Anasayfa / Sağlık / Kırmızı Reishi Mantarı Kullanıcı Yorumları | Ganoderma Çayı ve Hapı
ölümsüzlük mantarı kırmızı reishi
Kırmızı reishi mantarı kullanıcı yorumları

Kırmızı Reishi Mantarı Kullanıcı Yorumları | Ganoderma Çayı ve Hapı

Kırmızı Reishi mantarı faydaları nelerdir? Gano Excel nasıl kullanılır, ne işe yarar, hangi hastalıklarda etkilidir? Ayrıca, Kırmızı Reishi mantarı kullanıcı yorumları nelerdir, yer vereceğiz.

Özellikle son dönemde sıkça duymaya başladığımız Reishi mantarı hakkında tüm gerçekleri ve uzman görüşlerini paylaşacağız.

Kırmızı Reishi mantarı nedir?

Ölümsüzlük mantarı olarak da bilinen Reishi mantarı (Ganoderma Lucidum), yaklaşık 4000 yıldır kullanılagelen bir bitkidir. Özellikle Japonya ve Çin’de çok tüketildiğini duyuyoruz.

Yenilebilen mantar türlerinden değildir çünkü hazmı zordur. Acı bir tadı vardır. Toz haline getirilse de hazmedilmeden vücuttan atılacaktır. E peki nasıl kullanacağız? Çözündürülerek etkin maddelerinin suya geçmesi sağlanmalıdır.

Şimdi bunu nasıl yapacağımızı konuşalım.


Kırmızı Reishi mantarı nasıl kullanılır?

Reishi mantarı kullanımı önemli bir konudur. Peki, Reishi mantarı nasıl yenir? Kırmızı Reishi mantarı tozu nasıl kullanılır?

Sert bir yapısı olduğu için çoğunlukla kapsül olarak tüketilir. Yanı sıra, Reishi mantarı kahvesi ve çayı da yapılabiliyor.

En yaygın ve önerilen kullanım şekli, dilimlenmiş Reishi mantarının suda kaynatılmasıdır. Yani, Reishi mantarı çayı yapıyoruz.

Peki, doğal kırmızı Reishi mantarı çayı nasıl yapılır? Hemen anlatalım.

Cam, porselen ya da emaye bir kaba 1 litre kadar su koyun.

Bu 1 litre suya 1 paket (3 gram) Reishi mantarı atın.

Kısık ateşte en az 30 dakika boyunca kaynatın.

Süzdükten sonra içebilirsiniz.

Kırmızı Reishi mantarının çamur rengini alması, kaynadığını gösterir.

Tadı biraz acımsıdır; ama şeker kullanmamalısınız. Eğer içemiyorsanız, bir çay kaşığı kadar bal ilave edebilirsiniz. Dilerseniz, meyve suyu ile de tüketebilirsiniz. Ayrıca, Reishi mantarı C vitami ile tüketilirse daha fazla etki edecektir; bu yüzden portakal suyuyla içmenizi öneriyoruz.

Soğuk ya da sıcak olarak 24 saat içinde tüketin.

Bu çayı Reishi mantarı tozuyla da yapabilirsiniz.

Kırmızı Reishi mantarı çayı faydaları olduğu uzmanlar tarafından da kabul görmüştür; bunlara da birazdan yer vereceğiz.

Uyarı 1: Reishi mantarı çayınızı metal ile kesinlikle temas ettirmeyin.

Uyarı 2: Reishi mantarını bir rahatsızlık için tüketiyorsanız, tek seferde 6-9 gram kadar kullanmalısınız.

Uyarı 3: Bu mantarı kesinlikle doktor bilgisi dışında tüketmeyin.

Kırmızı mantar kahvesi de yine çok önemsenen bir üründür. Güvenilir satış noktalarından temin etmeniz gereken kırmızı Reishi mantarı kahvesi faydaları, bağışıklıktan dolaşım sistemine kadar pek çok alana yayılabilir.

Peki, Reishi mantarı kahvesi zayıflatır mı? Her ne kadar bu tür söylentiler dolaşsa da kırmızı Reishi mantarının zayıflamaya doğrudan bir etkisi olduğu ispatlanmamıştır.

Reishi mantarı hapı faydaları için de aynı şeyler söylenebilir. Yalnızca kullanım şekli farklıdır. Kırmızı Reishi mantarı hapı nasıl kullanılır?

Evet, Reishi mantarı kapsül olarak da satılıyor. 1 kutu kırmızı Reishi mantarında 60 kapsül bulunur ve 1 ay gider. Yani, sağlıklı bir insan sabah ve akşam birer kapsül almalıdır. Kırmızı Reishi mantarı kullanıcı yorumları dikkate alınırsa, belli sorunlarında rahatlama yaşayanlar olduğu görülebilir. Yazımızın akışı içinde kırmızı Reishi mantarı kullanıcı yorumları bölümüne yer vereceğiz.

Burada çok önemli bir konuya değinelim: Reishi mantarının sahte olmamasına dikkat edin. Alışverişinizi güvenli satış noktalarından yapın.


Kırmızı Reishi mantarı faydaları nelerdir?

Reishi mantarının faydaları çokça dillendiriliyor. O kadar ki ölümden başka her derda deva olduğu söyleniyor. Elbette biraz abartıldığını kabul etmek gerekir; ama çok faydalı bir bitki olduğu da uzmanlarca kabul ediliyor.

Reishi mantarı ve faydaları için öncelikli olarak kanserdeki etkileri söylenebilir.

Bağışıklı sistemini koruyor.

Kanser tedavisinde Reishi mantarı önerildiğini biliyoruz; son dönemde çok yaygınlaştı.

Reishi mantarı mide kanseri için kullanılıyor.

Akciğer kanseri Reishi mantarı ile durdurulabiliyor.

Hemen belirtelim, bunlar yalnızca söylentilerden ibaret. Kanser ve Reishi mantarı gerçeğini birazdan paylaşacağımız kırmızı Reishi mantarı kullanıcı yorumları bölümünden öğrenebilirsiniz.

Hücre yenileyicidir.

Şeker hastalığında şekerin emilimini engelleyicidir.

Kalp damar sistemi üzerinde çok etkili sonuçları gözlemlenir.

Karaciğer için koruyucu olduğu söylenir.

Tansiyonu ve kötü kolesterolü düşürücü etkiye sahiptir.

Astımlı kişiler için rahatlatıcı denilebilir.

Listeyi uzatabiliriz; fakat en önemli faydalarını sizler için derledik.

Öte yandan, basında Reishi mantarı haberlerini de çokça gördük. Dilerseniz, hepimizin tanıdığı, güvendiği birkaç uzman isimden Kırmızı Reishi mantarı hakkındaki yorumlarını okuyalım.


Kırmızı Reishi mantarı uzman görüşleri

Yavuz Dizdar’ın Reishi mantarı görüşleri: Kırmızı Reishi mantarı gibi kullanılan pek çok ilaç var. Araştırmaların bir kısmı gerçekten olumlu sonuçlar vermektedir. Kırmızı Reishi gibi bitkiler, düzenli kullanıldıkları takdirde olumlu etkiye sahip olabilirler; ama daha çok faydalanacağım diye daha çok içerseniz olmaz.

Kırmızı Reishi mantarı Erkan Topuz görüşleri: Mantarlar çok sihirlidir. Asya’da pek çok mantar tıbbi amaçlı olarak eski yıllardan beri kullanılmaktadır. Kanın oksijenlenmesini arttırır, Hepatit B hastalarında karaciğer enzimini düşürür, Reishi mantarı astım hastalarında kronik düzelme sağlar. Lenfoma grubunda da önemi vurgulanmıştır.

Reishi mantarı faydaları Ahmet Maranki görüşleri: Dünyanın hiçbir yerinde bu mantarlar olmuyor, yalnızca bizim Karadeniz bölgemizde var. İçinde çok etkili bir etken madde var. Kanser hastalarında yapılan çalışmalarda kullanılması tavsiye edilmiş. Bağışıklı sistemini güçlentirmek için, şeker hastalıklarında kullanıyoruz. Çok etkili.


Kırmızı Reishi mantarı nerede satılır?

Reishi mantarı nereden alınır, nasıl temin edilir?

Her üründe olduğu gibi güvenilir satış noktalarını bulmanız çok önemli. İnternetten Reishi mantarı ürünleri satan pek çok yer var; ama ürünlerin orijinal olup olmadığını da kestirmek zor.

Yine de, en kolay ve uygun fiyata elde etmenin yolu da internet üzerindeki satış noktalarıdır.

Öte yandan, internet üzerinden iletişim bilgilerini bırakarak ürünün temininde yardımcı olacağını söyleyen kişilere karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz.


Kırmızı Reishi mantarı fiyatı nedir?

Ganoderma ürünleri diye de bildiğimiz Reishi mantarı fiyatları hakkında ortalama bir rakam vermek gerekirse;

Kırmızı Reishi mantarı çayı fiyatı 90 TL (90 gram)

Kırmızı Reishi mantarı kahvesi fiyatı 50 TL (400 gram)

Kırmızı Reishi mantarı hapı fiyatı 75 TL (120 kapsül)

Kırmızı Reishi mantarı sıvı ekstrakt fiyatı 175 TL


Reishi mantarı yetiştiriciliği

Kırmızı Reishi mantarı kullanıcı yorumları bölümümüze geçmeden önce, bu mantarın üretimiyle ilgili de kısa bir bilgi verelim.

Reishi mantarı nasıl üretilir, yetiştirilir?

Öncelikle şunu belirtelim ki Reishi mantarı doğada çok ender bulunan bir bitkidir. Özel şartlarda yetiştirilir. Kırmızı Reishi mantarı hangi ülkede yetiştirilir, bu konuya da değinelim. Uzak Doğu menşeili bir ürün olmasına rağmen, özellikle son dönemde dünyanın hemen her yerinde yetiştirildiğini biliyoruz. Reishi mantarı anavatanı Malezya olarak bilinirken, bazı kaynaklara göre de Çin olduğu söyleniyor.

Kırmızı Reishi mantarı içeriği, çok çeşitli vitaminler, potasyum, magnezyum, kalsiyum, demir, çinko gibi çeşitli mineraller, aminoasitler ve daha pek çok bileşenden oluşmaktadır. Yani, Reishi mantarı besin değerleri oldukça yüksek.

Üretimi 9 ayı bulacaktır. Tamamen gelişmeden toplanmamalıdır.


Kırmızı Reishi mantarı kullanıcı yorumları

Kırmızı Reishi mantarı kullanıcı yorumları neler söylüyor, birlikte inceleyelim.

Arkadaşlar, bu Reishi denen mantarla ilgili deneyimlerimizi yazmak istiyorum. Reishi mantarı ile kanseri yenenler falan diyorlar ya, benim babam da kanser hastasıydı. Orjinal Reishi mantarı bulduk, aldık 4-5 kutu. Hiçbir faydası olmadı. Birkaç tane uzman doktorla görüştüm. Reishi mantarının kesinlikle kullanılmaması gerektiğini söylediler. Faydası oluyor mu, Reishi mantarı ne işe yarar falan diyenler için açıklayıcı olmuştur umarım. Kırmızı Reishi mantarı kullanıcı yorumları her yerde paylaşılmalı bence. Bilinçlenelim.


Reishi mantarı, bilimsel araştırmalar da göstermiştir ki kanserde etkili olabiliyor ama hastaya göre de etkisi değişiyor tabii. Teyzem kanser hastalığından dolayı kullanmıştı. Bir iyileşme süreci gözlemledik ama sonra hastalık nüksetti. Alternatif tıptan emin olamıyoruz. Çaresizliğe düşen deniyor işte.


Reishi mantarı prostat kanseri için fayda eder mi, deneyen var mı? Babam için Çukurova’dan getirttim ben. 300 TL verdim. Başka kullanan var mı diye merak ediyorum.


Kırmızı Reishi mantarı hakkında bilgi isteyenlere söyleyeyim. Ben ağır ülser hastasıydım. 4 ay boyunca kırmızı reji mantarı kullandım. Bu tip şeylere inanmayan biri olarak söyleyebilirim ki bazı hastalıklarda gerçekten etkisi var.


Bu ganoderma lucidum nedir ya? Reishi mantarı ile aynı şey oluyor değil mi?


Ganoderma Lucidum mantarı, evet, Reishi mantarının Latincesi.


Biz de kandık bu laflara. Kardeşim kemoterapi görüyordu, durumu iyi değildi. Reishi’yi ünlü bir isimden satın aldık hem de. Hiçbir olumlu katkısını görmediğimiz gibi bir de Reishi mantarı yan etkileri oldu. Kan değerleri yükseldi kardeşimin ve sık sık kusuyordu. Yararlıymış! Kırmızı Reishi mantarı zararları demek lazım. Çok dikkat edin. Haberlerde bile çıkıyor ama iyi araştırın derim.


Kanser, kemoterapi tedavisinde kırmızı Reishi mantarı tehlikesi diye başlıklar görüyorum her yerde. Araştırdığımda, Ganoderma, yani Reishi mantarı denen şeyin gerçekten de pek çok ülkede toplatıldığını okudum. Türkiye’de de bu anlamda mücadele başlatan hocalarımız var. Bu mantarı kullanmayı düşünenler kırmızı Reishi mantarı kullanıcı yorumları neler diye iyi araştırsınlar ve çok dikkat etsinler.


Zararı yokmuş! Peh! Kırmızı Reishi mantarı hapı yan etkileri saymakla bitmez. Bulantı yapar, kusturur. Kemoterapi ilaçlarının etkisini azalttığı bile söyleniyor. Daha sayayım mı?


Arkadaşlar, Reishi mantarı her şeyden önce bir gıda takviyesidir, ilaç olarak görmemek lazım. Uzun ve istikrarlı kullanımlarda bazı hastalarda olumlu sonuçlar aldığı gözlemlenmiştir. Tabii sağlıklı beslenmeye de dikkat etmelisiniz. Reishi mantarı nelere iyi gelir derseniz, astım gibi, diyabet gibi, iltihaplı romatizma gibi bazı hastalıklarda iyi sonuçlar alınıyor. Hatta bazı kanser türlerinde bile olumlu sonuçlar vermiştir. Bunu uzmanlar da söylüyorlar zaten.


Kırmızı Reishi mantarı tansiyon, sedef hastalığı gibi alanlarda iyi sonuçlar verebiliyor. Bizzat gözlemledim. Ama öyle anlatıldığı gibi her derde deva filan… İnsanları kandırıyorlar tabii.


Ben de Reishi mantarı tableti kullanmak istiyorum. Kırmızı Reishi mantarı ile zayıflayanlar var mı arkadaşlar? Gerçekten Reishi mantarı zayıflatır mı?


Hacettepe Üniversitesi Reishi mantarı ile savaş başlattı diye biliyorum ben.


Kırmızı Reishi mantarı romatizma türü hastalıklara çok iyi geliyor falan deniyordu. İkna olup aldım ama sonuç yok. İnanmayın böyle şeylere.


Reishi mantarı faydaları ve zararları diye başlık atıyorlar da, ben fayda görene şahit olmadım henüz. Halam mide kanseriydi. Gano mantarı kullandı ama karaciğerini mahvetmiş ilaç. Karaciğer yetmezliğinden öldü kadıncağız. Reishi mantarı böbrek yetmezliği de yapabilir.


Uzmanları dinlemek lazım böyle konularda. Kırmızı Reishi mantarı doktor görüşleri dikkate alınırsa, çoklu organ yetmezliği yapabiliyormuş.


Bizim kayınpeder de kanser yüzünden kullanmıştı reşi mantari. Şimdi ölü adamcağız.


Kırmızı Reishi mantarı Sağlık Bakanlığı onaylı mı? Bilgisi olan var mı?


Bakanlıktan onaylı deniyor falan ama ben inanmıyorum. Amerika’da falan kullanımı yasak bu mantarın. Kırmızı Reishi mantarı nerede bulunur falan diyenler, bence hiç bulaşmayın.


Bu mantar ölümsüz diyenler var. Kırmızı Reishi mantarı zararlı mı gerçekten?


Reishi mantarı ile hamile kalanlar falan deniyor. Bunların doğruluk payı var mı acaba?


Ne hamileliği ne zayıflaması arkadaşlar! Bir defa, lösemi tedavisinde Reishi mantarı kesinlikle önerilmiyor. Ayrıca ben bir tansiyon hastası olarak kullandım. Bırakın tansiyonu dengelemeyi, 2 kapsülde fırladı gitti. Kırmızı Reishi mantarı fiyatı soranlar için de söyleyeyim, 199 TL verdim ben.


Reishi mantarı ishal yapar mı? Böyle bir etkisini hiçbir yerde okumadım ama bende sıkıntı oldu biraz. 🙂


Kapsülmüş, tabletmiş, çaymış!… Kırmızı Reishi mantarı ürünleri külliyen fos. 5-6 kutu aldık, hiçbir işe yaramadı. Reishi mantarı beyin tümörü için iyiymiş de bilmem ne!


Reishi mantarı ve MS hastalığı yan yana bile gelecek bir şey değil. Böyle rahatsızlıklarda besin takviyesi falan yaramaz.


Kırmızı Reishi mantarı reflü için kullanan var mı?


En iyi, en ucuz Reishi mantarı hakkında yönlendirecek olan?… Kırmızı Reishi mantarı kullananlar, satın alanlar yok mu arkadaşlar?


Kırmızı Reishi mantarı kapsül faydaları inkâr edilemez. Herkeste etkisi olmayabilir ama karalamamak da lazım. 33 yaşındaki eşim bağırsak kanseriydi. Bağırsaktaki tümörü aldılar. Yaklaşık 5 ay kullandık ve tomografi sonuçları iyi çıktı. Yakında tekrar gideceğiz tomografiye. Umarım o da iyi çıkacak.


Reishi mantarı zayıflama konusunda etkili mi? Öyle şeyler söyleniyor da.


Bitkisel Reishi mantarı, beyaz Reishi mantarı, yok kahverengi falan filan… Bu herbalist geçinen tiplere güvenmeyin.


Şeker hastalığı ve Reishi mantarı iki ayrı kutup gibi. İyi falan gelmiyor.


Kırmızı Reishi mantarı damar tıkanıklığı ve kanser gibi hastalıklarda destekleyici olabiliyor. Babam ikinci evre akciğer kanseri idi. Ganoderma Reishi mantarı kullandık. Onun etkisiyle mi bilmiyorum ama toparlanma sürecine girdi babam. Kontrolleri devam ediyor.


Tıpta Reishi mantarı şöyle böyle diyorlar. İnanmayın. Olumlu yorumların hemen hepsi firma elemanlarınca yapılıyor. Epilepsi Reishi mantarı ile nasıl çözülebilir? Birisi çıksın, teknik olarak anlatsın. Reishi mantarı tiroid iyileştirebilir mi? Bir de ithal Reishi mantarı diye insanları daha fahiş fiyatlardan veriyorlar. Aman dikkat!


Kırmızı Reishi mantarı etken maddesi ganoderma diye bir şey.


Reishi mantarı alerji yapabiliyor bazılarında, dikkat edin. Bizim kültürümüze ait bir bitki değil bu.


Ahmet Maranki Reishi mantarı faydaları diye epey anlatıyor, sonunda da yemek tarifi veriyor. Çok etkilendim yani!


Reji mantari denen şeyi biz de birkaç yıl önce kullanmıştık. Kemik gelişimiyle ilgili bir rahatsızlığı vardı babamın. Reishi mantarı yağı faydaları yok diyemem ama çok bir etkisini gördük mü, eh işte. Böyle şeyler biraz da psikolojik hani. Plasebo etkisi dedikleri şey yaşanabiliyor. Reishi mantarı kemik erimesi için biraz olsun önleyici etkiye sahiptir diye düşünüyorum yine de.


Kemoterapi ve Reishi mantarı!… Çok tehlikeli. Sakın, sakın, sakın doktorunuza danışmadan mantar muntar kullanmayın. Çok üzülürsünüz sonra.


Beyin tümöründe Reishi mantarı öneriliyor. Ya Allah aşkına, tamam, faydası vardır da her şeyi de iyileştiremez ki bu mantar. Yazık bu insanlara.


Hamilelikte Reishi mantarını soranlar var. Değil hamileyken mantar tüketmek, su bile içerken iki kere düşünün. Siz ne yapıyorsunuz ya?


Erkan Topuz Reishi mantarı için iyi şeyler yazmış resmi sitesinde. Biliyorsunuz, kanser konusundaki otoritedir Türkiye’de. Reishi mantarı üretimi ve kullanımı ile ilgili çok olumsuz görüşler de okuyoruz. Biraz kafam karışık. Gerçi Hepatit B ve Reishi mantarı konusunda Sayın Topuz net olarak tavrını ortaya koymuştur; faydalı diyor.


Erkan Hoca Reishi mantarı diyabet içinde kullanılabilir diyor; sitesinden okudum.


Ben de Reishi mantarı İbrahim Saraçoğlu yorumları diye çok arattım nette ama bir bilgi yok. Saraçoğlu’nun önermediği hiçbir bitkisel ürüne yanaşmam arkadaş!


Krmz Reishi mantar! Bırakın bu işleri.


Kırmızı Reishi mantarı kullanıcı yorumları neler, birlikte okuduk. Kullanmayı düşünenler için bir fikir verebildiğini umuyoruz.

Sizin de eklemek istedikleriniz varsa, insanları Reishi mantarı konusunda bilgilendirmek istiyorsanız, değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Sağlıklı bir yaşam sürmeniz dileklerimizle…

Yazar Tuba KARADAĞ

Tuba KARADAĞ
Fiskosta.com'un sizlerle olabilmesi için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen yazılarımızı sosyal ağlarınızda paylaşın. Sevgiler. :)

Beni de oku :)

Ardıç katranı sabunu egzama faydaları

Ardıç Katranı Sabunu Egzama İçin Kullanımı – Egzamaya İyi Gelen Sabunlar

Egzamaya hangi sabun iyi gelir? Ardıç katranı sabunu egzama için kullanılmaktadır. Kaliteli bir katran sabunu ...

14 Yorumlar

 1. Arkadaslar reishi mantarinin bir cok hastaliga faydasi vardir. Doktorunuza mutlaka danisin. aldiginiz yere dikkat edin bir cok yer sirf para icin kandiriyor. ben bizzat kullandim anksiyeteme iyi geldi. kendimi daha iyi hissediyorum daha dincim enerjigim. Tum sikintili olan kardeslerime Allah acil sifalar versin.

 2. Reishi mantarını ortalama 3 yıldır kullanıyorum tüberküloz ve mide fıtıgım geçti çok şükür ve etrafımda Allah ın izniyle biçok hastalıga iyi geldigini gördüğüm insanlar var. Merak ettiklerinizi sormak isterseniz yardımcı olabilirim Allah acil şifalar versin herkese.

 3. İyi günler emre kardeş ben 4 ay bu reishi mantarını kullandım baya faydasını gordum ama 4 ayın son zamanlarında zarar etmeye basladı bu ne demek yardımcı olurmusun sımdıden teşekkürler

 4. Elimde organik dogmadan reishi mantarı var. ben bunu nasıl satabilirim, yardımcı olursanız sevinirim. kurutulmuş yarım kilo. iyi günler

  • Tuba KARADAĞ

   Merhaba Hatice Hanım,
   Ben kırmızı Reishi mantarını hiç kullanmadım; bu yüzden de okuyucularıma tavsiye edemem. Satış yapmanızı da destekleyemem.
   Sevgilerimle…

 5. Reishi mantarı kullananlar çok memnun birçok hasta gıda takviyesi olarak kullanıyor.

 6. Reishi mantarı kullanan var mı faydalarını çok duydum. deneyip sonucu paylaşacağım.

 7. Ganonun reişi mantarının tozu ile yapılmış tabletini aldım. enerji versin, kas eklem ağrılarına iyi gelsin diye. Aldığım günden beri uyuyamıyorum. iade edeceğim. yan etki yaptı sanırım. enerji versin derken, uykularımı alsın dememiştim. kullanmayı düşünmem bundan sonra.

 8. Reisi mantar için İbrahim Saracoğlu faydalarını sitede yazmış.. haşimato hastasıyım reishi mantarı kullanmak istiyorum…hasimato hastası olupta kullananlar var mi?

  • Haşimato için immün sistemini kuvvetlendirmek lazım. Bunun İçin 3 Z’yi mutfağınızdan eksik etmeyin zeytinyağı zerdeçal zencefil. Saraçoğlu adına açılmış birçok site var. Tek güvendiğim para göz olmayan bilim adamı. Rabbim kendisine sağlıklı ve hayırlı uzun ömür versin.

  • Firuze hanım çok geçmiş olsun. Haşimato hastası olup ganoderma lucidum gıda takviyesi ile sonuç alan var. Dilerseniz bana ulaşın yardımcı olurum.

 9. 2 yıldır ailece kırmızı reishi mantarını kullanıyoruz. Kronik astım, diyabet, uyku apnesi, dikkat eksikliği ve diş eti problemlerinden sonuç aldık. İyi kötü herkes birşey diyor. Önemli olan doğru ganodermayı kullanmak. Ben Malezyada yetişen %83 pazar payı olan ve dünyanın 3 ülkesinde hastanesi olan şirketin ürünlerini kullanıyorum. Çevremde de inanılmaz sonuçlar alıyorum. İsteyenede yardımcı olurum. Facebooktanda ulaşabilirsiniz.

 10. 1 EKİM 2016 da tanıştım kırmızı reishi mantarıyla. kızımın diyabet oluşuyla 500 dü şekeri 4 tane günde insülün vuruluyodu ve birde ilaveden insülin pompası takıldı şaşkın bir halde cevap aramaya çalışıyorken tanıştık. gano excelle psikilojik destek dahi aldık. nedenmi kızım hiç diyet yapmaz ve biz başladık kullanmaya 22 günde şeker düşüşe geçti inanamadım dr gittik siz ne yaptınız dedi onada söyledik iyi yapmışsınız dedi..ileriki günlerde insülin seviyesi hep düştü insülün pompası çıktı ve şuan gece vurdugu 28 lik insülün 16 gündüz vurduğu 18..insülünlerde 4. düştü şuan iki adet insülün kullanıyor çok şükür allahıma insülün pompasıda çıkarıldı perhiz hiç yapmaz kızım normal yeme içme devam biraz dikkat etse belli süra hiç insülün kullanmıcak buna çok eminim..kayınpeder 84 yaşında felçli yatalakdı onada başlattık ilk üç ayında ben yürücem demeye başladı inanamadık ve şuan üç bacak destek sandalyesiyle kendi ihtiyaçlarını görüyor.. inanılmaz sonuçlar bilgi için arayın konuşalım isterseniz getirtiriz Allahıma çok şükür bu ürünleri getirenlere allah razı olsun ..ne diyeyim..
  arayın anlatırım sizleri aydınlatırm kesin sonuçlar kilo verdirir kanser hastaları kullanabilir..halsizlik kalmaz hücre yenileyici özelliğiyle muhteşem doğal ürün.

  • Tuba KARADAĞ

   Hüseyin Bey, siz galiba bu ürünün satışını yapıyorsunuz. Bir ürün ki felçli hastaları ayağa kaldıracak kadar etkili, aynı zamanda şeker hastalığına, kansere, halsizliğe ve daha birçok şeye faydalı!!!
   Telefon numaranızı da yazmışsınız ancak ben yayımlamıyorum. Çünkü benim sitem üzerinden insanların suistimal edilmesini istemiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir