Anasayfa / Beslenme&Diyet / Tilya Kürü Tarifi ile 6 Kilo Verdim
İbrahim Saraçoğlu tilya kürü

Tilya Kürü Tarifi ile 6 Kilo Verdim

İbrahim Saraçoğlu, Tilya Kürü paylaşımını yaptıktan sonra hemen aktara gidip malzemeleri aldım ve yola koyuldum. Tilya kürü sayesinde 6 kilo verdim ve eşimle birlikte uygulamaya devam ediyorum, diyen Elif Hanım’ın İbrahim Saraçoğlu Tilya kürünü nasıl uyguladığı ve tükettiğini öğrenmek isteyenler; hadi buyurun:

Tilya kürü tarifi için malzemeler

Tilya kürünü uygulamak için 3 bitkiye ihtiyacım vardı; önce bu bitkileri temin ettim.

√ 1 tutam altın otu

√ 10 tane kuşburnu

√ 2 tutam ıhlamur

⇒İbrahim Saraçoğlu’nun tilya kürü

Tilya kürü tarifi

750 gr kadar suyu kaynattım ve 1 tutam altın otu, 2 tutam ıhlamur ve 10 tane de kuşburnu ekledim.

Bu karışımı 8 dakika kaynattım ve biraz ılıyınca süzdüm.

Aç karnına günde 2 sefer içtim.

Saraçoğlu, ıhlamurun kış ıhlamuru olması gerektiğini belirtmişti. Öğrendiğim kadarıyla kış ıhlamurunun yaprakları sarı renkte oluyormuş.

Bir de kuşburnunu biraz döverek kullandım.

Tilya kürü ile kaç kilo verdik?

İbrahim Saraçoğlu Tilya kürünü 1 ay boyunca eşimle birlikte uyguladık.  Ben, 6 kilo verdim; eşim de 7 kilo verdi. Bu süreçte her zamanki alışkanlıklarımızın dışında bir şey yapmadık. Beni en çok mutlu eden şey de buydu; yediklerimizi kısıtlamadan da kilo verebilmek.

İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürü, şimdiye kadar denediğim en etkili yöntemlerden biriydi. Metabolizma hızım yavaş çalıştığı için kilolarımla başım derde giriyor. Sanırım kilom da biraz daha fazlalık var.  Tilya kürünü bir süre daha uygulamayı düşünüyorum.

Altın ot filan diyorlar da… Bu yağ yakan, zayıflatan altın otu kürü nasıl hazırlanır, bu da önemli bir konu. Yani, kürü tam tarif edildiği gibi uygularsanız mutlaka sonuç alırsınız. Biz iki farklı cam sürahiye hazırladığım Tilya kürünü eşimle birlikte gün içerisinde tüketiyoruz. Aslında içten içe de yarış halindeyiz. Sürekli diyete başlayıp, yarım bırakan biri olarak bir aylık süreci çok rahat geçirdim.

Ben kürümü tekrarlayıp kilolarıma veda ederken, yağ yakmak isteyen herkese İbrahim Saraçoğlu Tilya kürünü öneriyorum.

Yazar Tuba KARADAĞ

Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir