Anasayfa / Dekorasyon / Şirin Oturma Odaları

Şirin Oturma Odaları

Akşamları yorgun argın evinize döndüğünüzde, günün sıkıntılarından arınmak istediğinizde hangi rengi görmeyi arzu edersiniz? İşte, oturma odalarınızın rengini buldunuz! Cesur olun, canlı renklerden korkmayın. Oturma odasında koltuklarınızı mümkün olduğunca canlı renklerden seçin.

Eğer bir berjer için yeriniz varsa, berjeri koltukların aksi bir renkte belirleyin.

oranzhevyij-tsvet-v-interere01[1]

Yastıkların renklerini koltuklarda kullanılan kumaşın zıt renginde tercih edin. Bırakın, renkler uymasa da olur. Yeter ki tercihlerinizden korkmayın ve standardın dışına çıkın.

Peçvörk halı, oturma odanız için harika bir seçim olacaktır. Koltuklarda, yastıklarda kullandığınız renklerin bütünlüğünü halınızda görerek, güzel bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

Bu kadar renkli olmaktan korkmadıysanız, duvar ve perde seçiminde daha sakin tonları tercih edin. Soft renkleri duvarlarınızda kullanın, perdelerde ise desensiz kumaşlardan seçin.

colorful-living-room-curtains[1]

Tam tersini yapıp, çok açık renklerde seçeceğiniz oturma grubu ve halıyı duvarlarda ve perdelerde kullanacağınız renk ve geometrik desenlerle hareketlendirebilirsiniz.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir