâyet edenler… Amacımız, bahsedeceğim sakal kürü sayesinde kıl köklerinizi canlandırmak, kan akışını hızlandırmak ve sakallarınızın yavaş yavaş gürleşmesini sağlamaktır. Sakal kürümüzün yanında size çok özel önerilerde de bulunacağım; beslenme düzeninize, yaşama şeklinize yönelik öneriler olacak bunlar. Bu arada, Sakalların Gürleşmesi İçin yazımı ve yorumlarını da mutlaka okuyun.

Sakalım çıkmıyor diyenler için en etkili kür

Doğal sakal serumu, sakalım çıkmıyor ne yapmalıyım?

Şimdi biraz da sakal çıkarma kürümüzden bahsedelim.

Herkes kullanabilir mi?

Evet, herhangi bir yaş sınırı yoktur.

Yan etkisi var mıdır?

Hayır, herhangi bir yan etkisi yoktur.

Köselikte etkili midir?

Hayır, köselikte sakal çıkışı sağlamaz.

Etkin maddesi nedir?

İçeriğinde pek çok madde bulunan sakal serumumuzun etkin maddelerinden biri B vitaminidir.

Çıkan tüyler tekrar dökülür mü?

Hayır, çıkan tüyler dökülmez. Tüy dökücü etkisi yoktur.

Sakal serumu kullananların yorumları

Sakal serumumuzu kullananların ve kullanmayı düşünenlerin görüşlerine yer vereceğim. Birlikte göz atalım.


Bahadır: Sakalım seyrek de olsa var ama bıyığım çıkmıyor. Sakal çıkartmaya çok uğraştım. Sizin gönderdiğiniz serumla biraz kıllanma oldu, 2 aydır kullanıyorum. Nasıl sakal çıkarılır kesin çözüm istiyorum. Devam etmeli miyim?

Tuba Karadağ: Belli bir yerde sakalın çıkmaması gibi durumlarda bu serumun çok etkili olduğunu gözlemledik bazı arkadaşlarda. Küçük bir bölgeye süreceğimiz için serum daha uzun gidecektir. Kıllanmalar olması da faydası olduğunu gösterir. Önerilerime devam et, serum bittikten sonra tekrar görüşelim.


Berker: Yaşım 16 sakalım çıkmıyor. Çok moralim bozuluyor. Köseyim sakalım çıkmıyor desem, değil. Ailemde köselik yok. Sakalım çıkmıyor neden sizce? Serumunuzu kullansam kesin işe yarar mı?

Tuba Karadağ: Yapısal olarak sakalların biraz geç çıkabilir, zaten henüz çok gençsin. Hızlı sakal çıkması için serumumu kullanarak süreci hızlandırabilirsin. Bunun yanında, diğer önerilerimi de dinlemen gerekir.


İsmail: Serumunuzu 1 ay kullandım ama sakalım çıkmıyor ne yapmam lazım. Abimde köselik sorunu var. Ben de köseyim sanırım çıkmıyor sakalım. Yardımcı olur musunuz? 20 yaşındayım sakalım çıkmıyor ne yapmalıyım?

Tuba Karadağ: Köselik için hiçbir serumun faydalı olamayacağını tüm yazılarımda belirttim. Camın önünde yüzünü dikkate incele. Eğer kıl köklerini görebiliyorsan, sakalların zamanla çıkacaktır, seruma devam et.


Serdar: 18, 19 yaşındayım sakalım çıkmıyor. Sakal çıkması için ne yapabilirim? Neden sakalım çıkmıyor? Daha önce sarımsak filan denedim ama çok az etki yaptı. Sakalım çıkmıyor mu? Köse olabilir miyim? Bir arkadaşım sizin serumunuzu önerdi. O şu an kullanıyor. Bana da faydası olur mu?

Tuba Karadağ: Sakalım çıkmıyor ne yapmalıyım diye soran herkese söylediğimi söyleyeceğim sana da. Serumla birlikte diğer önerilerimi de tam olarak uygulamalısın. Sakalların zamanla istediğin forma girecektir.


Gökberk: Sakalım tam çıkmıyor. Daha doğrusu sakalım çıkıyor bıyığım çıkmıyor, kenarlarda boşluklar var. Yani sakallarım düzgün çıkmıyor. Sarışınım sakalım çıkmıyor ondan falan diye düşünüyordum ama onunla ilgisi yokmuş tabii. ? Sizin sakal yazılarınızı takip ediyorum. Geçen ay serumunuz da elime geçti. Şu an tam 30 gün oldu ve boş bölgelerde söylediğiniz gibi kıllanmalar olmaya başladı. Çok teşekkür ediyorum. Serumu tamamladıktan sonra yine yazacağım sonuçları. Artık bundan sonrası kılları kalınlaştırmaya kaldı.

Tuba Karadağ: Senin adına çok sevindim.


Fatih: Resmen sakalım bıyığım çıkmıyor. Ne yapsam olmadı. Sakalım çıkmıyor hangi doktora gitmeliyim? Serumunuz etki eder mi? Yaşım 21. Sakal çıkması için uzmanlardan öneriler okudum ama artık bir doktora görünmek istiyorum. Çene sakalım çıkmıyor mesela, en azından orada olması lazım. Sakalım hiç çıkmıyor.

Tuba Karadağ: Endokrin bölümüne giderek gerekli hormon testlerini yaptır. Eğer hormonal herhangi bir sorunun yoksa, ailende köselik de yoksa, önerilerimi uygula. Bu sayede sakalların şimdikinden çok daha iyi bir forma ulaşacaktır.


Emre: Arkadaşlar sakalım çıkmıyor diyenler bir baksın. Neden sakalım çıkmıyor? Tuba Hanım ve diğer arkadaşlar 19 yaşındayım şuan üniversite 1 okuyorum hala sakalım yok. Sakal çıkarmak için ne yapmalıyım? Sakal çıkarmanın bir yöntemi var mı? Sizin serumunuz etki eder mi? Serumun yanında her gün jiletle sakal tıraşı olmak önerilir mi? Teşekkür ederim.

Tuba Karadağ: Emre, bende niye sakal çıkmıyor sorunun yanıtı çok çeşitli olabilir. Sizler için hazırladığım doğal sakal çıkarma serumu çok etkili, kullananlar memnun, yorumlardan da inceleyebilirsin bunu. 1 ay gibi bir sürede serumdan olumlu etki göreceğini düşünüyorum. Bunun yanında başka önerilerim de olacak.


Aykut: Sakalım iyi çıkmıyor. Gürleşmesi için 1,5 aydır serumunuzu kullanıyorum. Bazı bölgelerde kıllanma oldu ama istediğim gibi bir sakal olmadı daha. İstediğim gibi yanaklarımda sakal çıkmıyor. Kıllar uzadıkça kıvrılıyor. Neden sakalım düz çıkmıyor? Bir kutu serum daha mı kullanmalıyım?

Tuba Karadağ: Sakal çıkmayan yerlerde kıllanma olması, serumun sende işe yaradığını gösterir ama 1-2 ayda istediğin gibi bir sakal formuna kavuşamazsın. Bir kutu serum daha kullanmana gerek yok. Yüzündeki boşluklarda kıllanma olduysa, diğer önerilerime devam et. Kılların kalınlaşması için zamana ihtiyacın var.


Sakalım çıkmıyor ya da sakal çıkmayan yerlere ne yapılmalı diyenler… Bu serum sayesinde en geç 2 ay içinde yüzünüzdeki kıllanmaları göreceksiniz. Serumun yanında olmazsa olmaz olan şey ise, önerilerimi eksiksiz uygulamanız. Aksi halde, istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz.

Talebinizi aşağıdaki yorum kutusundan iletebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağım.

Son gönderdiğim ürünler… 🙂 Tam 2 ay boyunca gidecektir. Lütfen kullanın ve sonuçlarını aşağıdaki yorum kutusundan yazın.

Dogal-sakal-serumlari

NOT: SAKAL SERUMUNU KULLANDIĞINIZDA, 40 GÜN GİBİ BİR SÜREDE İNCE TÜYLENMELERİN OLUŞTUĞUNU GÖRECEKSİNİZ. HİÇBİR ÜRÜN, KULLANILIR KULLANILMAZ KALİTELİ VE KALIN BİR TÜYLENMEYE NEDEN OLAMAZ. ÖNERİLERİMİ UYGULADIKÇA, İSTEDİĞİNİZ SAKAL YAPISINA ZAMANLA KAVUŞACAKSINIZ.

İnstagram: sakal.serumu

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

277 Yorumlar

 1. Bir kutu serum kullandım zaten sakallarım vardı ama bütün boşluklar doldu. önceki sakallarım daha kalınlaştı yeni çıkanlar ince ince çıktı. belki bir kutu daha kullanabilirim.

 2. Beni en çok mutlu eden yorumlardan birisi. 35 yaşta sonuç alabilmek harika bir şey. 🙂

 3. Beni instagramdan da takip ediyor musunuz? (sakal.serumu)

 4. Yorumlar güzel, ben de çok mutlu 🙂

 5. Bana nasıl ulaşabilirsiniz? Yukarıdaki yazımda whatshapp numarsı bıraktım. 🙂

 6. Umarım herkes güzel bir pazar günü geçiriyordur. 🙂

 7. Siz de sakal serumumu kullanın ve lütfen olumlu olumsuz dönüş yapın. Olur mu?

 8. Bayram öncesinde son yorumumu da paylaşayım. Bayramdan sonra devam edelim.

 9. Pazartesi günleri enerjisi düşük olanlara selam olsun. Bizim biraz güzel haberlere ihtiyacımız var. 🙂

 10. Serum bizi mutlu edince heyecanlanıyoruz galiba. 🙂

 11. Sakal maskemi de deneyebilirsiniz.

 12. Sakal serumunu kullanmak için bana yukarımdaki yazımda bulunan whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.


 13. Siz yeter ki düzenli kullanın ve biraz da sabırlı olun. Çok güzel haberler geliyor.

 14. Artık yorumlarımı buraya eklemeye yetişemiyorum. Zaman zaman yorumlara yer vereceğim ama bütün yorumları instagramdan takip edebilirsiniz. (İnstagram: sakal.serumu)

 15. Biraz geç de olsa yorumları paylaşmaya devam ediyorum. 🙂

 16. Güzel bir cumartesi gününden herkese merhaba. 🙂

 17. Beni instagramda da takip ediyor musunuz?

 18. abdullah saraycık

  yorumları okudum hiç olumsuz geri dönüş yapan olmamış. insan tereddütte kalıyor. bir dünya marka var bir defasında aldım 3 ay kadar kullandım hiç etki görmedim. acaba bu ne kadar etkili olur???

 19. Serumunuz cok ok güzel. 1 kutuda bile güzel sonuc aldım. İyiki varsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir