Anasayfa / Aşk&İlişkiler / Sevgilinizi Kendinize Bağlayın
Sevgilinizi kendinize nasıl bağlarsınız?
Sevdiğinizi kendinize bağlamak için

Sevgilinizi Kendinize Bağlayın

Sevdiğinizi kendinize bağlamak için ne yapabilirsiniz, ne gibi yöntemler izlemelisiniz?

Seviyorsunuz, seviliyorsunuz ama ilişkinizi bir adım öteye götürmek için bunun yeterli olup olmadığını bilmiyorsunuz. Belki daha çok sevmeye ihtiyacınız var ve bunun için de öncelikle daha çok sevilmeyi bekliyorsunuz. Peki, erkeğinizi kendinize nasıl bağlayabilirsiniz?

Sevginizi gösterin

Sevgilinizle her buluştuğunuzda onu ne denli özlediğinizi sözlerinizden önce bedeninizin diliyle gösterin; sarılın, öpün ama elbette bunu abartmayın ki bir anlamı, tadı olsun.

Daha önemlisi ise olur olmaz yerde ve kişilerin beraberinde ilginizi böyle coşkunlukla sergilemeye kalkmayın çünkü ilk birkaç seferinde düşman çatlatmak kabilinden bir etkisi olsa da partnerinizin üzerinde, zamanla işler tersine dönecek ve sizi hiç istemeyeceğiniz bir kişilikte ve hafiflikte görecektir.

Neye değer verdiğinizi gösterin

Sevgilinize, ama onun cüzdanına ya da konumuna değil, salt kendisine değer veriyorsunuz. Öyleyse bunu gereği gibi hissettirin.

Ondan gelecek her hediyeyi kabul etmeyeceğiniz gibi, sınırlarınızı belirleyin ki sizi mutlu etmek için daha çok çırpınsın, size bağlansın.

Destekleyin

Sevgilinizin hayallerini ve ideallerini zaten biliyorsunuzdur. Onu destekleyin ve yine abartmamak kaydı ile gerçekleşmesi zor ihtimaller konusunda bile güven verin.

Belki sizin hoşunuza gitmeyecek fakat onun için iyi gelecek, örneğin bir seyahat düşüncesine bile onay verin ki gerçekten kendisini önemsediğinizi hissetsin. Böylece, o gücü varsa şayet size daha çok bağlanacak; yoksa, sevginiz ve karakterindiz altında ezilecektir.

Önce kendi sevginizden emin olun ve partnerinize ona göre davranın. Korkmayın; hak ediyorsa sizin olacaktır, değilse sizden uzaklaşacaktır.

Böylece anlayacaksınız; sevgiliniz, evlilik için doğru seçim mi?

Onu kendinize âşık etmenin basit yolları nelerdir, sevdiğinizi kendinize bağlamak için ne yapabilirsiniz, küçük ama önemli birkaç tüyo verdik. Bol şans…

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir