Anasayfa / Aşk&İlişkiler / Sevgilinizi Kendinize Bağlayın

Sevgilinizi Kendinize Bağlayın

Seviyorsunuz, seviliyorsunuz, ama ilişkinizi bir adım öteye götürmek için bunun yeterli olup olmadığını bilmiyorsunuz. Belki daha çok sevmeye ihtiyacınız var ve bunun için de öncelikle daha çok sevilmeyi bekliyorsunuz. Peki, erkeğinizi kendinize nasıl bağlayabilirsiniz?

Sevginizi gösterin

Sevgilinizle her buluştuğunuzda onu ne denli özlediğinizi sözlerinizden önce beden dilinizle gösterin; sarılın, öpün. Ama elbette bunu abartmayın ki bir anlamı, tadı olsun. Daha önemlisi ise, olur olmaz yerde ve kişilerin beraberinde ilginizi böyle coşkunlukla sergilemeye kalkmayın; çünkü ilk birkaç seferinde düşman çatlatmak kabilinden bir etkisi olsa da partnerinizin üzerinde, zamanla işler tersine dönecek ve sizi hiç istemeyeceğiniz bir kişilikte ve hafiflikte görecektir.

Neye değer verdiğinizi gösterin

Sevgilinize, ama onun cüzdanına ya da konumuna değil, salt kendisine değer veriyorsunuz. Öyleyse bunu gereği gibi hissettirin. Ondan gelecek her hediyeyi kabul etmeyeceğiniz gibi, sınırlarınızı belirleyin ki sizi mutlu etmek için daha çok çırpınsın, size bağlansın.

Destekleyin

Sevgilinizin hayallerini ve ideallerini zaten biliyorsunuzdur. Onu destekleyin ve yine abartmamak kaydı ile gerçekleşmesi zor ihtimaller konusunda bile güven verin. Belki sizin hoşunuza gitmeyecek, fakat onun için iyi gelecek, örneğin bir seyahat düşüncesine bile onay verin ki, gerçekten kendisini önemsediğinizi hissetsin. Böylece, o gücü varsa şayet size daha çok bağlanacak, yoksa, sevginiz ve karakteriniz altında ezilecektir.

Önce kendi sevginizden emin olun ve partnerinize ona göre davranın. Korkmayın; hak ediyorsa sizin olacaktır, değilse sizden uzaklaşacaktır.

Böylece anlayacaksınız; sevgiliniz, evlenmek için doğru kişi mi?

Size âşık mı?

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Beni de oku :)

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Öyle bir olgudur ki aşk, insanı baştan sona değin heyecana ve soru işaretlerine boğar. Bir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir