Anasayfa / Güzellik / Ter Kokusundan Tuzla Kurtulun

Ter Kokusundan Tuzla Kurtulun

Düzenli olarak duş yapmanıza rağmen ter kokusundan kurtulamıyor, içerisinde bulunan paraben ve paraben türevlerinden dolayı ter kokusunu önleyici deodorantlar kullanamıyorsanız, önerimiz tam size göre:

Ter kokusuna doğal çözüm

Bir kâse sıcak suya, bir tatlı kaşığı kadar deniz tuzu eklenir ve karıştırılır. Hazırlanmış olan karışım, duş yapıldıktan sonradır ki bir pamuk yardımıyla koltuk altlarına sürülür ve kuruması beklenir. Nihayet, bebe pudrası sürmek suretiyle de ter kokusu engellenir.

Düzenli uygulama sonrasında, sürekli güvensizliğe neden olan ter kokusundan kurtulacak ve gün içerisinde kendinizi daha özgür hissedeceksiniz.

Soğan, sarımsak ve baharatlar, ter kokusunda artışa neden olmaktadır; bu nedenledir ki, özellikle yaz mevsiminde sadece temizliğinizi değil, beslenme biçiminizi de gözden geçirmeniz gerekmektedir.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Beni de oku :)

Bikini Bölgesi Kararması Krem Önerileri | Sinoz, Zenvita ve Finale Beyazlatıcı

Bikini bölgesi kararması krem tavsiyeleri için hazır mısınız? Bikini bölgesi beyazlatma kremleri arasında en etkilileri ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir